|

Vaesus on haigus ja küllust ei ehitata kadeduse vundamendile.

Mis vahe on lihtsalt taotlemisel, unistamisel ja soovimisel? Mis vahe on teadlikul loomisel ja manifesteerimisel?

Juba eeloleval laupäeval ja pühapäeval (24.-25.septembril), ON TULEMAS kauaoodatud kahepäevane küllusele ja manifesteerimisele suunatud teetatervendamise jätkukursus. Vianna Stibal on öelnud: „Sa võid alla laadida ükskõik, kui palju täiusliku edu saavutamise programme, aga kui sa ei uuri, mis sind tegelikult takistab edu loomast, ei realiseeru need suured manifesteerimised, mida päriselt soovid.“ .

Seminar on eesti keeles, koolituse juhendaja on Amaryllis (litsentseeritud teetatervenduse instruktor). Osalusvõimalus ka online versioonina, kuigi soovituslik on tulla kohapeale.

Kogu kursusel on peamine fookus külluse- ja manifesteerimisega seotud tõkete ja blokeeringute teemadel ning oma mõttemustrite ümberseadmisel. Nii nagu juhtlauses öeldud: Me võime end häälestada küllust looma (ja paljud kursused ehk seda väga toetavalt aitavad tehagi), aga kui Sa ei uuri, miks tegelikult Sinu elus on külluse või loomisevoog piiratud, katkendlik, kõikuv või takistatud, siis ei ole soovitud tulemused nii efektiivsed, kui Sinu parimaks hüvanguks võiks.

„Me kõik õpime oma elus küllust looma. Kui sa küsid endalt, kas sa oled oma elus saavutanud päriselt kõik, mida tahad, ja ei sa ei ole, siis on sul veel õppida ja vaja uurida, mis sind segab ja takistab. Muuda oma mõttemustreid, siis saad manifesteerida ka neid suuri tulemusi, mida päriselt soovid“, ütleb Vianna.

Teetatervendamise külluse ja manifesteerimise seminar oli esmakordselt Eestis ca 10 a tagasi. Kuid seda seminari on täiustatud ja ta erineb sellest, mida pakuti siis, kui seda esmakordselt Eestis 10 aastat tagasi võimaldati. Räägime 15 kõige suuremast takistuskohast üldse inimestes, miks nad ise endale alateadlikke piiranguid loovad külluse teemal.

Mida ütleb koolituse juhendaja ise selle koolituse kohta?

„Külluse teemad ja manifesteerimise oskused tekitavad paljudel inimestel vastakaid tundmuseid. On inimesi, kes teavad päris hästi teadliku loomise põhimõtteid ning ka seda, et kõik siin maailmas on juhitud loomine ja ligitõmmatud reaalsus. Kuid veelgi suurem enam ei hooma paraku, mismoodi seda reaalsust endale sobival viisil mängima panna nii, et siin elus ka külluslikult, õnnes ja rõõmus hakkama saada. Külluse teemast rääkides olen märganud, et päris palju tekib kahtepidi reaktsioone – kelles väljendub kadeduse energia (salavimm või viha rikkama või edukama inimese vastu – see on programm, mis on tulnud eestlaste ja meie rahvaste eellaste ajaloost), aga kelles vallandub hoopis umbusk (temas on juhtivprogramm, et ta ise ei saa siin nagunii midagi muuta ja mida siin enam mõjutada).

Küllusega seotud probleemid algavad harva rahast. Küllusega seotud probleemid algavad lapsepõlvest.

Mõlemad, kusjuures, on väga suured võimaluste läbilõikajad. Minult on hiljuti küsitud, et kas ma tean, et külluse kursuseid tuleb praegusel ajal uksest ja aknast sisse. Ei tea, ütlesin ma. Aga ma tean ja saan aru, et erinevaid meetmeid on palju. Inimesed tõlgendavat infot eriviisidel ja mõistavad infot erinevate lähenemiste abil, seega ongi tore, et võimalusi on palju. Küllus, muide, saab harva alguse rahast. Küllusega seotud probleemid algavad lapsepõlvest. Nimetatud kursus on mõeldud teetatervenduse meditatsiooni tehnika praktikutele ja tegemist on intensiivse kursusega. Himu ja kadedus pole ainsad takistajad. Räägime kokku lausa ca 15 suurimast blokeeringust, tõkkest, mis on nii mitmelgi teadlikul loojal ilma lähemalt uurimata tekitanud soovi oma loomistes liialt vara alla anda. Enamus neist asuvad inimeses – varjatud varimustritena, mis tähendab, et mõttemuster või käitumismuster on taustal passiivsel kujul ja aktiveerub ainult siis, kui talle sobiv sisend antakse. See teeb mustri leidmise veidi keerukaks esmapilgul, sest inimene ei tea oma tähelepanu probleemile suunata ning võib tegeleda kõrvalise sekundaarse probleemiga, selmet tegeleda primaarse põhjusega.

Mina usun isiklikult, et igale ühele on oma sobiv meetod, kursus või seminar. Need kaks seminaripäeva on aga neile, kes teavad, et juhuseid ega niisama õnnemänge pole olemas, vaid kõik on juhitud loomine.  Ma näen, et see aasta on päris suur võimaluste aasta ja ma näen ja tean, et see aeg ja ajastu praegu on niisamuti väga suurte võimaluste aasta. Seetõttu on väga oluline, mismoodi me loome ja manifesteerime, et loomisest tulenev jälg (sõna otseses mõttes – jälg) meile võimalikult parimat mõju avaldaks järgneva kümendite jooksul ning oleks meie kõrgeimaks hüvanguks.

Pean väga oluliseks siinkohal rõhutada, et tegemist ei ole mingisuguse rahamanamise kursusega või rahamediteerimise kursusega. Tean ka neid rahameditatsioone ja kiirkursuseid. Raha on vaid vahetusvorm, millele on inimesed ise staatuse omandanud. Teate, küllus aga tähendab midagi palju laialdasemat elus, aga ka suuremas Universumi plaanis. Küllus on suurte võimaluste eedeni aed.

Küllus ja suured võimalused käivad käsikäes. Avatud, loov loovas energias elav harmooniline inimene on avatud pidevalt väga paljudele võimalustele. Ta ongi avatud Universumi küllusele, uksed on tema jaoks alati avatud või kui sulgeb üks uks, avaneb kohe teine. Energeetiliselt kinnisel inimesel on aga kitsad, s.t. piiratud võimalused ning ta peab looma läbi füüsilise keha rassimise ja oma eluenergia arvelt. Vabas, loovas positsioonis inimene loob kulgemises.

Kadedusele ja salavimmale ei ehita üles oma küllust. Ma olen kohanud, kahjuks, päris mitmeid inimesi, kes õpetavad küll külluse ja edu kursuseid, kuid juhendajas on säilinud varjatud salavimm, mis on pikaajaline juba ning võpatades avaldub nagu aeg-releega kellapomm, nii kuis turul olev konkurent uusi liigutusi teeb. Kes loeb salaja mõttes teise rahakotti, arutleb mõttes teise sissetulekute üle, annab hinnanguid teise teenimisvõimaluste üle või teenuste hinna üle, siis temal on üpriski kindlalt varjatud kadeduse või himustamise mustrid. See väike pahe muide on paljudel inimestel, aga pahaaimamatult ei teagi nad, et kui nad ainuüksi selle väikese pisikese harjumuse praktiseerimise endas ära muudaksid ja laseksid teistel elada nii kuis ta soovib, saabuks ka nende elus niisamuti kohe märkimisväärne muutus. Elamise rõõm peab olema kõigil ja lõppude lõpuks on teise saavutuse ja edu taga mingisugune töö, mida tihtipeale kõrvalvaatleja ei näe või oska hinnata.

Kadedus ja himu tarretavad inimese oma elus tardunud seisu.

Himustamine piirab ja seab takistusi päris paljudele võimalustele jällegi inimese elus, sest elatakse “teise elu”, mitte ei tegeleta enda asjaga ja ei keskenduta enda teemadele. Muide, enamus inimesi, kes teise rahakoti või sissetuleku üle, uue auto või tema elukeskkonna üle sobravad, piiravad endid koheselt küllusevoogudest. Sest küllus on väga vaba energia, ta ei salli mingit jõupositsiooni ega hinnangut. Need on asjad, mida just eriti tihti külluse kursusel ei räägita, sest tegeletakse ainult ühe poolega – rahaprogrammide või eduprogrammide loomisega. Mõnel võib tekkida imestus, miks elus asjad edasi ei liigu, aga himustamise ja kadeduse energial on üks paljudele märkamata omadus küljes – kadedus ja himu tarretavad inimese oma elus tardunud seisu. Inimene langeb loovast loovpositsioonist välja. Umbes nii nagu vesi jääb seisma ja roiskuma. Seetõttu on see kursus väga põhjalik mustrite ja programmide õppeprogramm, kus me räägime – miks, kus, kuidas ja mismoodi?

Muide, nagu eelnevalt öeldud- raha on harva külluse või võimaluste puudumise põhjuseks. Uurida tuleb inimese lapsepõlve. Vaesus – see on haigus, pärandhaigus, mida antakse edasi põlvkondade kaupa läbi rakumälu ja epigeneetilise pärandi.”

Kursus toimub juba sel nädalavahetusel, kohapealse õppena Kuressaares (+ online õppe võimalus).  See koolitus toimub ainult 1 x aastas ja 2022.aastal on see ainuke.

Kel teadlikkus, sel on eelis. Sest teadlikkus on justkui võti, mis avab ukse. Teadlikkus annab Sulle eelise”

Amaryllis

Registreeruda saad siin läbi veebivormi: https://teetakursused.ee/kursustel-osalemine/

Koolituse kohta leiad info siit: https://teetakursused.ee/%d6%8e-manifesteerimise-ja-kulluse-kursus-manifesting-and-abundance-2-paeva/

Tere tulemast oma elu uutesse võimalustesse !

Similar Posts