Skip links

“Valguslapse ema päevik”

Head uudised !
“Valguslapse ema päevik. I raamat”. Saadaval alates 20.AUGUSTIST raamatupoodides!
Armsad sõbrad, keda seni on huvitanud “metsapoole” ja “teistsugune” informatsioon!
ON NII SUUR RÕÕM teavitada, et Eestis on valminud üks suurpojekt, mis leiab laiemat kajastust ning kõneleb just meile aktuaalsetel teemadel praeguses ülemaailmases transformatsioonis.
Alates 20.augustist jõuab Eesti lettidele just meie sisutemaatikaga haakuv teos “Valguslapse ema päevik” A.V. Amaryllise poolt.
Sellesse mahukasse teosesse on pandud väärt informatsiooni, mis puudutab vertikaallaste ja meisterlaste kehastumist ning kõike, mis nendega kaasneb – paranormaalsed nähtused, ärkamine, nägemine, enda teadlik kaitsmine, ka laste kaitsmine ja toetamine, energeetilised tehnikad ja meetodid.
100% reaalelulised lood kehavälistest kogemustest, astraalrännakutest, teadlikust unenägemisest, energeetilistest manipulatsioonidest, külastustest paralleelreaalsustesse ning kokkupuudetest erinevate energeetiliste olemusvormidega.
See teos on väga avatud ja ärganud inimesele, kes soovib rohkemat teada saada.
✺ Abiks neile, kes ise lapsevanemad (eriti nn indigogeneratsioon, kellel lapsed kodus).
✺ Eriti tähtis info neile, kes planeerivad ise lapseootust ning soovivad ise valmistuda ette ja kutsuda ultrakõrgest sagedusest võimekaid lapsehingi oma järglastena kehastuma kutsuda.
✺ Neile, kellele lihtsalt antud teemad põnevust ja huvi pakuvad.
Koostöös kirjastusega Blessed Generations kuulutasime välja ka lugejamängu, mille kohta leiab infot Facebooki lehelt www.facebook.com/valguslapsed. Kolmele isikule soovime kinkida autori autogrammiga raamatu.
Varsti peatselt rohkem infot tulemas !
Unistame koos maailma paremaks !