Väljavõte Manifesteerimismärkmikust. Sünnipäevaga kaasnevad asjaolud.

Korralda ja planeeri oma sünnipäev juba varakult ette! Nii ei teki ebameeldivaid üllatusi. Kõige parem, kui saaksid enda jaoks varuda 3 päeva. Üks päev enne oma sünnipäeva ja üks päev ka peale sünnipäeva.

On üks asjaolu, mis sünnipäeval kaasneb, on see, et sulle hakatakse palju helistama ja kontakti otsima. Kontaktiotsimised loovad omakorda portaale. Kui sa soovid olla puhtas pühas ruumis, siis sobiks sinule telefoni väljalülitamine ja õnnitluste vastuvõtmine kirjalikul viisil. Kui sulle sobib inimestega vestlemine, siis võid õnnitlusi ikka vastu võtta telefonitsi. Sellisel juhul pea meeles, et hoidu negatiivsete asjaolude kõnelemisest oma sünnipäeval. Isegi siis, kui inimene ütleb, et pole sinuga pikalt vestlenud ja uurib, Kuidas sul läinud on möödunud aastatel, siis keskendu ja too esile ainult positiivset, mitte ära hakka ette valama kogu möödunud aasta kannatusi. Muremõtted jäägu muudeks aruteludeks. On ütlus, et piisab 1minutist ja 30 sekundist, et räägitava teemaga portaal tekib. Mina ütlen, et see tekib isegi kiiremini. Tekib osadel inimestel lausa 10-20 sekundiga. Eriti võimetega inimestel, kelle sõna ja mõte omab tugevamat jõudu. Väldi ühenduse loomist allsageduse teemadega. Kui vaja, hoia uudistest eemale. Mitte midagi ei juhtu, kui sa sel päeval sotsiaalmeediast end eemal hoiad.

Pea meeles sünnipäev on tegelikult kõrgem loomisepäev, õnnistamise päev ja seega oma elutee ja uue aastaringi etteprogrammeerimise päev. Kasuta seda enda kõrgeimaks hüvanguks ära ja väga teadlikult.


Nii põnevatel teemadel kirjutab Amaryllis uues Manfesteerimismärkmik-raamatus, mille saab endale või kingiks lähedastele soetada meie e-poest. Muideks, saadaval on vikerkaare helgiga servaga ja kuldse servaga märkmik-raamatud! Uuri juba lähemalt siit:

https://valguslapsed.com/ilmunud-on-uus-teos-manifesteerimismarkmik-nouanded-teadlikuks-loomiseks-kujundliku-loomise-alused/

Similar Posts