Väljavõte uuest Manifesteerimismärkmikust. Katkendeid vestlusest lapsega, kes näeb inimeste auravälju ja inimeste ruumides kujundeid. Jätkuosa.

“Hermiine, kas ma võin seda lugu jagada siis kirja teel väga paljudele inimestele? Aga kui sind häirib millegipärast, et ma jagan, siis sa võid mulle öelda. Ja ma enam ei jaga. Üldse,” selgitasin talle.

“Mind üldse ei häiri, kui sa seda jagad. Mkmm,” pani ta silmad kinni ja raputas pead. Sellel hetkel oli see väike tüdruk nagu pisikene jumalanna minu ees. Ilma hirmuta , ilma kartuseta, aga ise nii väikene ja kaunis.

“Ma olen väsinud, et mõni inimene võib vahest väga pahasti mõelda. Aga ma ei taha, et keegi mõtleks sinust pahasti. Sest paljud ei usu seda, mida lapsed räägivad. Mis sa arvad, mis me neile inimestele võiksime öelda, kes ei näe ega usu, et lapsed näevad selliseid asju? Mida sina ütleksid ühele inimesele, kes ütleb “Tead, ma ei usu üldse, mida sa räägid,”? küsisin tema arvamust.

“Ma ei tea…” ütles ta, jäätes mõttesse eemale vaatama.

Pakkusin talle oma idee:

“Äkki me võiksime öelda neile – ma ise tean, mida näen! Ma ise tean, mis on minu tõde!”

“Äkki ma võiksin hoopis seda vastuseks öelda “Sa lihtsalt ei mäleta!” pakkus ta oma variandi välja. Olin nõus.

“Kas ma võin sulle midagi öelda?” küsisin temalt.

“Jah.”

“Igaüks teab ise, mis ta näeb. Ja igaüks teab ise, mis ta usub. Hermiine, sina tead ise, kes sa oled. Mina soovin ju ka alati õpetada lastele: sina tead ise, kes sa oled. Niisiis ütlen ka sinule: Kui keegi norib või ütleb midagi mud sinu kohta, siis see ei tee sind selliseks, nagu tema ütleb. Sina tead ikka ise, kes sina oled.” Selgitasin talle südamest.

“Kui keegi ütleb halvasti, siis ma ütlen, et sa jääd sõbrast ilma,” vastas ta kindlameelselt.

“Tule, ma kallistan sind ja tänan sind.”

Ja me lõpetasime sessiooni.


Kui soovid veel lugeda vestlustest Hermiinega, saada teada kujundite loomisest ja manifesteerimise õpetustest, mis on kirja pandud Amaryllise poolt, siis meie kodulehe e-poes on saadaval uued Manifesteerimismärkmik-raamatud, vikerkaare helgiga servaga ja kuldse servaga.

Tootega saab tutvuda siin:

Similar Posts