Skip links

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Kallid teekaaslased, kes huvituvad süvendatud teemadest enesearengul, spirituaalsusel ja praegusel ajastul, siis nüüd on e-poe kaudu võimalik soetada Amaryllise informatiivne ja põhjalik infoloeng edasijõudnutele, mis sai salvestatud maikuus.


Informatiivne videoloeng on leitav kahes jaos, seega huvi korral varu endale aega, et loengut kuulata , kaasa mõelda ja olulist informatsiooni tunnetada ja vastavalt oma elus rakendada.

Loengu 1.osa keskendub olulistele protsessidele inimkonnaga ja käesoleva ajastuga praegu, sh olulised väärtused, mida praegu kindlalt peaks arvestama ning loengu 2.osas käsitleme peamiselt lugejate küsimusi.


Mõni aasta tagasi algas inimkonnal intensiivne kosmiline liikumine kõrgematesse ruumikihtidesse. Me ei ole üldsegi paigal oma planeediga, vaid liigume kosmilises aegruumis. Liikumine ei toimu ainult energeetilisel tasandil, vaid ka universiumi tasandil.
Selle liikumise tulemusena tekkis inimkonnal ERILINE võimalus ka iseenda kehatasandi kõik energiate tasandid liigutada kõrgematesse ruumikihtidesse. See tähendab väga vanade mustrite ja väga vanade kihtide LÕPETAMIST, LAHTI ÜHENDAMIST, VABAKS ANDMIST ja oma hingearengu teele liikumist.
Selline protsess leiab tavaliselt regulaarselt aset, kosmiliselt teatud tsüklite tagant, umbes 9000 – 12 000 aasta jooksul ja praegu on see eriline ajastu kätte jõudnud.


Kõrgematesse ruumikihtidesse liikumine, hingearengu teele liikumine ei toimu iseenesest. Kõik protsessid peab inimene ise vääriliselt läbi tegema. Inimene peab selliste protsesside läbi tegemisel tulemusena vääriliselt kõrgendatud ruumikihi tasandi seisunditeni jõudma. See tähendab, et kõik millega inimene aktuaalselt, igapäevaselt tegeleb – kõik see tuleb endas väga teadlikult läbi töödelda ja vastavalt temaatikale ära lahendada.

Mitte ükski energeetiline või hingeline areng ei leia aset niisama, vaid endaga töö tegemise tulemusena.


Kosmiliselt on antud inimkonnale võimalus liikuda hõredamatesse ruumikihtidesse (tegelikult juba oleme liikunud) aga materiaalsel tasandil tulevad kõik protsessid viivisega järgi.
Kõige pealt lahendatakse asjad peenenergeetilisel tasandil ja alles siis tuleb inimese keha materiaalsel tasandil järgi. Enne kui liigutakse ilusama tuleviku poole, siis on paratamatult enne üks etapp, väljakutsete rohkem etapp, mille jooksul surutakse välja kõik lahendamatused, nii individuaalsel tasandil, riiklikul tasandil, kollektiivsel tasandil, suguvõsade tasandil, jne.

On läbipaistvuseni liikumise aeg, mis tähendab seda, et kõik millega on vaja tegeleda, tuleb päevavalgele.

Rohkem infot juba maikuu infoloengust!


Infoloengut on võimalik soetada kodulehelt e-poe kaudu:

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.