Skip links

Ainus tee on selgus, läbipaistvus, ausus.

2020 aasta lõpu poolest, talvise pööripäeva paiku, hakkas intensiivsemalt meie ruumikihti Maale laskuma ja integreeruma Kuldajastu energiat. Seda energiat integreeritakse meie maailmas järk-järgult. See on hästi äratav, loov ja intensiivne energia. Nende energiavoogude saabumise tulemusena siia ruumikihti võivad inimesed kogeda väga erinevaid seisundeid, tundmuseid (nii häid, kui keerulisemaid) – tundeaisting võib olla rusuv, ängistav, survestav aga ta viib edasi. Sellised tundmused sunnivad vaatama endasse, ent võivad tekitada segadust, sest inimesed ei oska oma emotsioonidega, tunnetega toime tulla ja ei osata enda sees toimuvat mõtestatult teadvustatult vaadelda ning ka selle infoga midagi peale hakata.
Kuldajastu energia on hästi kõrge võnkesagedusega energia, mis salvestub looduse rütmisageduses ja tõstab kogu elava looduse teadlikkust, tõstab ka inimese teadlikkust (kui inimene oma mõistusega vastu ei survesta). See energia ei salli varjamist, seega


ainus tee on selgus, läbipaistvus, ausus, ausus, veelkord ausus isenda suhtes, teiste suhtes, kõigi suhtes.


Universiumi seaduste kohaselt ei saa kergemates ja kõrgemates tasandites eksisteerida, kui rasked energiad on jäädavalt minetatud enda sees (kandja teadvuses ja olemuses).
Selles suhtes on hästi huvitav aeg, et kõik, mis on toimunud indiviidi, ühe hinge teadvuse eelmistes eludes ja kogu kehastuste liinis, ka need temaatikad, lahendamatused (nt, pärandhaigused, valude või muredega, andestamatusega seotud mustrid) kõik need tulevad välja. Sest Kuldajastu ruumis ei ole kohta varjatud teemadele.

Kõik, mis ei kuulu hõredamate ruumikihtide juurde, lihtsalt surutakse inimestest välja.

Antud info pärineb Amaryllise kevadisest informatiivsest ja põhjalikust infoloengust:

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.