Armas teadlik lugeja – oleme Sulle tänulikud!

Sooviksime öelda Valguslaste toimetuse ja kirjastuse Blessed  poolt SUUR AITÄH kõigile, kes on meid lugenud, toetanud, jaganud meie toimetusi-tegemisi ning  oma toetavaid sõnasid ka meile individuaalselt jaganud. Teie sõnadel on jõud ja seda on tunda.

Meil on hea meel, et vaatamata viimasel ajal konkurentide poolse püüdlusega mustata meie tegemisi või levitada moonutatud laimu internetis, on meie lehele viimastel päevadel tõesti fänne hoopis juurde tulnud ja ka teosele reklaami tehtud. Eks iga asjaga on nii, et ka umbisikulisi näiteid lugedes võib keegi kuskil jälle end puudutatuna tunda, ja see ongi inimlik, arvestades, et igalühel on omad uskumused, kogemused ja tundmused sees, kuid meil on alati valik, kuidas (üle või ala) reageerime. Aga las olla see nende reageerijate enda asi – igal inimesel on enda sees lahendamata asju, ka meie ise tegeleme pidevalt enda egoteadvuse puhastamisega. Kuid kehtib üks printsiip – kui valupunkt endast märku annab, tuleb endaga seespidiselt tegelda. See on kõige õigem aeg tegeleda enda valu vabastamisega ja vabaks andmisega.

Valupunkte on lõputult inimkonnal, ka häid pidepunkte. Kuid emb-kumb ei takista meil rääkimast asjadest nii nagu nad on, õigete nimetustega, ilma ilustamata. Praegu on sellised ajad ja sündmused maailmas inimkonnaga toimumas, et kes on laisk ja jätkab omasoodu vanarada, võib teadmatult toita duaalset kiskjaenergiat ning anda hoogu ülemaailmase kataklüsmi käivitumiseks. Ja ainult lillepidu ja roosamannat vahendades jäävad kõige suuremad ohud ja mõjutajad märkamata. Aeg on saada teadlikuks! Teadlikkus on kõige suurem kingitus!

On täpselt 3 kuud ajast, mil ilmus raamatukaupluste riiulitele teos “Valguslapse ema päevik” . Selle taga oli suur töö, mis ulatub lausa ca 3,5-4 aasta tagusesse algusesse, kui meisterõpetaja Kristiina istus Amaryllisega koos samas ruumis ja sõnas talle: “Pane kirja kõik, mida kogema hakkad. Sa transformeerud täielikult kogu raseduse vältel ja peale lapsesaamist ning nii paljud tunnevad end ära Sinu lugudest. Anna neile info! ” Ja lihtsalt teadmiseks – Amaryllisel on olnud pidevalt meisterõpetaja Kristiina õpilane ning nad suhtlevad täiesti tänaseni, mitte pole Kristiina teda kuhugi ära saatnud või ajanud. Amaryllis võeti vastu meistrikursustele ning tõestas end aastate vältel ning lõpuks pühitses Kristiina teda ka meistrinimega. Kas teate, mida tähendab üks aastatepikkune harjutus ja praktika selgeltnägija ees, kes näeb kõiki teie mõtteid, nii helgeid kui ka häid, ning teil pole muud varianti, kui ollagi lihtsalt läbipaistev ja selline nagu oled, sest kõik on isegi ilmne ? Ja saada siis tunnustus väga tugeva õpetaja käest.

Oleme tõesti rõõmsad ning täname absoluutselt iga lugejat ja meie toetajat, kelle käte vahele on jõudnud see meeli avardav vaimuvaldkonna teos! Juba ainuüksi nende kuudega on  1000 tiraažisest trükist on alles vaid 35%. See statistika laekus just kirjastuselt möödunud reedel ja teate, kuigi raamatukirjutamine on pigem missioonipõhine, mitte äri-kasumlik tegevus, on meil kõige suurem  rõõm hoopis selle ees, et inimesed on tõesti valmis teistsuguse info vastuvõtmiseks, on hakanud ise ärkama ja mõtlema ning avarduma. Kordustrükki niipea ei planeeri ning meil on hoopis 2019 plaanitud niiii ägedaid asju teile edasi anda, et … hoian omaenda suud ka tagasi praegu, et mitte ette vihjata, mis kõik on tulemas!
See info, mis on teoses, on lihtsalt kinnitus ja meeldetuletus lugejale tema aimdustest ümbritseva toimuva suhtes. Info on jõudnud õigetesse kätesse – see teeb ka autorile väga suurt rõõmu! Kirjad, mis on saadetud meile lugejate poolt tõendavad, kui paljudel on reaalselt samasugused kogemused ning oli õige aeg sellise kirjutisega välja tulla. Mõistavad need, kes on kogenud vähemal või rohkemal viisil kogemusi, millest kirjeldatakse teoses. Ja ei saa midagi öelda, et eestlane vaimumaailma huviline poleks, kui on näidanud üles nii suurt huvi sellise – heas mõttes metsapoole üllitisega. Ja lapsevanemad, kellel on sarnased äratundmised teosest oma laste puhul, kuid ikka kõhklevad, kas tema laps on uue ajastu energeetikaga laps – siis palun ärge kõhelge. Muidugi ta on, võtke ta palun vastu. See on niivõrd suur õnnistus olla lapsevanem!

Meepotis on olnud ka tilgake tõrva, mis suurt pilti ei muuda, kuid teeb meile ikkagi veidi muret, sest me ei taha, et keegi meie lehe lugejatest vaenu alla satuks. Kahjuks on jõudnud kirjastuseni  ühe täiesti sõltumatu Valguslaste lugeja kirjavahetus , et talle lausa isiklikult saadeti vaenukiri ühe kindla isiku poolt isiklikult ning ta valati üle emotsionaalse vihavalinguga – mille eest? Selle eest, et ta julges jagada Facebookis teose “Valguslapse ema päevik” postitust ning panna sellele like ja süda. Kui kaugele võib minna vaen, et võetakse vaevaks ise inimestele vaenukirju saatma hakata? (Kirjavahetus on kirjastusele jõudnud konkreetsete isikuliste nimedega). Palume teid, et kui keegi on selliseid pöördumisi või vaenukirju veel saanud ükskõik kellelt, millega on üritatud takistada inimese vabadust jagada internetis oma seinal seda, mida ta soovib, või mille sisuga on esitatud plagiaadisüüdistusi, siis palume kindlasti kirjastusele teada anda või saata märgukirjad  otse kirjastus.blessed@gmail.com. Plagiaadisüüdistus on ääretult tõsine ja karistatav süüdistus. Teie pöördumised jäävad konfidentsiaalseks, lubame !

Aga on nagu on, meil on nii palju ilusaid ja uskumatuid sündmuseid, kokkupuuteid ning toetusi toimunud viimastel kuudel just eriti, et jagame teiega varsti kõigest, missugused projektid on käima läinud ja kasulikud ka teile, millest osa saada!

Armas kaunis hing! Teadke mis on Sinu tee ja ära kõhkle sellel liikumast! Ja ära pelga võtmast sõna seal, kus Sinu süda ütleb, et on vaja avada suu! Ja teate, tegelikult on meil üks hea soovitus – pigem kahtlegi kõiges, mis infot levitatakse tänapäevases vaimumaailmas, kus “vaimne olla” on lausa trendiks muutunud ning levib igasugust infot! Aga ära palun ainult pimesi usu lihtsalt ühte või teist, vaid katsu, palun, ise kõik kogu info enda sees tõsiselt läbi seedida. Kahtle igas infos esialgu, mis Sinuni jõuab, ka Valguslaste poolt avaldatavas infos – võid lahkesti kahelda! Siis jõuad ise oma tõeni ning pea meeles -Sina ise oled iseenda kõige suurem võti. Sina ise oled oma tõe allikas. Sina ise oled iseenda õpetaja !

Aitäh! Aitäh! Aitäh….

 

Maya.

Leave a comment