| |

Edasijõudnute kursus tulemas ka kohapealses õppes!

Hingelised inimesed ja teadlikud Loojad!

Mitmete osalejate nõudmisel on otsustatud, et TeetaTervendamise seminari edasijõudnute kursus toimub ka kohapealses õppes, mitte ainult Zoomis nii nagu esialgu välja kuulutatud.

Kohapealne õpe toimub samal ajal, 25.-27.augustil 2022.a, Kuressaare kesklinnas.

Registreeru mugavalt siin läbi registreerumisvälja: http://teetakursused.ee/kursustel-osalemine/

Early bird hind kiirematele registreerujatele kehtib kuni 15.augustini.  TeetaTervendamise edasijõudnute seminar toimus viimati Amaryllise juhendamisel aastal 2020. Kui oled seda seminari oodanud, siis oled väga teretulnud augusti viimasel nädalavahetusel meiega liituma!

Kellele on mõeldud edasijõudnute kursus?

Edasijõudnute seminar ehk teetatervendamine Advanced DNA2  on spetsiifilisem kursus, kus keskendutakse peenematele tehnikatele ja teemadele. On mõeldud neile, kes soovivad oma Teadvuse jõudu veel peenemalt erinevates elu aspektides kasutama õppida. Väga suur rõhk on blokeeringutega tööl seekordses seminaris.

Seekord räägime väga põhjalikult Looja teadvuse energia seitsmest eksisteerimise ruumist lähemalt.

Kursusel on põhifookus iga tasandiga seotud sidususte ja vannete tuvastamine ja eemaldamine. Väga suurel kohal on seekord allalaadimiste ja uute uskumuste integreerimine oma energiasse, seega varu omale värske ja rõõmus meel, et saaksid täiel rinnal nii intensiivsest seminarist osa võtta 🙂

Viime läbi taimelugemise harjutuse ehk teisisõnu – õpime liituma taimede sageduse ja infoväljaga ning kanaldama sealt informatsiooni.

On tehnika hingeteadvusega tööks. Õpime mitte-orgaanilist mateeriat programmeerima (esemete programmeerimine) ning loome ühenduse oma esivanemaga ja kanaldame vastuseid esivanematelt. Räägime täpsemalt manifesteerimisest ja Jumalikust Ajastatusest ehk teisisõnu – inimese Kõrgemast Jumalikust Plaanist, mis vahel võib olla päris suur asjaolu, millest võiks teada, kui inimene soovib suuri külluseid või muutuseid enda ellu manifesteerida ning need miskil põhjusel pole seni õnnestunud.

Kaunist suve,

Amaryllis

 

Teetatervendamise meditatsioonitehnika Eestis

Similar Posts