Skip links

Edasijõudnute praktikate lõpus oleva vaba ruumi kasutamine. Tänulikkus.

2 kuud on möödunud edasijõudnute praktika välja andmisest.
Südamest aitäh Teile kallid, kes olete praktika soetanud, seda kaasa teinud, ja läbinud!


Oleme saanud mõningat tagasisidet seoses edasijõudnute praktikaga. Selle põhjal kujunes välja võimalus, mida annab praktikas kasutada. Nimelt, Adeline Amaryllis jättis praktikate lõppu vaba ruumi, kus taustal mängib muusika aga taotlused on lõppenud. Selles taotlusteta seisundis saab inimene ise jätkata loomist, kui on soov enda jaoks olulist luua.


Üks praktika tellinud noormees kasutas praktika lõpus taotlusteta vaba ruumi siira tänu üles näitamiseks, sügavaks tänulikkuseks. See inspireeris uurima, mis täpsemalt toimub inimesega, kes on sundimatult ja siiralt TÄNULIK.

Adeline Amaryllis on kirjeldanud siiralt tänulikkust üles näitavat inimest järgnevalt:


“Kui inimene on südamest ja siiralt tänulikkuse seisundis, tuleb Vaimu teadvus kehasse. Looja energia tuleb rohkem kehasse.
Kehas energiad koheselt laienevad, nagu suur seebimull laieneb, mida puhutakse täis.
Keha energiad avarduvad. Kehaväli hakkab teistmoodi helendama. Ning peast lööb klaariks (mõistus on sekundaarsel kohal). Inimese pea kohal on helendav jutt/kanal – laiem ühendus, mis suundub KÕRGELE”.


Seega siit võimalus: juhul, kui sa ei oska praktikat tehes taotlusteta vaba ruumi otseselt loomiseks kasutada, siis proovi, kas leiad endas tänu. Kas leiad endas tänulikkuse selle üle, mis sul täna on. Selle üle mis sul eile oli. Selle üle, mis sul homme on. Proovi ja katseta. See seisund on proovimist väärt!

Edasijõudnute praktika kohta saab täpsemalt lugeda siit:
http://valguslapsed.com/toode/%d6%8e-edasijoudnutele-loeng-praktika-korgema-teadvuse-labi-loomine-ja-samastumine-2021/

Heade soovidega,
Maie K.