Skip links

Elu metsas

Armsad sõbrad. Olen vahepeal eemal olnud. Kes mind tunnevad, need teavad, et vaatamata oma elulisele missioonile kõneleda uue ajastu laste teemal, olen ma küllaltki privaatse ja erakliku eluviisiga. Möödunud aastal kolisin vaikselt ja tasakesi ära Eesti suurimast linnast, suurte metsamassiivide vahele. Sinna, kus on minu kehal ja energial ning mu pereliikmetel hea olla. Naudin vaikset elu looduse rüpes koos oma perega. Lastega on tekkinud nii põnev periood, kus nad jutustavad nii paljust. Jalutame metsas ringi ning 4-aastane jutustab mulle puuvaimudest, sädelevatest energiatest, neist kes elavad puude võras ja taevalaotuses ja muust huvitavast. Metsavaimud on ausalt nii uudishimulikud, et tulevad isegi tuppa ja hõljuvad laste voodite juures isegi siis, kui on aeg magama jääda. Isegi segavad veidi oma uudishimulikkusega.

Panen kogu oma tähelepanu küllaltki suures osas lastele. Sest laste kõrvalt varastatud aega ei saa tagasi. Nad on kord elus väikesed. Seda tõde olen korduvalt kuulnud nii vanade kui ka väga eakate suust. Seega olen olnud vahepeal kirjutamises passiivne, sest lapsed valisid mind oma vanemaks just seepärast, et nad teadsid, et emana teadlikult arendan ja suunan neid. Katsun siiski mitte täitsa ära kaduda. Sest väga palju on vahepeal juhtunud, ka tulevaste sündmuste eel on ühte koma teist öelda. Katsun ikka edaspidi aegajalt märku anda ning põnevamaid, aga kasulikemaid asju teile edastada. Olen vahepeal juhtme FB-st välja tõmmanud ja see on tekitanud vabanemise tunde.

Paari sõnaga ka käesolevast aastast. Sel aastal kuidagi on väga suurt üllatust oodata globaalselt, midagi väga olulist inimmassidele. Kaks kalendrikuu varianti on infoväljas üleval, ei tea, emb kumb toimub avalikustamine, aga loodetavasti siis ikkagi toimub. Kaua võib valitsus suuri inimkonnaga seotud asju varjata… Ja muidugi, möödunud aasta oli paljastamise aasta. Kõik ,mis vähegi kulisside taga, tuleb päevavalgele. See muster jätkub ka sel aastal. Muide, ükski aastavahetus ei lõika nagu noaga eelmise aasta sündmuseid, vaid energeetiliselt on kõik kulgev. See tähendab ,et kui 2019 asendub 2020, siis see ei tähenda, et üleöö kohe täiesti uus aasta energeetika algab . Enamasti toimub mustrite muutus ja energiate avaldumine tsüklitena, 2-3aasta kaupa.

Paljastumise aasta tähendab mustrite muutmise aastat. Väga intensiivsel kujul. Kuidas väljendub nn paljastumise aasta individuaalsel tasandil inimeste eludes? Paljud pikaajalised suhted lagunevad, kuid need liidud mis luuakse, saavad olema loodud tugevate koosloomiste alusel. Omavahelised paarisuhted pannakse proovile. Kõik kõik, mis on olnud varjatud kuidagi, tuleb päevavalgele. Isegi, kui on ammused asjad kuskilt lapsepõlvest. Need hakkavad meenuma, kripeldama ning vajavad lahendamist. Kõik tuuakse päevavalgele tervendamise ja lahendamise lõppeesmärgil. Rahu tegemise ning leppimise eesmärgil. Ka isikliku elu tasandil- nt kui üks sinu vanematest on olnud kasuvanem, tuleb see välja. Kui keegi kasutas sind lapsepõlves ära – see tuuakse päevakorda. Kui tööl on sinu seljataga midagi sepitsetud seljataga, see tuleb välja. Kes on mingeid raskuseid või muresid vaikuses hoidnud terve oma elu, need tunnevad tugevat vajadust rääkima hakata ning endast välja saada see valu, vaev, kannatus, läbielatu. Keda on suhtes petetud, see saab sellest teada. Kõik tuleb välja. Oled kedagi pikalt kartnud ning tema hirmu all olnud – siis tekib tungiv vajadus see muster murda ning enda eest välja astuda. Aga ka positiivsed asjad – kes on sind salaja pikalt armastanud, see tuleb välja. Kes on sind aastaid jälginud ja austanud ja toetanud, ka sellest saad sa teada. Üldjoontes -toimub ikka nii nagu alati – inimkonna kõrgemale astmele liikumine ning oma tõelisele olemusele lähenemine.

Rahu ja vaikust kõigile. Ärge unustage loodusesse minna! Küll varsti ka lumi tuleb! 🙂

Amaryllis