Skip links

Energia kokkuhoid oma kehatasandil on hästi oluline.

On teatud (vanuselised- ja meelelaadsed) ühiskonnakihid, kes ei suuda transformatsiooniga kaasa minna piisavalt paindlikult ning nende kehatasand ei pea vastu. See on loomulik protsess iga inimtsivilisatsiooni arenguetapis. Samaaegselt on nn viiruste ajastu, mis toob kaasa omad tagajärjed (tegelikud suremused) eelolevatel aastatel.

Teadlikule arenguteele suundunud isikud, kosmilist transformatsiooni läbivad inimesed ei pea muretsema, sest nende kehade tugevus ja võimekus suureneb ja immuunsus tugevneb protsesside jooksul. On tõepoolest väga immuunseid inimesi juba praegu, kelle keha ei nõrgestu viirustest, kuna nad viibivad loov loovas energias (kõrgetes sagedustes ehk kerges olemise viisis, kus nad on puutumatud).

Selles inimeses, kelles on : 1. elutahe (baashäälestus kehastuses jätkata) 2. kindel otsus kosmilist transformatsiooni läbi teha, need isikud ei pea muretsema ülemäära, kuna loova aktiveeritud jõuga inimese keha käitub haigusetekitajate suhtes teisiti.

Kõige rohkem tuleb hoopis tähelepanu pöörata sellele, et inimesel oleks puhke- ja murevaba olemise ruumi võimalus, kuna energiadefitsiit nõrgestab enim.

Hoia oma keha. Hoia oma tähelepanu. Loo oma elus vastavad muudatused selleks!


Info pärineb Amaryllise maikuu edasijõudnute loengust:

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.