Skip links

Hingelepingud.

Need inimesed, kes on siin Maal, hästi paljud meist on seotud mingisuguste vanade hingelepingutega. Hingeleping ehk hingetasandil sõlmitud leping võib ulatuda 2000 aastat tagasi, 4000 aastat tagasi, kus kunagi keegi lihtsalt tõotas ja vandus, et näiteks “olen sinu igavene armastaja” või neid saab sõlmida igasuguses sõnastuses ja igasugusel viisil (nõiad kasutavad teadlikult tumedat jõudu), inimesed saavad neid omavahel teha.

Nüüd on kätte jõudnud kosmiliselt see aeg, kus on võimalik KÕIK lepingud tühistada. Enamasti on lepingutel kaks varianti, kas need toetavad edasiliikumises või piiravad. Laste sünnitamine on ka seotud lepingutega, aga need on toredad lepingud hingedega, kes ootavad kehastumist :).

Energeetilistesse alluvussuhetesse, teenistustesse jmt PIIRAVAD HINGELEPINGUD on võimalik Looja Teadvuse õnnistusel täielikult (ilma karmiliste tagajärgedeta) tühistada, et saavutada vaba ülestõus.


Antud info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


/Maie, Valguslapsed.com tiim/