|

Ilmunud on teos “Valguslapse ema päevik 2”.

Armsad sõbrad, kes te olete minu tegemistele pöialt hoidnud ja kaasa elanud.

Teos „Valguslapse ema päevik 2“ on ilmunud.

Teose alapealkirjaks sai „Alfa ja Omega“. Minu ümber on valgusolenditest meeskond, kes helgivad igapäevaselt minu ümber nii, et isegi kui mitte-nägijast inimesed on tulnud külla, on nad mõnikord ootamatult olnud tunnistajaks suurte kuldsete helkivate siluettide ilmumisele ruumis.  Teose nimi ongi inspireeritud kahe peamise võimeka valgusolendi järgi, Alfa ja Omega, kes pärinevad Looja tasandilt ning on mulle palju infot jaganud, mida avaldan ka raamatus, ning muidugi – isiklikult saatnud mind minu teekonnal. Tänan neid kummardusega selle eest.

Alfa on nii suur tegelane, et on purustanud minu mõistustasandi piirangud.  Minu tänu ja rõõm oli piiritu, et selline valgusolend oli otsustanud minu kõrvale liituda ning mind toetama hakata. Sellised otsused tulevad väga kõrgetelt tasanditelt loana.

Minu kokkupuuted ning lõputuna näiv võitlus eeterlike ja maaväliste olenditega, millest jagasin I raamatus, on saavutanud kulminatsiooni – olen saavutanud kosmilise puutumatuse. Ja MIS kõik on vahepeal toimunud…   On asju, mida ma ei avalda kunagi blogiridades, pigem peaksid teave huvitujateni ise jõudma. Selleks olen need lood kaante vahele põiminud.

Kirjutan teoses ka kaitseenergiast ning selle erinevusest  võrreldes puutumatusega ning selgitan, mida need tähendavad üldse. Ma olen aru saanud, et tõelisest puutumatusest saabki rääkida läbi oma kogemuse ainult see inimene, kes on selle päriselt omandanud. Olen aru saanud, et nii palju teooriaid on kaitsete ja puutumatuse taotlemiste kohta, kuid need lahendused on kõik ajutised olnud. Minu ellu on saabunud kaunis, hele, kuldne, harmooniline olevik. Olen armastuses. Peale nende muutuste toimumist vaatas mu tütar kodus lihtsalt suu ammuli (täpsemalt öeldes vaatas mu  energiavälja), imetles sõnatult, lõug sõna otseses mõttes ripakil ja küsis: „Emme, mida sina vahepeal oled teinud?!“

Räägin teoses füüsilistest portaalidest. Minu koduruumidesse ilmus 2018 suvel füüsiline portaal, kust sai KEHAGA läbi liikuda (mina seda ei tekitanud, see tekitati). Väga õpetlik lugu.

Räägin veel ülivõimetega lastest, kes on vangistatud ning kes said minuga kontakti ning palusid abi.

Peatükk esmakordselt atlantise lastest! Veel räägin inimhübriididest,  erinevatest astraalprojektidest inimkehadega, mida olen veel teada saanud ja palju palju muud.

Põhjalik info sünnitähest – kosmilisest sünnitähest ja sellest ,kuivõrd suure unustatud kosmilise kingitusega on tegemist iga inimese jaoks, millle kohta pole minule teadaolevalt mitte kuskil infot ning selle teabe andis mulle Alfa.

Raamat on oma energeetilisest ülesehitusest kahes osas – räägin ära karmid asjad, ohukohad, mida kindlasti! on vaja neil lapsevanematel teada, kelle peres kasvab uue ajastu laps! Kohustuslik teave, et kaitsta oma valguslast. Räägin vaimse maailma ohtudest, mida kiputakse alahindama või tegema nägu nagu neid poleks esoteerikamaailmas olemas. Räägin ka langenud valgustöölistest ja egopõhistest „loojatest“ ehk energiatöölistest.

Teine teose pool on energeetiliselt hele, sest juhtus midagi imelist mu elus, kui kohtasin ajarändurit. Peale seda murti jõuga kõik minu uskmatus ja mõistuspiirangud, mis puudutavad ajas rändamist – füüsilise kehaga.

On peatükid tulevikuinimesest, tulevikutsivilisatsioonidest! Peatükid astraalrännakutest, mida kõike olen oma astraalse käega katsunud ja puudutanud ja oma silmadega tunnistanud.. Uus inimene! Uus DNA!
Peatükid uuest maailmast ja oma kogemusest, kui lõimusin täieliku Algega, kogu ilmaruumi Algallikaga – Lättega. Ja muud kogemused Vaimolendina siin Universumis.

Teose juhtivmõte on „Kõik on võimalik, kui viibid piiritus, jumalikus armastuse mõõtmes“!

Jagan  nõuandeid, õpetusi ja lugusid oma varasalvest, mis on isiklikud, andes võimaluse siiral huvitujail neist osa saada. Kuid annan mõttes Loojale taotluse ja palun, et see teos jõuaks just nende inimeste käte vahele, kes on oma meeltelt väga avatud ja teadlikud ning usuvad rohkemat, kui silmaga nähtav me ümber ning on otsinud just sellist teavet!

Kuna olen vertikaalse elujoonega ehk vertikaallane ehk vertikaalinimene, siis möödunud kaks aastat on olnud tõeline action, olen liikunud aste astmelt kõrgemale väljakutsete saatel nagu vertikaalse elujoonega inimestel elus ette nähtud. (Vertikaalsest elujoonest ja vertikaalsest liikumisest kirjutasin juba 2018 ilmunud teoses).

Iga väljakutse on sundinud edasi liikuma! On aset leidnud sündmuseid, millest ei kippunud ma tookord peale selgeltnägija ja meisterõpetaja Kristiina Raie ning mõne üksiku lähikondlase  rääkidagi. Oli eluperiood, kus minu elupiirkonna kohal viibis 9 erineva maavälise süsteemi õhusõidukid (tehnika). Ning, noh, need kes minu juures öömajal viibisid, muidugi nägid ka neid. Tulid mind öösel üles äratama: „Kuule, tule vaata, nad on kohal“. Miks nad tulid? Ja käsitlen teoses olulisi teemasid- MIKS TEGELIKULT  maavälised ning erinevad eeterlikud energiad tülitavad inimest. Mida teha sellises olukorras? Kuidas oma Vaimu jõudu ja väge kasutada enese kaitsmiseks ? Sellest kirjutan !

Valisin hoolega, mida jätta teosesse ja mida mitte ning vahepeal oli tunne, et ei soovi kuidagi üldse avaldada neid lugusid, sest hooman, kui vähesed meie ühiskonnas päriselt usuvad, mõistavad, tunnevad… Kuid eks see ole neile, kes PÄRISELT küsivad ja soovivad teada.

Kuid ärgem siis uppugem lihtsalt põnevusse – igal lool on oma õpetlik tagamõte ridade vahele peidetud…

Nii palju asju on teile jagada, mis on vahepeal toimunud. Ei teagi kohe, kust alustada, kuid esmalt.. Kellel huvi piiritu piiritu kõikvõimsa inimolendi suhtes  – see teos on just teile.

Soovin inspireerida inimesi läbi enda jutustuste ja kogemuste. Praegu on inimkonnas avalikustamise aeg ja ajastu, kui olete aru saanud.  Eks räägin nii palju, kui Looja näitab…
Jutustuste vahele on pikitud õpetused, sest teadupoolest läbi lugude rääkimise ja näidete toomise, omastatakse kogu teavet oluliselt paremini, kui tuimas õpikuvormis.

Teos on 394 lk ja suures mugavas loetavas kirjas. Kõvakaaneline, soliidne.

NB. Raamatu ettetellimine on tänasest alates avatud läbi kodulehe e-poe ning hinnaga 17 eur. Kuid raamatute postitamine ja väljastamine algab 13.oktoobrist! 

Ettetellimise erihind on ajutine! Raamatupoes hakkab teose hind olema ilmselt ca… 22-24 eur ning tuleb müügile oktoobri lõpus alles.

Soovin edu ja rahulikku sügise saabumist. Võtan nüüd mõned päevad puhkust, lähen metsa või teen midagi lihtsa inimese moodi. Vahelduseks parakogemustele naudin väga lihtsa inimese elu, pesusid triikida ja muru niita.

Armastust kõigile, armsad uue maailma loojad ja toojad! Eestimaa on VÄGA eriline paik!

„Olen olemas neile, kelle reaalsusesse mahun mina. Räägin neile, kes kuulavad südamega. Räägin neile, kes näevad hingega. Räägin neile, kes tunnetavad oma olemusega.“

Adeline V. Amaryllis

 

Similar Posts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.