| |

Infokiri on väljas. Infoloeng vaatamiseks saadaval.

Meie mahukas ja põhjalik informatiivne videoloeng on huvilistele uudiskirja kaudu välja saadetud. Videoloeng on vaadatav ainult teatud aja vältel. Kui saame, siis kuni 31.05, kui ei, siis lühemat aega. Seekordne infoloeng on konkreetne ja sirgjooneline. Vahest on vaja tugevalt teatud asjadele rõhuasetust panna, et asju tõsisemalt võtta, eriti kui on meid ees ootamas teatud ajad. Selleks, et saaksid muretult lähitulevikus vilju nautida, võta ette enda jaoks olulised muudatused reaalsel maisel tasandil, võta aega kuulamiseks ja kaasa mõtestamiseks. Täpsemalt info leitav infoloengust ning läbi uudiskirja.

Saadaval uudiskirjaga liitunute jaoks.

Kui sa pole uudiskirjaga liitunud ning soovid seda teha, siis saad seda teha siin: https://valguslapsed.us10.list-manage.com/subscribe?u=cc9922fda462e5325b8ba71db&id=1f3490ab21

Mai 2021 uudiskirja me iga päev uutele liitujatele välja ei saada, vaid teeme seda kuni maikuu lõpuni sagedusega 1x nädalas. Seega, kui liitud uudiskirjaga vahemikus 17.05-31.05, siis veidi kannatust, palun, saad uue nädala sees kordusuudiskirja.

Oluline! Tänapäeval on väga palju (lausa väga-väga palju infokanaleid, nii spirituaalseid, kui vaimseid jmt). Infoloenguks ettevalmistamine, videosse võtmine, töötlemine ning kuulajani toomine oli väga mahukas töö. Veel enam – autor ja abilised teevad seda oma vabast ajast ja soovist teavet anda neile, kes seda on väga vajanud ja küsinud. Kui teave Sinuga ei ühildu mingil põhjusel ega huvita, siis kuna soovime austada igaühe vaba valikut ega soovi midagi peale pressida ega tõestada, palume lihtsalt uudiskirjast lahkuda. Soovime üha rohkem igaühe ruumi ja valikuid arvestada ning usume, et igale ühele on oma kanal, oma allikas, oma tõde.

Neile, kes asjaga tegelevad ning hingearengu teel liiguvad, nemad saavad infoloengust väga põhjalikud selgitused ja ülevaate, mis toimub, mis ees ning millele hetkel enim keskenduda. Vastame ka lugejate küsimustele nii palju, kui võimalik seda teha, kuigi väga suur maht jäi käsitlemata, sest ka
2 h oli vähene aeg küsitud teemad ära kajastada.

Muuhulgas saad vastused enim küsitud küsimustele:

Millele ma hetkel enim keskenduma peaksin?
Kas inimesi ootab tume tulevik ees?
Kas ja millal lõppevad piirangud?
Millised muudatused on aset leidmas praeguste aegade saatel?
Kas minna Toompeale oma häält maksma panna või on võimalus luua kuidagi teadlikult, veel targemalt?
Mis sündmused toimuvad üldse Universumis praegu?
Mida tähendab ”kosmiline transformatsioon”, mis praegu inimkonnaga väidetavalt aset leiab?
Kas on üldse mõtet maale kolida, kui inimesi survestatakse kõikjal?
Missugune saatus meid ootab?
Mida oleks vaja ette võtta, et enda vaba loomiseruumi säilitada?
Kuidas toetada lapsi piirangute ajal? Ja palju muud…

Uus audiopraktika ja loeng “Oma Suurvaimu Kõrgema Teadvusega samastumine”

Uudistest veel nii palju, et välja on tulnud ka Amaryllise uus audiopraktika ja videoloeng, mis on rohkem edasijõudnutele mõeldud. Teemal “Oma Suurvaimu Kõrgema teadvusega samastumine ja kehatasandil integreerumine”. Tegemist on tugeva praktikaga, kes soovib harjutada oma Suure Vaimu Kõrgema teadvusega ühildumist ja selle integreerimist kehatasandile.
Mis on Kõrgem Teadvus? Kui suurt loomisjõudu omab inimese Suur Vaim? Mis on tegelikult inimese Loojavaimu potentsiaal? Mida tähendab kõrgemate tasandite läbi loomine? Miks on oluline enda kõrgemad visioonid paika panna läbi segamatu puutumatuse ja rahu ruumi läbi Kõrgema Teadvuse? Miks on vajalik harjutada järk-järgult oma Kõrgema Suurvaimu energia integreerimist kehatasandile?
Sellest kuuled väga põhjalikult praktikaga kokkukäivast loengust. Loeng on 2 h ja praktikaid saab seekord kuulaja kaks versiooni – põhjalik A-versioon alsutamiseks ja lühem, hõrendatum B-versioon regulaarseks tegemiseks kuni 2 kuu jooksul. Igasugune energiate integreerimine ükskõik mis viisil peaks kehatasandil toimuma inimese jaoks järk-järgult. Vastasel juhul ei ole see püsiv. Mediteerime 2 h ja naaseme tavalisse argiellu, kus miski ei muutu.
(Rõhutame edasijõudnute vajadust seetõttu, kuna algaja-alustaja kuulaja võib see praktika ära väsitada ning teiseks – kõik suured taotlused Kõrgemas Sageduses olles kutsuvad esile reaaltasandil Sinu elus muudatusi. Kui Sa nendeks valmis pole või maadled palju sisemiste hirmudega, siis tasub alustada enne teistest praktikatest).
Väga põnevad näited ja kogemused nende isikute poolt, kes on seda praktikat juba teinud, kuuled praktika juurde kuuluvast selgitavast 2-tunnisest loengust.

Rohkem infot leiad Sa soovi korral siit:
http://valguslapsed.com/toode/%d6%8e-edasijoudnutele-loeng-praktika-korgema-teadvuse-labi-loomine-ja-samastumine-2021/

Kes on edasijõudnud ja kes on algaja, selle otsuse teed Sina ise enda sees.

Täname meie tegemisi toetamast läbi praktika soetamise. NB. Praktika kuulamiseks ja kaasategemiseks on vajalik Vimeo kasutajakonto (www.vimeo.com), loe rohkem infot eeloleval lingil.

Veel uudiseid? Amaryllis on sotsiaalmeediast ja blogist väljas vähemalt kuni 31.08 ning asendusisikuna tegelen mina kõikide tellimuste ja kirjadega selle aja sees. Siiski on tulemas ühte koma teist Amarylliselt, kõike teavet vahendan läbi blogi ja artiklite edaspidi suvekuudel mina, Maie.

Mida veel uudist ja mida küsitud?

Videokursus lapseootusaja ja sünnituse väga põhjalikuks ettevalmistuseks

Palju on küsitud ka uue videokursuste kohta, mis on mõeldud väga teadlikuks ja ettevalmistunud lapseootusajaks ja hirmuvabaks sünnituseks. Selle kursuse materjalid on peatselt peatselt kättesaadavad. Kannatust veel õigepea!
Nimelt, kuna ka nende teemade osas palusime lugejatel saata oma küsimused kahe kuu jooksul, osutus küsimuste ja sisu maht suuremahuliseks, kui ette arvasime. Seetõttu oleme vajanud põhjalikumat käsitlust ja ettevalmistust ka teie teemade kajastamiseks.
Hoia silma peal kodulehel ja uudiskirjal, anname kõikidele soovijatele koheselt blogis teada, kui on see mahukas ja põhjalik videokursus kättesaadavaks tehtud.

“Valguslapse ema päevik I” esoteeriliste raamatute laenutuste TOP 2020 nimekirjas

Veel üks põnev ja tore fakt, mis näitab, kui teadlikuks on muutunud inimesed, kes soovivad teistsugust infot ammutada. Kas teadsid, et Valguslapse ema päevik oli 2020 laenutatud raamatute TOP 20 nimekirjas lausa 12.kohal üheskoos teiste spirituaalsete ja vaimsete autoritega? Meie seda ei teadnud, aga üks meie lugejatest saatis toreda ajakirja väljavõtte Eestis enimlaenutatud esoteeriliste raamatute TOP 20 nimekirjast.
Nimekiri pandi kokku üle Eesti rahvaraamatukogude laenutuste sageduste kohta. On tore tõdeda, et ka Adeline Amaryllise esimene mahukas teos “Valguslapse ema päevik” (2018) oli selle nimekirja edetabelis teiste tuntud spirituaalsete tegelaste hulgas. Raamat on küll tänaseks läbi müüdud, kuid see fakt iseenesest näitab tegelikult, kui avatud ja vastuvõtlik on eesti lugeja spirituaalsete teemade osas.
Olgem siis eriti teadlikud, kuna lihtsalt lugemisest ei piisa – teadmised tuleb oma ellu ka rakendada. 
Ja just teadlikkus on see, mis tänapäeval infona maksab. Sest teadlikkus – see annab Sulle eelise!

Apollo kauplustes uue ajastu laste teemaline raamat soodushinnaga kuni 25.05.2021

Võib-olla Sul on juba olemas meie huvitav uue ajastu laste temaatikat käsitlev raamat “Intuitiivsed uue ajastu lapsed”, aga kui mitte, siis peame vajalikuks välja tuua, et Apollo kauplustes kestab kuni 25.maini raamatute suur kampaania, mille käigus on ka meie eelnimetatud teos erihinnaga.Iga raamatu ostjale on seekord kingituseks kaasa pandud üks kaunis loov järjehoidja. Üks seistmest järjehoidjast on lisatud juhuvaliku alusel.
Kui Sul veel seda raamatut pole, siis saad huvitavat lugemist nii iseenda kohta kui ka meie avardunud uue ajastu laste kohta. See teos sai tookord kokku kirjutatud lapsevanemate mitmete küsimuste põhjal.
Muuhulgas mitmete muude teemade osas leiad vastused küsimustele nagu:
 Miks on niivõrd vajalik uue ajastu lastega peredel kaasa teha neid muudatusi nagu tehiskeskkonnast looduskeskkonda ümber kolimine?

• Kuidas toetada ülitundlikke ja teadlikke tänapäeva väikseid lapsi tavahariduskoolis, kui pole võtta erisuunitlusega erakooli?

 Miks ülitundlikel lastel kaasasündinud nägemine ja taju tavaliselt sulguvad? Kuidas hoida taju avatuna? Missuguseid harjutusi ja praktilisi ülesandeid teha avatud tajudega lastega.

• Miks ei kõnni põhikoolidest ega keskkoolidest välja enam ülitundlikke ja avatud tajudega lapsi, kui neid nii palju maailma sünnib? Kuidas seda vältida ning millal on lapsevanema sammud niivõrd olulised tegutsemiseks?

•Mida tähendab “lapse programmeerimine” (tema alateadvuse tugevaks treenimine) nii, et ta tuleb toime ükskõik, mis keskkonnas, ta saab hakkama ükskõik kus või millal või kellega koos olles ning säilitab sealjuures oma unikaalsuse, loomingulisuse ja ka tugevused.

•Miks on niivõrd oluline võtta eesmärgiks kasvatada oma laps hirmuvabalt (õpitud hirmudest) vabana ning kuidas on see seotud lapse intuitiivsusega?


Ja palju palju muud põnevat. Täname kõiki, kes on endale juba soetanud selle raamatu ning osanud ka selle sisu enda või oma pere jaoks rakendada!

Loe ka korduma kippuvaid küsimusi, mida tihti on meilt küsitud:


1. Kas raamatul “Valguslapse ema päevik 1” on tulemas kordustrükki? 
Ei ole paraku enam.
2. Kas raamatult “Valguslapse ema päevik 2” on tulemas kordustrükki? 
Ei ole paraku enam.

3. Kas intuitsioonitreenimise kaarte on veel tulemas?

Kogu info kaartide uue partii kohta (kas tuleb, millal), saab kajastatud läbi uudiskirja ja kodulehel.


4. Kas 2021 aastal toimub teetatervendamise kursuseid Amaryllise poolt? 
Jah, oleme plaanimas sobivate ruumide leidmise järgselt suve II poolel või sügise alguses 2021 teetatervendamise algajate kursust. Kursuse juhendajaks on Adeline Amaryllis. Hoia silma peal kodulehel või liitu uudiskirjaga.
5. Kas Amaryllis teeb eravastuvõtte? 
Väga üksikuid erandeid, kuid kuni 31.08.21 ei tee.
6. Kas teil on ladu/kontorit, kuhu tootele järgi tulla? 
Ei ole paraku, kuna me ei ole nii aktiivne tegutsev kirjastus. Elu on näidanud, et Sinu jaoks on aja- ja kulude mõttes kokkuhoidlikum ning vastutulelikum rakendada 2,90 eur saatmiskulu, kui oma autoga ja oma ajast kuhugi kaubel järgi sõitma hakata.
7. Mul on kiire küsimus tellimuse kohta / Toode on kaduma läinud / Tellisin toote, aga see pole mingil põhjusel minuni jõudnud ? Kui Sul on  kiire küsimus tellimuse kohta, siis E ja N kl 9:00-15:00 vastab teile klienditeeninduse telefon 58754230.
8. Soovin edastada oma kirja Amaryllisele lugemiseks. Kuidas seda teha saaksin? Suurte kirjade mahu tõttu kogume 1 x kuus pöördumised kokku ning edastame Amaryllisele lugemiseks. Vastavalt võimalusele kajastame aktuaalsemaid teemasid kas blogis (anonüümselt), loengutes või artiklites. On selge, et väga keerukatele teemadele ei saa paraku ühe lausega vastata, seega niikaua, kuni ei toimu eravastuvõtte, kajastame teile olulisi teemasid kodulehel www.valguslapsed.com ning FB-s Tähevalgus.Valguslapsed või infoloengute kaudu või edaspidi küsimused-vastused loengute kaudu.

9. Kas välismaale saab tellida? 
Jah, ikka saab. Täpsustage oma ostusoov emaili teel palun, kus palume täpseid andmeid välismaale saatmiseks.
10. Kas Amaryllis võiks osaleda meil külalisesinejana/ intervjuul/saates vmt? 
On esinenud vastavalt hoolikale sõelale. Palun saatke oma ettepanek meile kirjalikult, et saaksime teiega ühendust võtta.

Veel küsitud küsimusi, mida küsiti infoloengu eel, kuid videos neid käsitleda ei jõudnud…

11. Olen kasutanud maske, kus on nanoosakesed sees. Ma ei teadnud siis nendest osakestest midagi ning jõudsin juba kanda. Mida need osakesed minuga teevad ning kas neid saab parasiidi kuuriga välja?
Tehnoloogiline nanoosake ei käitu nagu parasiit ning organism ei tunne teda ära kui parasiiti, sest see on tehnoloogiline, mitte orgaaniline. Kehast aitab osakesi väjutada 1. kehastasandi häälestus (otsustavus), 2. kehal algatatakse puhastuskuur, mis lööb rakutasandil keha puhtaks (eeldab mingi periood väga puhastavat ületerve keha kuuri) 3. orgaanilise räni tarvitamine , mis on intelligentne tehnoloogiliste osakeste väljutaja inimeste kogemuste põhjal. Need osakesed mõjutavad inimese teadvust. Inimkeha on juhtivam siis, kui tema füüsilisele kehatasandile midagi sisestatakse. Mõistab see, kes mõistab.

12. Kust saab orgaanilist räni, milline üldse sobib kehapuhastuseks ja kust saaksin orgaanilise räni kohta rohkem lugeda? Kõik ränivormid ei sobi, eriti sellised mis ragisevad hamba all nagu liiv. Kogu info vastustele räni õigest (keha jaoks sobivast) vormist siit: http://www.aigarsade.com/Orgaaniline_rani.pdf

13. Kas kool on valmis juba? / Kuhu võin kolida, et kooli saaksin oma lapse panna? / Kus asub teie kool? / Kuhu ma kolima pean? / Saatke kooli õppekava, et saaksin selle üle hinnata? / Kas võin juba lapse kooli tuua?/Olen liitunud kooli uudislistiga kuid mind pole veel kutsutud kooli? / Jne.

Kooliprojekti oleme pannu suure südamerahuga praegu pausile. Töögrupid tõepoolest kogunesid, kuid põhjuseid on mitmeid. Paraku alustasime valedel alustel kooliprojektiga ning oleme tänulikud, et Kõiksus meid korrigeerinud on. Seetõttu oleme projekti südamerahuga ootele pannud (mitte ei ole lõplikult kõrvale pannud, vaid kujundame ümber). Õpime õppetundidest ning paraku meie töögruppi saabusid inimesed ja huvilised, kes ei soovinud ise midagi panustada ning juhtus nii, et hakati nõudma juba valmisehitust (ilma ise midagi panustamata), valmisõppekava (ilma ise midagi panustamata) jne. On inimesi, kes ootavad valmislahendusi ning ka siis ei ole rahul. On inimesi, kes mõistavad ettevõtmise suurust ning pakuvad end ise appi. Viimased on teretulnud panustama oma teabega ning olema ühenduses kooliprojektiga.
Toogem näiteks nt M.Ojasaare ja J.Parve algatusel loodud vaba kool Hiiumaal. Selle taga oli MTÜ, mis koosnes lapsevanematest endist, kes soovisid reaalseid samme ellu viia. Tuletame meelde, et igasuguste alternatiivkoolide või erikoolide loomine on väga suur projekt. Hetkel on juhtunud nii, et Amarylliselt ainult küsitakse, et kas ta on juba valmis ehitanud ja kas võib juba kohale kolida, aga reaalset panust ei soovita panustada. Seetõttu rahumeeli laseme kooliprojektil hetkel kujuneda ja ka inimestel reorganiseeruda. Kõik õpetajad tulevad omal ajal, kuigi meile on paljud õpetajad juba märku andnud ning tänuga salvestame need kontaktid.
Teiseks väga oluliseks põhjuseks on see, et igasugused erikoolid ja vaba koolid vajavad vanemate ühist koostööd. Soovime vältida, et kooli meeskonda tekiks isikuid, kes seaksid kogu õpilaskonna (laste) ja vanemate, kogukonna vmt rahu küsimärgi alla, sest nad ei oska koostööd teha. Kõik algab lastevanematest. Valguslaste tiim ei ole süsteemivastaste tiim, kes hirmsasti sõdida tahaks kuskil. Me tahame tegeleda rahulikult oma asjaga, et lastel saaks olema mõnus keskkond, mis on vajalik ning ootame koostööd. Kui Sa oled liitunud kooli uudislistiga, siis Sinu email on Amaryllisel salvestatud ning kui on õige aeg edasi minna, siis on vastavate isikutega võimalik ühendust võtta. Senikaua ootame me teie ettepanekuid, kellel on mis iganes informatsiooni mõne suure lahmaka maatüki kohta Harjumaal või Harjumaa lähistel. Miks Harjumaal ?Sellepärast, et juba esimestes töögruppides ja infoarutelus selgus, et on inimesi, kes pooldavad kooli rajamist väga kaugele asutustest, kuid ei omanud sealjuures ettekujutust – kuidas hakkab nende pere sissetulekuid teenima? Kuidas nad ära elatavad? Osadel puudus nägemus. Teine grupp isikuid soovisid Tallinna lähedale, sest käivad Tallinnas tööl. Arvame, et päris Tallinna külje alla ei saa energeetilistel põhjustel, kuid oleme väga avatud Harjumaal asuva suure maa-ala üksik- või kollektiivsest multisoetamisest. Seega, kui Sul on teavet või omad ise eraomandina suurt maatükki, millel näed üllast tulevikku, anna meile teada kirjastus.blessed@gmail.com. (Kinnisvara kuulutusi oleme juba viimased aastad järjepidevalt ise sirvinud ning teadlikud seal olevatest kuulutustest).
Teiseks – anname igaleühele koduse ülesande. Kui Sa kolidki kuhugi erikooli, nt nagu Edeni kool, laadsesse kohta, siis mõtesta enda jaoks läbi, kuidas Sinu pere hakkab toimima ning majandama. Kui oled ettevõtlik ja toimid läbi omaettevõtluse, pole probleemi. Aga on inimesi, kes nõjatuvad ainult toetustele, teiste rahadele, teiste ettevõtmistele jne. Selline toimimisviis ei ole jätkusuutlik üheski kogukonnas.
Kolmandaks: Edaspidi me avalikult mitte ühtegi koolitemaatikal arendatud sammu avalikult blogis ega uudiskirjas ei käsitle, vaid jagame ainult õige aja saabudes nende huvilistega, kes seni soovi avaldanud.
See on suur mahukas projekt, mis vajab aega. Ja mitte ükski ülitundlik laps ega ka ta vanem ei soovi liigset kisa ja kära oma asutuse ümber. Oleme otsustanud teadlikult ajada asja vaikselt ja nii toimib ka Amaryllis. Seega me väldime kirju, kus palutakse saata õppekava koostamise alused, kus küsitakse, kas provokatiivseid küsimusi, kas koolis on vegan toit ja kas seal on süsteemivastased jne… kas koolis hakatakse praktiseerima mingeid vaimseid tarkuseid jne. Iga asi omal ajal. Koole leidub mitmeid ning igale ühele on oma. Me ei erine mingite “vastasustega”. Me lihtsalt soovime rajada ägedate ja toimivate lahendustega asutust lastele, kus on toredad õpetajad. Kus on hoolikalt kaalutletud energiasäästlikud pikaajalised lahendused, et kooli halduskulusid madalal hoida. Kus on põhjalik ja rikkalik haljastusprojekt ning silmatorkav looduslik kooslus ümberringi jmt ,et lapsel oleks koolis käimise aeg meeldejääv, meeldiv ning soe.

14. Palun soovitage teetatervendamise kursust?
Amaryllis ise on teetatervendamise meditatsioonitehnika ametlik instruktor ning 2021 suve II pooles või sügise I pooles on tulemas baaskursus. Me ei tea veel täpselt millal, sest otsime sobivaid ruume ning ootame veidi ka infot, kas ja kuidas üldse tohib koguneda inimestega. Senikaua, kuni asjad settuvad, hoia silma palun peal kodulehel.

15.Soovin osta audiopraktikat, kuid kahtlen, kas kuulun edasijõudnute hulka.
Ei Amaryllis ega keegi teine meie Valguslaste tiimist ei soovi otsustada teise inimese eest, et lahterdada ta kuhugi kasti ning tõmmata kuhugi piir, kes saab osaleda kes mitte. Igal vaimse praktika kuulajal (ükskõik, kus) on endal vastutus, mida ta kaasa teeb ja kus ta kaasa teeb ja mis määral ta kaasa teeb. Ütleme lihtsalt “edasijõudnute praktika”, kuna see võib algaja (esimese korra praktiseerija) liiga ära väsitada, kuna nõuab keskenunud olekut ja fookust. Lisaks võivad talle taotlused arusaamatud olla (kuigi loengus on ka põhjalik selgitus nende kohta). Kolmandaks – paljud arvavad, et on valmis muudatusteks, mis tekivad praktika järgneval ajal. Iga tõsisem praktika tekitab energianihke, niisamuti ka eeltoodud ja nimetatud praktika. Selle praktika eesmärk ei ole lihtsalt kogeda 1-2 h head meeleolu, vaid on üks praktika, mis päriselt energianihke ja muutused energiaruumis esile kutsuvad. S.t. võib inimese elus esile kutsuda igasuguseid muudatusi. Ka selliseid muutuseid, mis pole meelakkumine, sest inimene ise soovis näha enda elus nõrki kohti ning neid punkte, millega ta tegelema peab – kasvõi keskkonna tasandil (ümberkolimine, suutmatus jätkata samas keskkonnas elamisega, suutmatus kellegagi koos elada jne). Praktika pole süüdi inimese elukorralduses. Praktika tagab võimaluse igaühele sobivates tingimustes enda Kõrgema Häälestusega tegeleda. Looja Kõrgem teadvus on energiavorm, mis nõuab teatud mõttelaadi korrigeerimist inimeses, ka elukeskkonna ümberkorraldust. Osad inimesed on mugavusstoonis ning tahavad ainult kogeda, kuid nad ei soovi reaaleluliselt enda elus muudatusi ette võtta. Seetõttu on praktika tulemus inimese enda valmisolekuga otseses võrdelises seoses!

Täname kõiki, kes on läbi aastate olnud vastuste tagaotsijad ja huvilised! Täname kõiki, kes on meie tegemisi mingil viisil toetanud !:)

Kaunist suve jätku ja peatsete uute teadeteni,
Maie .
Valguslapsed.com assistent

Similar Posts