| |

Inimese energiavälja värvidest ja nägemisest …

Minu enesearengu tee Valguse ja Vaimsuse suunas algas ca 8 aastat tagasi teatud isiklikel murrangulistel põhjustel. Kuid esimest korda, kui hakkasin päriselt ja selgelt nägema, see tähendab – teisi peenenergiad „palja“ silmaga nägema, see juhtus aastal 2015. Lapse sünnist oli siis möödunud ca 5 kuud, laps kes oma energiaga mu aura ja energiavälja kõikidel olemiste tasanditel puhastas ja kõrgustesse tõstis.

Istusin parasjagu Meisterõpetaja Kristiina loengul saalis, kui äkki märkasin – kõik liigub. Kõik elab. Tema taga liikusid suured helendavad inimesemoodi valgusolendid, kes korra rahva ette seisid, siis uudistasid ringi ja jälle korraks „ära kadusid“. Hõõrusin silmi, et kas näen õigesti. Küsisin naabrilt, et kas tema ka sama asja näeb. Muudkui jälgisin mängu. Jälgisin nende valgusolendite liikumist.

Mäletan seda hetke, kuidas nägin selgelt Õpetaja energiavälja – aurat, eluenergia välja ning tema Vaimu helendust – need on erinevad peenenergiad, kuid osa tervikust Inimesest. Kuna ma vastavat „õpikuteooriat“ ei olnud kunagi lugenud, siis ma ei mõistnud tollal, miks üks kiht ühtevärvi on, teine teist värvi jne. Niisiis peale seda loengut läksingi kohe aru pärima nende valgusolendite ja kogu nähtu kohta oma Õpetajalt, kes ka nägemisalane meister on.

Selline energeetiline värvidemäng toimus kõikide seal saalis viibinud inimestega – ühtedel olid „õhemad“ energiakihid, teistel jälle kohevamad ja võimsamad. Igal ühel auravärv veel omade värvinüanssidega. Õpetaja muudkui pajatas uudiseid ja rääkis elust-olust, minul läks kogu jutt kõrvust mööda, sest lihtsalt imetlesin ümbrust. Tollal ma ei teadnud veel, et see oli eetermaailma nägemise osas kõigest esimene samm minu teel.

Olen täheldanud, et osad isikud võimendavad ja puhastavad nägemist oma juuresviibimisega, teised isiksusetüübid, energiad, asupaigad pärsivad. See on nii huvitav, et igakord, kui ma oma Meisterõpetaja koolituskeskusesse oma jala tõstan, siis kohe eriti aktiveerub see nägemine.

Ükskord ühes töötoas, kus treenisime puhtaid kanaldamisvõtteid, istus kohe minu kõrval üks väga eakas proua. Unustasin end parasjagu jälle inimeste energiate värve vaatlema.
See pole lihtsalt staatilise, monotoonse värvipaberi vaatamine – kõik, mis kannab energiat, elavat energiat, omab dünaamikat, liikuvust, voolavust ning on lisaks mitmemõõtmeline, ruumiline.

Osadel on ta sama liikuv ja energiline, nagu päikesevalgus, kui silmitseda päikest. Ja nüüd kujutage ette, et päikest oleks nagu indigovärvi, kirgast taevasinakat värvi, hõbedast värvi, violetset jne. Isegi paberipakk, mida Õpetaja käes hoidis, kiirgas rohelist „aura“värvi välja (kusjuures väga palju luges see, MIDA sinna paberile kirjutatud oli, mis häälestust see leht omas).

Tulles tagasi selle vanaproua juurde, kes on tegelikult kogu praeguse loo võti, siis ma ütlen – ta oli raudselt ca 70 aastat ära elanud, väljalase ca 1940 aastatel ehk II maailmasõja ajal sündinu. Ja teate- tema energiaväli oli väga väga puhas indigo – seda oli väga ilus vaadata. See oli stabiilse häirimatu võnkega (energiaväljal on võnge, ka heli), täiesti puhas. Korraks mõtlesin, et panen talle käe õlale ja ütlen südamest: „Tänan, et te siia esimeste seas sukeldusite ja meile seda põrgut ja korralagedust appi tulite likvideerima. Teil on väga ilus indigosinine energiaväli“, aga ei tahtnud töötoa atmosfääri rikkuda ja teemat kõrvale viia, teisalt ma arvan, et ta nagunii teadis ise ka enda olemusest.

Mida ma tahan öelda ja südamele panna.
Mingi aeg, kui uue ajastu liikumine ja üleminekuaja laste saabumine algas, siis kohtasin isikuid oma teel, kes väitsid jäigalt välismaiste raamatutarkuste järgi „Kindlalt ei saa olla indigo enne 80ndaid. Indigod alles kehastusid 1980-2000, sealt edasi AINULT kristallid ja AINULT vikerkaared“.

Vaimumaailm, niisamuti kõik, mis toimub Universumis Suure Looja võimsa käekese all, ei käi nii piiratud, must-valgete reeglite järgi nagu me esialgu arvata võime.
Mina olen see inimene, kes ütleb valjult välja, et minule jäigad definitsioonid või üldistused ei sobi. Meile võib vabalt kõndida tänaval vastu täiesti ärganud vanainimene või võib istuda bussis kõrvalistmele indigo, kes justkui ei kuuluks vanuse järgi nende „noorte“ hulka. Ja ma tean õnneks teisi nägijaid, kes mu sõnu kinnitavad. Kõik ei käi raamatureeglite järgi.

Niisamuti ma ütlen, et kõik lapsed ei ole selle konkreetse missiooniga siin kehastuses oma võimeid kasutada ja tervendajateks, energiatöö tegijateks või nägijateks hakata. Kui oleks, siis peaksid ju kõik põhikoolid ja gümnaasiumid telekineesi ja tervendamist valdavaid lapsi täis olema, kuid pole ju – nad on iseennastki kaotamas ! (Viidates väga kõrgele depressiooni ja enesetapumõtete sagedusele Eestis).

Kõik lapsed sünnivad nii-öelda võimetega, kuid osadel sulguvad need varem või hiljem (ning see sõltub nii sajast mitmest asjaolust, miks see nii on). Minu jaoks oli ääretult suur üllatus, kui ma möödunud sügisel avastasin, et osadel lastel võivad sulguda võimed KOHE vahetult peale SÜNDI, kuigi nad on täiesti uue ajastu lapsed (on teatud sündimisega seotud tingimus, mis seda tekitab).
Ja ma sain teada kohe ka põhjused, miks see nii on (Mõni võib öelda, et mis siin üllatuda, et ongi nii, et osadel kohe sündides sulguvad. Aga ma olengi see imelik ja veidrik, kes võib igal-poolt ühte koma teist kellegi käest kuulda, kuid ma pean ise läbi oma praktika või töökogemuse neis asjus veenduma).

Muidugi, saab meistripotentsiaali tugeva tahte korral uuesti äratada igas lapses ja tegelikult seda kõik vanemad teha võiksidki – oma lapsi treenida!

Kuid siin on muidugi üks asjaolu veel.

Kui inimene liigub valgustumise teel, siis ta läbibki kõik transformatsiooni tahud ehk tema aura muudab erinevatel eluetappidel värvi. See pole nii, et sünnime indigona, surema indigona, mitte ilmtingimata.

Rääkides lastest ja energiaväljadest, siis olen kohanud nii kuldse, kui ka täiesti täiesti helesinise energiaväljaga lapsi (nagu taevassinine, kuid särab nagu päikeseenergia) , kuid viimase 1,5-2 aastaga hakkasid minuni jõudma väga noored lapsed, kelle energiaväli on täiesti hõbedane (või kerge hõbevalge alatooniga) ning osadel hõbedane, kerge violetse/helesinise äärisega. Nii kirgas hõbe, et peaaegu nagu valge valgus.

Mida puhtamaks muutub keskkond, kuhu nad kehastuda saavad, seda kõrgematest sagedustest nad saabuda saavad, see tähendab, et JUBA tullakse otse ka Algallikast vertikaalselt, (lisaks selle lähedal asutavatest etappidest). Kuigi, ei maksa arvata, et viimased vähemtähtsad oleksid. Need on ÜLIMALT kõrged Looja tasandid.

Viimased kolm aastat ei ole ma mitte ainult keskendunud, vaid lausa pühendanud oma teekonna konkreetselt neile lastele, et uurida süvitsi nendega kaasnevaid teemasid ja asjaolusid, kogu teavet – miks nad ühtedesse kohtadesse saavad kehastuda, teiste alla mitte; kuidas toimida nii, et nad tuleksid kõikjale; mis on nende jaoks parim; mida on vaja teada sünnituseks, kasvatamiseks jne. Olen vestelnud nendega ja samm-sammhaaval teada saanud ühte koma teist, kuid lõppude-lõpuks jõuavad minuni ikkagi teatud sündmused või juhtumid, kus tunnistajana olles pean lihtsalt tõdema „Elu ikka oskab üllatada oma suuruses!“

Omajagu on potsatanud postkasti kirjad „Kuidas uuesti nägema hakata, kuidas taastada oma nägemisvõimet ja intuitsiooni“ jmt. Ma ei taha haipida, aga selleks, et midagi soovitada, peab ju konkreetne olema, eks ? 🙂

Kes soovivad end aga nägema treenida: puhastada TURVALISELT oma nägemiskanalit, õppida selgeks teatud lihtsad ja puhtad võtted, tehnikad jmt, mis seondub selgelttunnetamise, -nägemise ja –kuulmisega, et end arendada ja ise oma elu paremini looma ja juhtima hakata, siis julgen tagasihoidlikult soovitada neid meistrikursuseid, kus mina käisin, ehk siis, mida korraldab Meisterõpetaja Kristiina Raie (link kommentaarides).

Minu kogemus on näidanud, et kui õpetaja on tõeline Nägija, siis saavutavad ka õpilased tõeliselt efektiivsed tulemused. Lisaks olen ma aastaid tema all treeninud, mistõttu võin kummarduses maani tõdeda, et kõige suurem õnn on siis, kui Su kõrval on kõige siiram ja südamlikum inimene, kes tegeleb ainult oma käte ja peaga ning aitab luua ellu puhtust, avardada Sinu potentsiaali, tõstes Sind ennastki kõrgustesse.

PS. Minuni on jõudnud fantastilisi lugusid, kuidas üks või teine ema või isa või mees või naine on ootamatult re-aktiveerunud ning hakanud nägema. Need on kõik omamoodi kaunid, südantliigutavad, kuid ka erinevad. Igalühel omamoodi.

Ja kui kedagi huvitab, et milline siis on selle generatsiooni värv, kes enne indigoid siin kehastunud on? Siis ma ütleks – selline rabarberivarre punakas- pruunikas. Osadel pruunjas, määrdunud kollakas (seal on mitmeid põhjuseid, kuid ka keha eest hoolitsemine ja toitumine loeb tohutult rolli).

Nüüd käib nagu väljade mahaniitmine ning inimesed ärkavad, vanad määrdunud energiad asenduvad puhastega. Indigod on nagu kurekellad, kes väljadele ilu toovad, meistrid on nagu hõbehaljad oksakesed, kes oma valgusega kõiki paitavad.

Olge hoitud ja terved, olge oma Elu TÕELISED Loojad !

Kurekellad.jpg

Similar Posts