Skip links

Kahe reaalsuse kooseksisteerimine.

Kõrgemalt poolt vaadatakse, kes kui teadlik on ja kuidas inimene hakkab oma arengut praegusel erilisel ajastul edasi liigutama. Kuidas üks või teine välja rabeleb lapsepõlve traumast või suhtest, mis teda ei teeni (kas inimene julgeb edasi minna või jääb hirmu kinni) jne. Selliste eksamite, väljakutsete järel antakse järjest rohkem võimalusi ja loomejõudu. Need inimesed, kes on otsustanud enda sees, et “JAH, MA SOOVIN EDASI LIIKUDA“, ei soovi paigalseisu, neid ootab ees hästi hele tulevik. Väga väga väga hele tulevik, mida inimene ei vahetaks mitte mingil juhul teise variandi vastu.

Hetkel on näha väga tõenäoliselt realiseerumas kahe reaalsuse kooseksisteerimist, milles ühes valitseb jätkuvalt süsteemi taga olev olendivorm ning teises liiguvad tõusvas lennujoones süsteemist väljunud inimesed, kes taasleiavad endas Jumaliku algse jõu ja võimed füüsilisel tasandil ning liiguvad kõrgtsivilisatsiooni.

Seda, mis lõplikult saab, teab ainult Jumal ise..aga esmakordselt inimajaloos hakkab olema meie tulevik nii, et on kaks ruumi (planeedil eksisteerib kaks ruumi), kus ühes liigub tehnoloogia ja inimestel on süsteemne liikumine hästi tugev, ulmeline tehnoloogia tuleb kasutusse ja siis paralleelselt hakkavad elama looduskülades ja kogukondades sellised inimesed, kes tuginevad hästi palju iseendale, isemajandamisele, nad hakkavad suhestuma hästi palju Looja teadvusega oma maakodude atmosfäärides. Nemad hakkavad meenutama selliseid inimesi, kes olid kunagi kõrgtsivilisatsiooinide ajal ning see tähendab absoluutset võimekust.


Antud info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.