Skip links

Karmarist, ise vastutuse võtmine.

Planeedi see ruum, atmosfäär kus oleme siin elanud (kehastunud, surnud, teinud mingeid õppetükke), see on olnud karmaristiga, seotud kolmanda ruumikihiga. Kuna oleme liikumas viiendast ruumikihist veel kõrgemale, siis karmarist on kadunud.

Karmarist on inimkonna pealt eemaldatud, kuna oleme pöördumatult liikunud ülestõusu ja ühisärkamise teed.

See tähendab, et enam eelmiste elude karmat ei ole aga see ei tähenda, et võiks pätt olla, sest nüüd toimib asi nii, et kui inimene peaks tegema midagi, mis ei teeni teist või iseennast, siis kuni kahe kuu jooksul tuleb tagasiside. Nüüd saab selles elus kõik kätte. Amaryllis on vaadanud, et mida kõrgemale sageduses inimene liigub, siis võib nö. tagasiside saada sekundite kuni minutitega. See tingib inimesel hästi hoolikalt oma sõnade jälgimist, oma mõtete jälgimist ja teisele väljaöeldu jälgimist. Mõte on selles, et inimene võtab hästi tugevalt individuaalselt vastutust, muutub ise Loojaks nii nagu Looja Kõrgem teadvus, kes on ainuisikuliselt vastutav.

Iga inimene peab muutuma ise vastutavaks oma ruumis. Riigi süüdistamised, kooli süüdistamised, õpetaja süüdistamised, lastekasvatajate süüdistamised, oma vanemate süüdistamised, laste süüdistamised, naabri süüdistamised – need KÕIK peavad ära jääma. See on hästi suur töö iseendaga.

Süüdistuse ja süütunde energiast tuleb vabaneda. Need madalad (20-30hz) seisundid on osavalt inimestele ette dikteeritud, et mitte tegeleda iseendaga…


Antud info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


/Maie, Valguslapsed.com tiim/