Skip links

Keskenduge ainult oma isiklikule elule.

Hetkel on kõige olulisem, et sa pööraksid kogu oma tähelepanu ja tegutsemise oma eraelu ja pereeluga seotud asjadele ning keskkonna loomisele.

Tegelege ainult sellega, mis on teile hästi omane ja lähedane. Pöörake tähelepanu väljastpoolt sissepoole, teemadele “minu kodu, minu pere, minu lapsed, minu loomine, minu tulevik”. See ongi madala profiili hoidmine.

Kui soovid panustada muudatuste loomisesse, tee seda ülimalt teadlikult ja targalt (nagu maikuu edasijõudnute loengu 1.osas jagatud). Kuid kõige olulisem: tegele iseendaga! Tegele hetkel tõesti ainult oma reaalsuse vormimisega.

Amaryllis pöörab loengus tähelepanu asjaolule, et virtuaalruumis olemine ei ole rahu, vaikuse ega puhkuseruum. Isegi siis, kui õhtul oma meilboksi kontrollida enne magamaminekut, ka see ei ole rahu ega vaikuseruum. Sotsiaalmeedias isiklike kommenteerimiste kaudu reedavad inimesed end teatud viisil süsteemile. Virtuaalruumist kogutakse teavet, mille kaudu süsteemi energiad õpivad uuenenud inimest ja tema haavatavaid kohti tundma.

Tasub harjutada ennast rohkem võõranduma tehiväljast, virtuaalruumist.


Täpsemalt räägib Amaryllis maikuu edasijõudnute infoloengus:

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.