Skip links

Laps, kellel imeline loomulik kaugvaatlemise võime

Imeline loomuliku kaugvaatleja võimekusega laps

Näiteid ja kogemusi erilistelt Eesti  lastevanematelt ja lastelt.
Käesolev jutustus on reaaleluline näide lapsest, keda ei pidanud treenima, sest tal avaldusid iseeneslikult ja spontaanselt kaugvaatleja võimed.

„Minu kõige vanem laps on sünnipärane vertikaallaps (vertikaalne elujoon, Püha Vaimu tasand aktiveeritud). Tema energiaväli on plasmajas kuldne. Tänaseks tean raamatu põhjal, mida sellise tooniga energiaväli lapse olemuse kohta räägib. Sellel hetkel, kui laps jõudis ikka, mil avaldas soovi rohkem jagama hakata, hakkasin kuulma imelisi lugusid. Selgus, et ta on imeline kaugvaatleja, mis oli mulle üllatus. Ühel õhtul, kui teda magama panin, sulges ta silmad ning teatas enesekindlalt:
„Emme, ma näen! Ma näen selgelt!“
Küsisin ja uurisin, et mida. Ise hoidis ta käsi silmade ees ja usinalt jutustas.
Ta vastas: „Näen, nagu lendaksin köögis! Emme, ma olen elutoa juures lae all! Ma olen praegu seal!“
Selgituseks – meie peres on köök ja elutuba ühe suure ruumina, mis asus hoopis teiselpool maja üksust. Kuid selgus, et laps oli projitseerinud end astraalselt hetkega elutoa lae alla. Ise oli ärkvel, suletud silmadega teises toas.
Ja ta jätkas juba mänguliselt ja naerdes: „Ma näen selgelt neid ruume, emme! Me nagu lendaksime, meie maja nagu lendaks. Mul on tunne, nagu kõik ujub, ma lendan…“
Olen oma lapsele väga tugev toetaja, väga teadlik arendaja. Jätsin lapse magamistuppa, jooksin ise kööki ja haarasin sealt suvalise ettejuhtuva eseme, milleks oli joogiklaas ning asetasin vaikselt keset elutoa põrandat. Jooksin tagasi lapse juurde magamistuppa ja küsisin, mis eseme ma põrandale asetsesin.
Laps ütles: „Ma kohe vaatan….“. „Joogiklaasi!“ hüüdis ta.
Ma aktsepteerin oma last. Ma armastan oma last.  Ma toetan oma last. Ja soovin, et ka kõik teised lapsevanemad teaksid ning oskaksid hinnata oma imelist aaret, õppides teda tundma, et mõista teda parimal viisil, pakkudes talle seda, mida ta enim vajab.

Näiteid lastega intuitsiooniharjutuste läbiviimisest leiad raamatust “Intutiivsed uue ajastu lapsed”. Samuti leiad sealt analoogseid näiteid erilistest intuitiivsetest lastest ja nende tunnuste loeteludest, kuidas nad ära tunda võimalikult varakult.

Praktilisest nõuanderaamatust leiad vastused küsimustele:

Kuidas ära tunda lapse omapärad, eripärad ja tugevad küljed?
Kuidas võimalikult varakult aru saada, et peres kasvab väike ülitundlik uue ajastu laps?
Kuidas ja mismoodi tegeleda oma lapsega, et teda toetada tema imeliste annetega?
Millised on enamlevinud eksikohad, et lapsel võimed sulguvad ning millised on enamlevinud vead, mida tehakse (teadmatult), et laps oma võimed ise sulgeb?
Missugune keskkond soosib erilist võimetega lapsekest?
Millega arvestada praeguses keskkonnas kõige enam?
Mismoodi toimida, kui laps tuleb panna tavalisse süsteemi asutusse, mis ei pruugi lapse omapära toetada?
Uuri huvi korral tunnuste kohta pikemalt raamatust, mis mõeldud erilistele uue ajastu lastele ning nende vanematele.

Katkend ja näide raamatust „Intuitiivsed uue ajastu lapsed“
Adeline V. Amaryllis, 2020.

***

Armas sõber! Üleskutse. Minu elus on hetkel kõige tähtsamad lapsed, lapsed ja veelkord lapsed. Nad on minu missioon, minu kutsung, minu õpetajad, minu inspireerijad. Kuna erilised valguslapsed ning nende toetamine ja neile parima keskkonna loomine on üks minu maistest missioonidest, olen vaikselt, väga tasahaaval käivitamas projekti, et koguda kokku imelised ja inspireerivad lood, näited, ütlused ja vestlused meie enda Eesti armsatest, erilistest ja teadlikest valguslastest.

Olgu need pisarateni liigutavad õpetlikud või jutustavad lood, müstilised juhtumid, erilised selgitamatud seigad, vastusteta jäänud küsimused,  targad ning isegi veidi ebatavalised ütlused – igal lool on oma õpetlik tera, mis avardab lugeja silmi. Kogu tulu projektist suunatakse valguslastega seotud projekti, et luua neile parim, kõige kõige parem keskkond üldse, kus nad vabalt, piiramata, survestamata, kogu nende loomingulisuses ja erilisuses üles kasvatada. Projektist jagan täpsemalt neile, kellega koosloomine algab.
See on loomine, mida soovin luua kiirustamata, seetõttu võtan projektiga aega ning kiirustamata, küpsetan ja veeretan seda tasa ja targu, et vajadusel ka individuaalselt vestelda, konsulteerida või kogemusi vahetada.

Miks? Milleks? Kellele?

Et julgelt rääkida neist lastest ja nende imelistest võimetest. Et tõsta teadlikkust uue ajastu laste teemal veelgi enam.
Et julgelt tunnistada ja aktsepteerida nende olemust ükskõik, mis tasandil, mis keskkonnas, sihtrühmas või vanuserühmas.
Et neid kahe käega aktsepteerida ning vastu võtta.
Et öelda: jah, nad on siin! Päris reaalsed, võimetega tundlikud lapsed, kes vajavad meie kohalolu ning uutmoodi loomist.
Et tõsta inimeste teadlikkust ning võimaldada neile lastele veelgi toetavamad arengukeskkonnad ning õpikeskkonnad.
Et meie lastel oleks hea ning et nad tunneksid end armastatuna, aktsepteerituna ja teretulnuna siin ühiskonnas.

Kui Sina tunned,  et Sa soovid anda oma panuse projekti, inimeste südamete avamiseks ja teadvuse äratamiseks, uue ajastu laste suhtes teadlikkuse tõstmiseks ning soovid jagada oma lugu (anonüümselt, varjunimega või üldse ilma nimeta), siis oled väga oodatud meile kirjutamast ja Amaryllisega ühendust võtmast valguslapsed@gmail.com, pealkiri „Teadlik laps“. Kõik lood on teretulnud, ka lihtsalt jagamised, mil lapsed on jaganud erilisi, ebatavaliselt küpseid teadmisi, vastuseid, kõnelusi.

Uus aeg on käes ja need lapsed on siin. On aeg neid uskuda ja neid aktsepteerida. See on meie reaalsus. Meie tulevik!

Aitäh, et oled valinud teadlikuks saamise tee!

Aitäh, et oled meiega ja meie armsate eriliste lastega!
Amaryllis

error: Content is protected !!