Skip links

Loeng saadaval järelvaatamiseks.

Head huvilised ja sõbrad


Juulikuus Saaremaal toimunud loengu eest ütleme kõikidele osalejatele nende keskendumise ja pühendumise eest aitäh.
Oli tõeliselt suur üllatus teid nii palju seal näha. Sellisel hulgal inimeste kogunemine Saaremaa maaküla piirkonnas, suurlinnadest eemal, et tulla kuulama vastavasisulist infot näitab, et inimesed on juba päris avatud ja teadlikud ning tõepoolest soovivad enda arenguteel edasi liikuda ärganumalt ja teadlikumalt. Suur aitäh, et te näitate üles huvi ja tahet. See on hetkel peamiseim.

Lubasime, et loeng on järelvaadatav ka teistele alates 17.augustist virtuaalsel viisil. Oleme leidnud sobiva keskkonna video üleslaadimiseks ning kellel on soovi loengut tagantjärgi kuulata/osta/vaadata, saavad seda teha järgnevalt:

1.Palun kirjuta oma soovist kirjastus.blessed@gmail.com, pealkirjaga 18.07 loeng.
2. Palun tasu ülekandega tasakaalupanus 15 eurot järgmistel andmetel:
Blessed Generations OÜ
SEB EE971010220273485222
SWEDBANK EE482200221069260097

Selgitus: loeng 18.07

Kogu tulu panustame ja suuname valguslastega seotud uutesse olulistesse projektidesse. Seega suur tänu osalemast ja toetamast.

3. Peale ülekande laekumist saadame Sinu e-mailile vastuse, koos privaatlingiga ja parooliga kuulamiseks-vaatamiseks.

Millest räägib loeng?

Loengus räägitakse uudistest, mis praegu toimub ning millele enim keskenduda.
Loeng on mõeldud peamiselt teadlikule (vaimse valdkonna) inimesele, kes soovib end vaatamata kriisidele jätkuvalt edasi arendada vaimsel teekonnal ning kasutada ära praegust soodsat kosmilist võimalust iseenda arenguks, edasiliikumiseks ning võimendamiseks, vaatama maailmas toimuvale.

Loeng räägib sellest, mis hetkel aktuaalne on, mida on ees oodata ja mis suunas tuleks hetkel enim oma energiaruumis, oma valikutes ja pereruumis tugevat tähelepanu suunata.

Loengus räägitakse vaimsetest kõrgematest toetajatest, kes inimeste juurde on saabunud. Räägitakse energiasageduste muutusest Maal, mõjudest, kriisidest, enda hoidmisest ja praegusest soodsast kosmilisest ülestõusmise ajast osa saamisest, et oma võimekust paremini avaldada ja rakendada praeguses maises kehas.

Olge hoitud ja terved ning jõudsat edasiliikumist kõigile.

Amaryllis ja Valguslapsed tiim.error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.