|

“Mida ma soovin kogeda 2019.aastal ?”

Uueks aastaks soovid lendu ja vanad kogemused olgu täielikult lõpetatud ning jäägu seljataha

“Täna on 31.detsember ja see kuupäev on olnud läbi aegade üks iidne manifesteerimise päev, niisamuti nagu 1.jaanuar. Tegelikult võib ju taodelda ja luua aastaringselt, aga tõepoolest on osadel hetkedel siin aeg-ruumis soodsamad energiad toetuseks taga, niisamuti on teatud kosmilistel hetkedel ka soodsamad ja puhtamad energiaaknad kõrgemate jõudude ja Looja tasandiga avatud. Kes oma reaalsuse loomise usku, võiks ära kasutada tänast õhtut või homset päeva iseenda isikliku elu, soovide ja taotluste fikseerimiseks.

Variante on mitmeid, kuidas manifesteerida, siin kirjeldatu on üks lühim versioon, kuid kah väga toimiv ja efektiivne ning võib anda ääretult üllatuslikke tulemusi.

Võta omale vaikusehetk, kus saaksid rahulikult keskenduda ja natuke endasse süübida. Kui Sa ei ole seda varem aastalõpus teinud, siis mõtle vähemalt praegu – mida Sa tõeliselt vajad oma elus järgmisel aastal ning mida Sa enam üldse enam ei vaja oma ellu? Aga mis on see, mida Sa vajaksid või sooviksid KOHE esimesel võimalusel?

Võta omale kaks puhast paberit ning koosta kaks eraldi nimekirja. Ühele paberile koonda kokku kõik see, mida soovid oma ellu ligi tõmmata uuel aastal. Märgi oma käega kõik need soovid, kogemused ja unistused, mida Sa tõesti soovid kogeda uuel aastal ükskõik, mis viisil. Kas on mõni kogemus, mida Sa oled igatsenud, mõni puhkusereis, kuhu soovid minna. Või igatsed Sa hoopis oma maakodu omanik olla. Kirjuta täiesti vabas vormis, üksteise alla oma päris soovid. Mida Sa päriselt soovid uuel aastal oma elus kogeda, oma reaalsusesse ligi tõmmata. Kui Sul on uuel aastal ees mõni suurem projekt või eesmärk vaja läbida, siis kirjutagi, MISMOODI Sa soovid, et See projekt või eesmärk kulgeks Sinu jaoks.

 

Oma soovide nimekirja kirjuta ka kõik see, mida Sa soovid materiaalses reaalsuses omada – see tähendab, et näiteks kui Sa vajad uut autot, siis kirjutagi „Mul on uus auto, nüüd ja praegu, selline ja selline …“ ja kirjuta juurde ka, missuguste tunnuste või omadustega see auto on. Ära kirjuta tulevikuversioonis „Ma saan uue auto…“ –siis Sa jäädki seda koguaeg saama ja ootama. Samuti ära kirjuta „Ma saan terveks, edukaks jne..“ , vaid kirjuta „Ma OLEN terve. Mina OLEN edukas“. Kirjuta kõik oleviku vormis, et Su alateadvus, mõistustasand ning ka Looja tasand Universumis saaksid signaali, et Sa oledki päriselt otsustanud neid kogemisi enda ellu ning oled valmis neid ka vastu võtma. Sa ei pea detailidega lõpuni liiga määratletuks minema, aga kindlasti tead juba enam-vähe, mida Sa täpsemalt ühest või teisest asjast ootad või ette kujutad. Ära unusta lisada oma nimekirja ka kõiki neid tundeid ja hetki, mida Sa kogeda soovid „Kogen piiritut rõõmu. Kogen ja tunnen püsivalt suurt ja puhast armastuseenergiat. Saabugu mu ellu see ja teine ja kolmas..“

Kui Sa oled soovide, unistuste ja kogemuste nimekirja lõpetanud, võta ette teine paber ning koonda kokku Sinna kõik see, mis tekitas Sulle 2018.aastal või varem muret, probleeme, stressi, tasakaalutust või pinget. Kõik see, mis oli Sinu jaoks ebamugav ning mida Sa tõesti enam kogeda üldse ei soovi.

On aeg need kogemused lõpetatuks ja täielikult lahendatuks kuulutada, pole vaja enam neis oma pead norgu lasta. Pane julgelt kirja enda jaoks kõik need asjad, mida Sa soovid, et oleksid Sinu jaoks lõplikult, täielikult ning JÄÄDAVALT lahendatud siinses kehastuses. Ole enda vastu aus ja kirjuta üles kõik see, mida soovid seljataha jätta. Kirjuta vabas vormis, keegi ei pane selle eest kirjandihinnet ning keegi ei pea seda nimekirja ka nägema. Tähtis on, et Sa enda jaoks alateadvuse ja mõistusteadvuse tasandil need mõtted, kogemused ja mured ära fikseerid ning siis lahti lased. Näiteks: Kui Sul on muresid olnud mõne kolleegiga, asutusega, inimesega või ei tea kellega, siis kirjutagi: „See kogemus … selle kolleegiga … on lõplikult, täielikult ja jäädavalt nüüdsest hetkest minu jaoks  lahendatud ja lõpetatud.“ Näiteks, kui Sind on tülitanud aastaringselt naaber, kes öösiti koguaeg Su korteri seina vastu taob või lärmab, siis kirjutagi „Olgu see jant selle naabriga… täielikult läbi ja lõpetatud. Püsivalt!“ ja kirjuta oma heade soovide nimekirja juurde ka vastastaotlus „See naaber… annab mulle rahu nüüdsest hetkest alates täieliku rahu ja vabaduse ega tülita meid enam kunagi.“ Või kui Sa soovid mõnest halvast või ebatervislikust harjumusest vabaneda, siis kirjutagi: „See harjumus minu elus….jääb nüüdsest hetkest alates lõplikult minu minevikku. Olgu see harjumus ja kogemus minu jaoks püsivalt ja jäädavalt lõpetatud ja ületatud“. Ja kirjuta nimekirja lõppu taotlus „Olgu kõik need kogemused, mured või probleemid minu jaoks lõplikult ja täielikult, absoluutselt igal tasandil lahendatud nüüdsest hetkest alates minu jaoks kõige kõrgemal ja paremal viisil“. Kui Sa oled tervisehäirete all kannatud mõne haiguse tõttu, siis kirjutagi „See haigus jääb täielikult minevikku, minu seljataha, olgu see läbitud, kogetud ja lõpetatud minu jaoks.“ Ja kui Sa soovid, võid oma positiivsete soovide nimekirja kirjutada ka vastupidise taotluse: „Ma olen nüüdsest hetkest jäädavalt terve, see on minu otsus ja tahe. Ma soovin olla terve“. Või näiteks, kui Sa oled kaotanud kellegi lähedase ning Sa oled kogenud rusuvat leina, siis kirjutagi “Minu jaoks on lein … (lahkunu nimi…) suhtes… nüüdsest hetkest täielikult tervendatud, möödanik ning lahendatud”.

Seega Sul tekib paralleelselt kaks nimekirja. Ühes on kõik positiivne ja hea, põnev, kirglik, ilus, meeli ülendav, unistusi ja soove täitev, mida Sa soovid päriselt kogeda kohe esimesel võimalusel uuel aastal, teises nimekirjas on kõik see vaevaline, mure ja stressi tekitav, mida Sa Soovid lõpetatuks kuulutada ja seljataha jätta, muuta või lahendada.

Pea meeles. Keskendunult kirjutatud sõnad ja laused, mis on ka välja öeldud, ei ole niisama sõnad. See on mõtteenergia, mis hakkab toimetama ja kui Sa oled selgelt enda soovid ja vajadused fikserinud, siis Universumi loovad jõud hakkavad koheselt nende kallal tööle. Pinnapealses ja kaootlises ühiskonnakorralduses, pidevalt kiirustamisega ja tormamisega ning mingite „asjaajamistega“ hõivatud inimeste põhiprobleem pole mitte see, et nad ei saa soovitut, vaid nad ei võta hetke fikseerida ära, MIDA nad pärisetl soovivad. Tihti ei teatagi lõpuni, mida isegi tahetakse. Kuid kui küsida endalt rahulikult, mida ma siis PÄRISELT, tegelikult vajan ja soovin praegu, siis võib sisekaemuse ja vaatluse tulemusena nii mõnegi üllatuse osaliseks saada.

Oma soovide fikseerimine on nagu häälestuse andmine oma kehale, vaimule ja mõistustasandile. See tähendab nii mõningate muutuste jõustumist ning rakendumist. Kui Sa ei ole päris valmis muutusteks, siis ei maksa väga kardinaalseid soove kirjutada (A la „soovin oma ellu uut naispartnerit“, aga eelmisest suhtes ei ole veel naist päris suuteline lahti laskma emotsionaalselt). Siis taotle, et eelmine suhe oleks täielikult läbi ja lõpetatud nii füüsilisel kui ka emotsionaalsel tasandil ning et üleminek uude suhtesse toimuks Sinu jaoks kergelt.

Nüüd ei jäägi muud üle, kui et loe mõttes kõik enda jaoks veelkord üle ja saada mõtted teele. Traditsioonilisel  viisil tehakse seda nimekirja tuhaks põletades. Mõned rahvad rebivad paberid tükkideks ning saadavad tuulde. Võiks küsida, et mida see põletamine annab, kuid tegelikult on see rohkem inimese enda alateadvusele signaaliks, et „Soovid läksid teele“. Samamoodi võiks öelda, et paljudes piirkondades võetakse Maal ju aastavahetust erineval ajal vastu. Tegelikult on ka kõik see numbrivahetusega seotud sümboolika rohkem psühholoogiline ja kollektiivne ühisteadvuse uskumus, stiilis „Uus aasta toob uue alguse“. Uut algust võib alustada iga kell, kuid teisalt, võime kasutada ka kollektiivset inimteadvuse energiat selle alguse käimalükkamiseks justnimelt 1.jaanuarist.

Veel soovitatakse teha lisakoopia või kirjutada käsitsi kopeeritud nimekiri oma HEADEST SOOVIDEST ja unistustest ning säilitada see nimekiri kuskil sellises kohas, kuhu igapäevaselt peale ei satu. Põletad ära selle nimekirja, millest soovid vabaks anda, põletad ära ka selle nimekirja soovidega, mida soovid oma ellu ligi tõmmata või realiseerida, kuid võid säilitada lisakoopia nimekirjast heade ja positiivsete soovidega. Kuid kindlasti ei tohiks seda nimekirja iga päev ega isegi nädal kiikamas käia. See viitab klammerdumisele ning muretsemisele. Kui soovid oma „Unistuste nimekirja“ säilitada, siis pane see kuskile turvalisse kohta ja lihtsalt „unusta“ see mingiks ajaks ära. Ning siis võid näiteks 2-3 korda aastas vaadata, mis juba on täitunud. Kuid ei pea muidugi.

Sa võid ka lihtsalt niisama lasta kõigel oma ellu tulla…Vabalt, suures suures usalduses  ja aktsepteerimises, on see halb või hea.. või on ta lihtsalt „taas üks kogemus“ Sinu jaoks…

Uus aasta 2019 toob mitmete nägijate sõnul energeetiliselt endaga rõõmuenergiat kaasa palju. Rõõmu, naudingu ja lõbu energiat. Kuid mina lisaksin siia – see energia pääseb ligi ja tuleb neile, kes nii-öelda endas need „rõõmuaknad“ lahti hoiavad. Ehk siis teisisõnu – Sinus peab valmisolek olema kogeda suurt rõõmu, võtta see kõik vastu täiel rinnal ning igal tasandil. Kui vastuvõturetseptorid on nii-öelda suletud psühholoogiliselt ja hingeliselt, siis võib inimese õnneenergiaga üle külvata, aga see on nagu haneselga vesi. Kuid teisalt – kui kosmiliselt ja energeetiliselt selline aasta tuuakse, siis oleks patt seda kasutamata jätta…

Ole avatud, soovi kogeda ja taha kogeda seda kõike!

Mida ma Sinule soovin, armas ilus Hing – et Su ellu saabuks rohkem õnne, rõõmu, lusti, armastust ja küllust ning kahanegu kõik kannatuse, vaeva ja murega kaasnev!

Head vana-aasta lõppu!

Amaryllis.“

Similar Posts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.