Skip links

Muutused DNAs.

Kuna Maa tõusis uuele platvormile, siis see tähendab, et on planeet Maal ja süsteemil ja inimestel absoluutselt võimalus liikuda ükskõik kuhu oma arengus, ükskõik kuhu. Ja see uuele platvormile tõusmine toob kaasa muutused DNAs. Tavainimesel on 2 DNA ahelat. Paljud teist on kuulnud,et Uue Ajastu lastel on 12 DNA holograafilist ahelat aktiveeritud kujul. See tagab neile sünnipäraselt ülivõimed. Kujutagem ette, kunagi Algallikate inimesel, kes on elanud kõrgtsivilisatsiooni ajal, on olnud 48 DNA ahelat. Meil siin praegu selles maises kehas on 2 füüsilist DNA ahelat, holograafiliselt on meil need kõik 48 DNA ahelat olemas aga nad aktiveeruvad järk järgult.

DNA ahela transformatsiooniks on vaja vaikust, rahu ja eemalolemist ühisteadvusest, massiteadvusest ja ülespuhutud kisast. 48 DNA ahela potentsiaali saamiseks on vaja hoida oma loomulikku sagedust, sundimatut olemist ja mitteärevat seisundit.

See kellel DNA aktiveeritakse ja kuidas, seda määrab inimene ise. See määratakse selle abil, kuidas inimene oma eksamitega hakkama saab, sest praegu on eksamite aeg. Igal ühel on nö. omad raskused, omad väljakutsed – need on kõik eksamid. Hoidkem erilist tähelepanu isikliku elu väljakutsete näol, sest rasked teemad ja -inimesed pidurdavad avatud võimekuse kättesaamist. Ning pangem tähele, et meedia viib tähelepanu igale poole mujale, sest süsteem püüab läbi kunstlike sündmuste kinni hoida ja viia tähelepanu võimalikult mujale. Ikka selleks, et üksikindiviid ei tegeleks enda arenguga.


Antud info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


/Maie, Valguslapsed.com tiim/