| |

Õpi oma intuitsiooni ja ekstrasensoorseid tajusid kasutama !

HELEPANU ! Palju on küsitud, et kui juulikuu ajad ei sobi osalemiseks, siis millal on toimumas uus koolitus.
AMARYLLISE POOLT JUHENDATAV KOOLITUS TOIMUB NII 28.-30.JUULI 2022, kuid kellele need ajad ei sobi, siis
UUS GRUPP TEETATERVENDAMISE BAASKOOLITUSELE ON PLANEERITUD MÄRTSI-APRILLIKUUSSE 2023.A !
Registreerimisinfo uue grupi kohta peatselt tulemas!


Tere, head lugejad ja hingelised inimesed!

Selles uudiskirjas sooviksin teada anda, et sellel suvel, praktiliselt kohe-kohe, on tulemas üks rakenduslik intensiivne koolitus, mis on suunatud intuitsioonile, tajude ja meelte kasutusele ja  teadlikule loomisele. Seda meetodit nimetatakse teetatervendamiseks. Koolitus kestab 3 järjestikust päeva.

Kuna olen selle seminari instruktor, siis on minu käest palju küsitud, millal ma jälle inimesed kokku „kogun“ ja neile õpetan, mismoodi paremini enda intuitsiooni kasutada, mismoodi kanaldalda, kuidas manifesteerida nii, et see ka realiseeruks ja kuidas oma ellu teadlikul viisil muutusi luua? Kuidas luua ühendust oma teejuhtidega? Kuidas saada paremini sõnumeid ja teavet oma hingelt ja palju palju muud.

Kuna ma just tihti neid koolitusi ei tee, täpsemalt öeldes, vaid üks kord aastas põhiõppe kursus toimubki, siis nüüd, et keegi kogemata meie uudiskirja listis või blogi lugejate hulgast seda võimalust maha ei magaks, on see teavitus teile kõigile väikeseks meeldetuletuseks. Grupp on juba praktiliselt täitunud, aga veel mõned kohad on neile, kes tunnevad, et on midagi sellist just parasjagu oma ellu otsinud.

Teetatervendamise seminare on ka spetsiifilisemaid, edasijõudnutele, mis keskenduvad peenematele esoteerilistele teadmisetele, aga kõige olulisem – intuitsiooni ja teadliku loomisele keskenduv  baaskursus alustajatele, on toimumas juba järgmisel nädalal ja suvisel Saaremaal.

Kui Sa ei ole seni üldse teetatervendamisest kuulnud, siis järgnev võib juhuslikult Sulle huvi pakkuda.

… kuigi te kõik teate ilmselt juba, et juhuseid ei ole olemas 🙂

Neile, kes veel ei tea, ma kirjeldaksin, mis see teetatervendamine on. Teeksin seda oma sõnadega.

Veel rohkem, kui kümme aastat tagasi, olin ma ääretult ratsionaalne inimene. Ma olin analüüsimises ja mõistuslikus arutlemises meister ja noore naisterahvana karjäärimaailmas nägin ma, et selle eest tunnustati ja kiideti. Ma ei osanud tollal eristada sisetunnet, nii-nimetatud kõhutunnet, rääkimata infoväljade vaatlemisest või peenmateeria uurimisest.  Armastasin täppisteadust, õppisin kõrgkoolis matemaatikat ja nautisin analüütilist lähenemist praktiliselt kõiges.
 Kõikide keerukamate otsuste tegemiseks tegin tabelid plusside ja miinustega, kasutasin tõenäosusteoorit, statistikat ja põhjalikemaid analüüse iseenda või teiste best-practice näidetel.

 Ma olin terve oma elu täiskasvanuaastad (kuni varaste kahekümnendateni) kasutanud oma otsustes just ratsionaalset kaalutlemist otsuste langetamisel. Täpsemalt öeldes – mind oli treenitud väga ratsionaalseks otsustajaks, kasutades ainult vasakut ajupoolkera.
Kuid ma ei olnud õnnelik.

Oma intuitsiooni niivõrd teadlikul ja süvendatud viisil ei osanud ma siis kasutada. Ma ei teadnud siis tollal, mis oli minu hingetee. Nii nagu paljud meist enne oma elu suurimat spirituaalset kannapööret, ei osanud ka mina sisetunde alusel vastuseid tunnetada, rääkimata mingitest infoväljade vaatlemisest.

Ühel ajahetkel oma varajastes kahekümnendates olin ma täiesti lühisesse jooksnud. Need kriisid ja krahhid paisatakse inimese teele siis, kui tema Kõrgem püha Vaim suunab teda karmilt oma hingeteele ning annab märku, et nüüd on aeg teha oma elus kannapööre. Hakkasin otsima erinevaid teraapilisi ja spirituaalseid viise, kuidas tutvuda inglite maailmaga, kristallide maailmaga ja alateadvusega. Uurisin Silva meetodit ja teisi teraapia suundasid. Aga ei suutnud leida seda õiget. Avastasin, et tollal oli turul palju erinevaid esoteerilisi lähenemisi kuid üks neist erines ühe väga olulise asjaolu tõttu teistest- see oli teetatervendamise meditatsiooni ja loomisetehnika.

Teetatervendamine on huvitav tehnika, mis häälestab inimese alateadvuse teistsugusele lainepikkusele. Ning jah – seda on EEG seadmetega mõõdetud! Kõik, kes õpivad looma endas seda seisundit, sõltumata asukohast ja ajast, suudavad enda aju häälestada kiiresti teetalainetele ja viia läbi hetkeseid manifesteerimisi.

Inimese teadvusele on võimalik õpetada ligipääsu multiuniversumi piiritutesse energiaruumidesse.

Teetatervendamine – nagu nimigi ütleb, see on teetasageduses tervendamise tehnika.


Kuid tegelikult – ma ütlen ausalt, ma ei oskagi öelda ühe nimetajaga,  mis ta on.
Ametlikult on tegemist meditatsioonitehnikaga, kus inimese alateadvus ja ajulainete sagedus häälestub teetasagedusele 3-8 Hz, kuid tegelikult luuakse selles süvaseisundis ükskõik mida oma ellu.

Need, kes omandavad teetameditatsiooni juhised, siis neil inimestel tekib oma alateadvuse ja üliteadvuse ruumis üks eriti eriline seisund, kus inimese taotlused mõttes on kordades tugevamad. See seisund on üks sügav loomeseisund, mida tuntakse ka hüpnoosi valdkonnas.

Tegemist on tehnikaga, mis loob praktiseerijas väga tugeva loomeseisundi. Seetõttu on tegemist teadliku loomise tehnikaga, kus kasutatakse väga intensiivses ulatuses inimese võimast alateadvuse ruumi.

Teetatervendamise läbi algas minu teekond intuitsiooni teadlikku kasutamisse. Hakkasin seda tehnikat kasutama kiirelt ükskõik kus – karjääris, et efektiivsemalt tulemusi saavutada;
 ülikooli aastatel, et paremaid õpitulemusi saavutada ja kiiremini õpitut enda mällu talletada; Isiklikus eluruumis, et enda jaoks olulists manifesteerida; läbi viima tervendamised iseendale ja teistele,võtma ära valu oma lastel ja tervendama ka oma pereliikmete loomi. Ning tegelikult õppisin ma kasutama ma veelgi peenemaid esoteerilisei oskuseid, mida baaskursusel ei käsitle ning millest räägitakse edasijõudnute jätkukursustel. Siia hulka kuuluvad mõnede näidetena:  taimede ja puude sagedusega suhtlemine (taimedega kommunikatsioon), hingedega suhtlemine, oma kõrgemate toetajatega kommunikeerumine, info kanaldamine, telepaatilise kuulmise arendamine ja mateeria programmeerimine ja palju palju muud.

On kindlaks tehtud, et kui inimese aju hakkab võnkuma teeta lainepikkusel, siis pääseb ta ligi kogu oma alateadvuse ja üliteadvuse ruumile ! Seeläbi pääseb ligi ka kogu oma mälestustepangale, kogu varjatud (hinge) potentsiaalile, sealhulgas oma andekusele,  tugevustele, oskustele, võimetele, intuitiivsele nägemisele aga ka enda energiaruumi talletunud uskumustele.

Uskumusi ehk veendumuslikke sisendusi nimetatakse teisisõnu programmideks. Kogenumad meist teavad, et inimese igapäevast elu ja olemist juhib üle 80% ulatuses just alateadvuse ruum! Just sellele ruumile õpime me kursusel ligi pääsema ja ise haldama ja juhtima.

 See maagiline ja põnev alateadvus, mis hõlmab endas praktiliselt piiritut potentsiaali.  Just teeta baaskursusel õpimegi me ise enda piiritusse alateadvuse ruumi ligi pääsema. Miks peaks üks inimene seda teha tahtma? Ikka selleks, et enda elu kvaliteeti parandada, enda ellu teadlikult ja oskuslikult muutusi aga ka vajalikku luua ning mis minu arvates kõige peamisem  – olla iseenda terapeut. Kuid jah, olen aus – selleks ,et oma elu kvaliteeti parandada, tuleb esmalt väga selgelt teada, mis on meie hirmud, meie tõkked ja meie arengut piiravad programm-uskumused. Siinkohal tulebki appi teeta meditatsioonitehnika, et uurida intuitiivmeetodil enda ruumis sees toimuvat. Seetõttu on seminaril väga suur osa paaritööl.

Teetatervendamise seminar on üles ehitatud põhjalikul viisil, et sa saaksid enda jaoks tööriistad, mida ükskõik, kus olukorras rakendada. Et saaksid kogu vajaliku, kuidas olla iseenda hingeterapeut, aga miks mitte leida kutsumus ka teisi tervendades.

Mis peitub teetatervendamise tehnika taga?

Alateadvust kasutama suunavaid esoteerilisi kursuseid on väga palju. Teetatervendamine on siinkohal ühe teistmoodi nüansiga, väga teistmoodi nüansiga.

Selle selgitamiseks tooksin välja veidi eelinfot.

Teetatervendamise metoodika taga on üks väga tunnustatud selgeltnägija ja tervendaja maailmas, keda nimetatakse Vianna Stibaliks. Selgeltnägijaid on palju, kuid selle naise käe alt on teatavasti läbi käinud kõik suuremad Hollywoodi kuulsused, ta on kasvatanud inimestele organeid tagasi, loonud ainest (õhust) ning viinud läbi inimelisi tervendamisi ning manifesteerimisi. Paljudele ehk uskumatu, kuid minule pole kunagi sellised lood uskumatud näinud. Ma ei tea miks, aga lihtsalt- lapsest saadik ma juba teadsin, et see kõik peab võimalik olema, sest inimese alateadvuse jõul on potentsiaal, millest alles teadlased aimu on saamas. Ja kui ma vaatan väikeseid intuitiivseid lapsigi, mida nad mulle räägivad ja mida nad energeetiliselt luua oskavad, vaatamata oma väikesele eale, siis ma tean, et ma ei ole erand ega imelik,  vaid et selline mõttejõu ja alateadvuse suunatud kasutamise võimekus on meis kõigis olemas!  See PEAB olema LOOMULIK võimekus igas inimeses!

Jällegi – paljud teist juba teavad ja on ehk kokku puutunud erinevate energeetiliste tervendamise viisidga… Mõndel inimestel on hirm, mitmed esoteerilised suunad kasutavad ka tumedaid energiaid tulemi saavutamiseks.

Teetatervendamise puhul on märkimisväärselt teisiti. Siinkohal võtan kasutusele uue sõnapaari, mida enamus juba lugejatest teavad – Püha Loov Looja energia terves Universumis, mis on kõige mõjutamatum ja tugevam ja puhtam energia üldse terves Universumi ruumis.

Lühidalt öeldes-Kõige Olemasoleva Looja energia – oma olemuselt väga püha ja väga teadlik loov energia. See on iidne algne energia Universumi ilmaruumis, mida teadlased on hakanud seostama kogu mateeria kooshoidmisega (teadvus, mis hoiab koos mateeriat ja aatomeid). See on üks püha valgusteadvuse olemus , mis omab väga teadlikku teadvust ning reageerib inimese teadlikule kutsumisele (palvele, taotlusele!) Sest Inimene – oma olemuselt – on ise Jumalus, jumalik inimolend.

Kui Viannal diagnoositi vähkkasvaja, siis see naine teadis kohe, et on võimalik kõrgema Püha ja  Puhta Loova energia abil kindlaid tervendamisi kehatasandil sisse viia. Ta  avastas, et kui inimene viib end (häälestab end) kontsentreeritud ja erilisse mõttejõu ja loomeseisundisse,  toimusid tervendamisseansid efektiivselt ja lausa hetkega. Kuna tervenemised õnnestusid endal ja teistel niivõrd hästi, paluti tal kirjeldada, mida see selgeltnägija siis teisiti teeb, et tulemused sedalaadi käegakatsutavad on. Ja ta selgitaski – igakord suundub ta oma teadvusega ja tähelepanuga, selles teetasageduslikus seisundis, Universumi kõige puhtamasse ja tugevamasse loome energiasse – pühasse Looja energiasse, mis on loonud kõik eksisteeriva. Ja sealt energiaruumist luues õnnestuvad inimese alateadvuse kaudu loodu lausa üle 80% efektiivsusega. Seejärel andis ta välja raamatu, formeeris kursused ning õpetab välja inimesi üle terve maailma.

Nii palju siis teetatervendamisest minu oma sõnadega.

Teetatervendamise baaskursust, mis tulemas Saaremaal juba eeloleval nädalal, juhendan mina,  seega mul on osalejatele jagada isiklikke huvitavaid ja inspireerivaid lugusid enda kogemuste varasalvest.  Ja osalejad, kes on nimetanud kursust elumuutvaks kursuseks, on andnud ääretult positiivset ja inspireerivat tagasisidet.

Õpime üheskoos elama rohkem oma enda Kõrgmas teadvuses,
oma enda Pühas Loovas Vaimu jõus ja energias-
siis õnnestub meie elus kõik kõige paremal ja kõrgemal viisil.

Mina usun, et igaüks on iseenda kangelane. Ja mina usun, et vahest kõige lihtsamad ja algelisemad metoodikad on kõige iidsemad ja ka kõige kindlamad.


Kui Sina oled tundnud, et soovid omandada ühte usaldusväärset ja tugevat intuitiivsele kasutusele suunatut tehnikat, siis oled teretulnud teetatervendamise baaskursusele.

Võtkem seda kursust kui kolmepäevase intensiivse loomislaagrina!

Olen loonud uue, väga põhjaliku teetatervendamise kodulehe, just eeltoodud teetakursuste tarvis, kuhu soovin hakata edaspidi inimeste erilisi ja imelisi lugusid kajastama.

Kui Sul tekkis huvi liituda järgmisel nädalal algava seminariga ning sealse grupiga, siis kõik info kursuste detailide kohta, ajakava jmt kohta, ühesõnaga – kogu info on leitav täpsemalt siit sõsarlehelt. Ning ka registreeruda saab väga mugavalt siin, täites vastava ankeedi: http://teetakursused.ee/kursustel-osalemine/

SEMINAR toimub KURESSAARES, Saaremaal, 28-30.juulil, 2022.a kell 9:00-16:30.

Mõtled osaleda, aga Sa ei saa kohapeale tulla?

Sellest ei ole midagi. Pandeemiast on midagi ka kasu olnud, sest nüüd saab teetaseminaridel ametlikult osaleda ka ONLINE õppemeetodil, mis on suur uuendus sellise tehnika õpetamise puhul… Nagu öeldud, kogu info on ilusti ja põhjalikult leitav kodulehelt www.teetakursused.ee

Kellele see koolitus mõeldud on?

֍Neile, kes soovivad oma intuitsiooni ja ekstrasensoorseid tajusid rohkem kasutama õppida;
֍kõigile, kes on soovinud ise õppida kanaldama;
֍neile, kes soovivad ise hakata spirituaalset infot vastu võtma;
֍neile, soovivad õppida ekstrasensoorikat;
֍neile, kes soovivad kasutada rohkem oma sensitiivseid tajusid ja meeli;
֍neile, kes soovivad liikuda tervendamise teele;
֍neile, kes soovivad oma elu erinevates valdkondades kasutada oma intuitsiooni puhtamalt;
֍neile, kes soovivad teha vähem vigu kanaldamises ja selgeltnägemise meelte kasutuses;
֍neile, kes soovivad enda alateadvust paremini kasutada;
֍neile, kes soovivad enda ümberprogrammeerimisega tegeleda;
֍neile, kes soovivad uue lähenemisega teraapiasuunda õppida ning aidata ka teisi oma teel.

Väga oluline märkus siinkohal, mille tooksin veel eraldi välja.

Teetaterendamise puhul ma ütleksin, et palun ära lase end kitsendada sõnast „tervendamine“. Minu kursustel on käinud palju palju erinevaid ettevõtjaid, on käinud artiste, on käinud ka meditsiiniarste, on käinud terapeute ja muusikuid. Sest seda loomisetehnikat saab kasutada kõikjal oma elus!

Kui soovid lugeda rohkem minu tekonnast selle tehnikasse, siis saad seda teha siin lehel, kus kirjeldan oma lugu veidi teise nurga alt.

 

Rõõmast suve igaühele ja väärtustage end ning armastage iseend!

 
Ja tea – Sa oled väärtuslikum, kui Sa ise arvata oskad!

Post Scriptum. Kui sa kahtled, kas liituda või mitte, siis julgutan Sind, et tasub tulla, kuna järgmine minu poolt läbiviidav teetatervendamise baaskursus toimub järgmisel aastal, 2023 (planeeritud märtsi või aprillikuusse – täpsem teave varsti tulemas!)

 

Amaryllis®

 

Similar Posts