Näitan kõiki 7 tulemust

 • INTUITIIVSED UUE AJASTU LAPSED

  33.30

  Täname Teid kallid tellijad ja meie toetajad! Teos on meie laost otsas. Viimased eksemplarid saadaval Apollo raamatukauplustes. 

   

  “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” on teos, mis on mõeldud väga avatud lugejatele, kes soovivad saada kõrgema teadlikkuse kohaseid nõuandeid ja selgitusi, kuidas uue ajastu lapsi paremini toetada ja üles kasvatada. Teos keskendub täielikult uue ajastu laste temaatikale. Nende energeetilisele ja spirituaalsele toetamisele, võimeka Looja-olemusega inimlapse kujundamisele.

  I osa: üleüldine teave meie uue ajastu lastest : I uue ajastu laste põlvkond. II uue ajastu põlvkond.

  II osa: Laste võimed, intuitsioon, nende säilitamine. Valguslaste äratundmine. Tunnuste loetelu vanematele. Õpetused ja juhised vanematele. Tehnikad, võtted, nõuanded. Hirmudega tegelemine. Punktid lapse investeerimisaastate kohta 0-3.a, Looja-olemusega lapse kujundamine ja tema alateadvuse toetamine ja programmeerimine võrreldes laialtlevinud mustrite ja kasvatusviisidega.

  Võimetega, potentsiaaliga inimese kujundamine vs piiratud võimekusega inimliigi jätkamine. 

  Sisukorra ülevaade ja teose sisu ülesehitus: vt. allpool. 

  Teoses mahukas teave, põhjalikud selgitused ja juhised I-VII peatükki. Mitme loenguteema materjal põhjalikult ja kompaktselt kokku toodud terviklikku teavikusse.

  Iga raamatu ostja, kes soetab teose läbi kirjastuse kodulehe siit e-poest, saab kaasa kauni, kuid praktilise manifestidega järjehoidja.

  Välismaale tellimise korral palun kirjutage kirjastus.blessed@gmail.com ning saadame arve täpse saatmistasuga. Nt Soome: Smartpost Itella XS kapp 10 eurot. Rootsi, Omnivaga 10 eurot. USAsse saatmine ca 25 eurot Omnivaga. Austraaliasse jmt 15 eurot tähitud maksikirjaga.

   

 • Intuitsioonitreenimise harjutused. Töömapp ülesannete ja töölehtedega. LIMITEERITUD VÄLJAANNE.

  35.50

  Intuitsioonitreenimise harjutuste mahukas töömapp iseseisvaks praktiseerimiseks.

  Üks kindel samm edasi iseenda usaldamiseni!

  ֍Väljaandja Blessed Generations OÜ. 2022.
  ֍Autor ja koostaja A.V.Amaryllis.
  ֍ Formaat: spiraalköide, lamineeritud. A4. Värviline trükk.
  ֍ Mahukas töömapp sisaldab 30 harjutust ja 30 töölehte vastuste ja ülesande soorituse hindamise jaoks, mis käivad iga harjutusega kokku. Maht 64 lehte (128 lehekülge).

  ֍Tellimus on eritellimustrükk, mis tähendab, et tellija eksemplar antakse trükki vastavalt soovitud kogusele. Tellimuse täitmise aeg on seega kuni 7 päeva, lisandub saatmisaeg. Tegemist on eriväljaandega kirjastuse poolt ning ainult limiteeritud perioodil soetamiseks.

  ֍Töömapp sisaldab 30 erineva raskusastmega ülesannet koos 30 töölehega. Ülesanded on koostatud ja disainitud peamiselt neile, kes on omandanud mingid kindlad intuitsiooni kasutamise viisid, tunnetamise- või nägemise tehnikad (nt. teetatervendamise meditatsioonitehnika) ning soovivad erinevaid ülesandeid praktiseerides oma võimeid proovile panna.

  ֍Harjutusi saab sooritada iseseisvalt või paaris. Osasid harjutusi saab sooritada ainult paarilisega.
  ֍Spetsiifilisemate harjutuste sooritamiseks on vajalik edasijõudnute tase, kuna nõuab keskendunud ja teadlikku intuitsiooni rakendamist (s.t. puhast vaatlusviisi, tunnetamist, tajumist, eristamisoskust).
  ֍ Mitmed harjutused sobivad sooritamiseks ka koos lastega, kuna on oma ülesehituselt lihtsad, mängulised ja kaasahaaravad.
  ֍ See töömapp on asjalikuks töövahendiks neile, kes soovivad iseenda intuitsiooni proovile panna mängulisemate lihtsamate ülesannetega kui ka keerulisemate keskendumist nõudvate harjutuste saatel.
  ֍Iga tööleht võimaldab praktiseerijal hinnata soorituse täpsust ning märkida tagasiside enda soorituse kohta.

  ֍Töömapp koosneb sisendülesannetest, lihtsast ülesande edukast läbimise kirjeldusest ning töölehtedest. Töömapp ei sisalda pikki tekste ega detailseid kirjeldusi eelneva tühja ruumi loomisest, vastava häälestuse loomisest, oma energiate nihutamisest ning puhtast vaatlusviisist. Kõike seda õpitakse vastaval intuitsiooni rakendaval koolitusel põhjalikult ligi 3 päeva.(Kliki siin, et soovi korral uurida lähemalt) See töömapp sisaldab 30 erineva nurga alt kombineeritud harjutust, mis võimaldavad tõsisemal huvilisel enda võimeid proovile panna.

 • Intuitsioonitreenimise kaartide komplekt

  Intuitsioonitreenimise kaardid (44 tk) │UUENDATUD PARTII !

  35.00

  INTUITSIOONITREENIMISE KAARDID.

  Põhjalik juhend infoga, et saaksid treenida tunnetamist ja ülitaju kasutust, mitte lihtsalt vastuseid “ära arvata” (tunnetamine vs äraarvamine). juhend intuitsiooni treenimiseks koos tüüpharjutustega (alustajad, edasijõudnud ja eksperttase), enamlevinud tehnikatega ning mitmete nõuannetega lastega mängimiseks, nõuannetega eksimisprotsendi vähendamiseks ja vigade minimeerimiseks. Eksimuste põhjused ning enamlevinud meetmed eksimuste vähendamiseks. Nõuanded “Kust tekivad vead? Miks pannakse vastustega mööda? Arvamine vs tunnetamine. Ülitundlike lastega mängimine.” ja palju muud kasulikku neile, keda huvitab enda sisetunde oskuslik kasutamine ükskõik, mis erivaldkonnas.

  Erineva raskusastmega  kaardid (44 tk), mis on grupeeritud peenmateerilise infoeristuse järgi, vastavalt, millistele tajumeeltele keskendutakse ning kui raskeid või lihtsaid ülesandeid teha sooritatakse:
  – Värvikaardid (9 tk);
  – Fotokaardid (16 tk);
  – Kujundikaardid (5 tk);
  – Numbrikaardid (10 tk);
  – Abikaardid ehk tühikaardid raskusastme tõstmiseks (4 tk).

  Kaardid on disainitud nii, et sobivad algajatele, lastele ja edasijõudnutele ning spetsialistidele.
  Kaardid on disainitud nii, et sobivad ka lastele, kes veel ei kõnele (loe juhendist peatükki “Kuidas mängida koos lastega?”).
  Kaardid ei ole valitud juhuslikult, vaid on komplekteeritud nii, et praktik saaks proovile panna end mitmel viisil – lihtsamad värvieristuse algharjutused; lihtsamad kehatunnetuse harjutused algajatele fotokaartide näol (st stiihiate tunnetamine, erinevate keskkondade tunnetamine, erinevate energiate tunnetamine, erinevate tundmuste eristamine kehal (ebameeldivus, meeldivus, soojus, külmus) , keha tunnetust mõjutavad aistingute eristamine ja signaalide kinnipüüdmine – külm, kuum, hapu, magus, märg, rusuv, kerge, avar jmt); täpsemad abstraktsete kujundite tunnetamise harjutused, täpsemat oskust nõudvad edasijõudnute kaardid ehk numbrite kanaldamiste harjutused. Lastele sobivad alustamiseks värvikaardid ning fotokaardid, kuid ülitundlikud lapsed on tavaliselt vilunud ka  eksperditaseme  tüüpharjutustes 4A ja 4B (vt juhist). Edasijõudnutele sobivad abstraktsed kujundikaardid ning numbrikaardid ning fotokaardid.

  Soovid osta kaardikomplekti, aga ei taha osta põrast kotis ? Siia lehele on kokku kirjutatud põhjalik tooteinfo. Palun loe hoolega kogu tooteinfo siin kodulehel põhjalikult läbi ning usume, et saad selgema ülevaate, millega tegemist. Vaata kindlasti ka toote juures olevaid pilte ja tutvustust:)

  Tellimuste esitamisega seotud info (palun loe hoolega).

  1. Väljastame Su  tellimuse peale laekumist ehk tellimuse eest tasumist 3-5 tööpäeva jooksul vastavalt laekumise järjekorras. 
  2. Täname, kui Sa KONTROLLISID hoolega, et Sinu telefoninumber on sisestatud korrektselt! 
  3.  Tellimusi võtame vastu ainult läbi e-poe vormistatud süsteemi, et mitte segi ajada laoarvestust.  
  4. Tootebroneerimist me teha ei saa.
  5. Tähelepanu: tellimus, mis on vormistatud, kuid jäetud kinnitamata ülekandega (tasumisega), tühistatakse 3 ööpäeva pärast! Peale seda tuleb uus tellimus edastada. Kui Sa oled teinud tellimuse ning jätnud selle tasumata pikalt, siis enne uuri, kas toode enam saadaval on.
  6. Kaardid ei ole massiproduktsioon, neid on piiratud kogus ja ei ole teada, millal uus partii tuleb. Kui oled tundnud huvi, siis reageeri.
  7. Meil ei ole paraku klientidele avatud ladu ega kauplust hetkel, seega ei ole meil puht ajaliselt võimalik iga kliendiga kokku saada, et talle käest-kätte toode üle anda. Soovitame valida siiski pakiautomaadi teenuse, kuna 2,90 eurot säästab ka Teie edasi-tagasi sõitmise kulu, ajakulu ning kütusekulu, mis kipub linnaoludes minema kulukamaks, kui pakiautomaadi teenuse hind.
  8. Kui kaardikomplekt Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis võtame tagasi rikkumata ja kasutamata komplekti kuni 14-päeva jooksul alates kättesaamise hetkest Eesti tellimuspiirkonna piires. Sellisel juhul palun teavita meid esimesel kiiremal võimalusel, kuna kaartide soovijaid on tavaliselt mitmeid.
  9. Kas postitame ka välismaale? Jah, ikka saadame teile soovi korral ka välismaale. Välismaale tellimise puhul palun kirjuta kirjastus.blessed@gmail.com ning saada oma korrektsed sihtandmed: oma nimi, oma aadress, sihtriik, korrektne kontaktelefon ning tellimuse info, mida ja kui palju soovid tellida. Seejärel vormistab raamatupidaja Sulle arve. Hinnajärgud välismaale saatmise puhul on ligikaudu järgnevad olnud: Smartpost Soome – 11 eurot (S-kapp). Omniva tähitud ärimaksikiri välismaale (15 eurot  -25 eurot, sõltuvalt sihtriigist).

   

   

 • KURSUSE PRAKTIKAPÄEV (8h): Kõrgema teadlikkusega rasedus ja sünd. I + II MOODUL: Viljastumiseelne aeg ja häälestus. Mõjutamatu viljastumise aeg ja häälestus.

  110.00

  KURSUSE MOODUL VEEBIST KAASATEGEMISEKS

  I moodul: Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.

  I mooduliga saad kaks veebifaili: pika videoloengu, kus käsitletakse niivõrd olulist teemat nagu lapse eostumiseks eelnev häälestus ning tema eelnev peenenergeetiline ja teadlik etteloomine.
  I mooduliga saad puhta ja mõjutamatu viljastumise jaoks mõeldud audiomeditatsiooni (Praktika Vaimu kõrgemas teadvuses), kus toimub energeetiline loomine inimese segamatus süvateadvuse seisundis. Rohkem infot kursusel.
  Posti teel saadame Sulle paberkandjal kursuse materjalid.

   

  NB. VÄGA OLULINE INFO TELLIMUSEGA SEOSES. I ja II MOODUL ON OMAVAHEL LAHUTAMATUD. I moodul on viljastumiseelne häälestumine ja II moodul on viljastumise aeg! Neid ei saa omavahel poolitada, seetõttu pakume I ja II moodulit vaid üheskoos tervikliku tellimusena! Erandlikel kokkulepetel, kui on soov kursusega tutvuda, võib inimene soetada alguses I mooduli ning hiljem siis II mooduli.

  Millest räägib kursus ?

  Uue inimese sünd ei alga mitte viljastumise hetkel ega ka sünni hetkel, vaid algab hetkel, mil vanemad oma unistavates mõtetes võtavad otsuse luua uus elu. Sealjuures eriti olulised loomised saab teha teadlikul viisil enneplaneeritavat viljastumist, mil embrüo pole veel loodud, lapse DNA pole veel lukustunud ning keha omadused pole veel lukku läinud. Kas teadsid, kuidas kõrgtsivilisatsiooni, väga väga kõrgelt arenenud ülivõimetega tsivilisatsioonid on Maal oma järglasi loonud? Mitte juhuse teel, vaid ülimalt teadlikult oma mõtte- ja loomeenergiat kasutades eelneva häälestamise ning isikuomaduste ja võimekuse kuvamise ja etteloomise teel. Teadlikkus tähendabki ise loomist.

  Kursuse autor Adeline V. Amaryllis (ka teoste Valguslapse ema päevik seeria ning teose Intuitiivsed uue ajastu lapsed autor) on täheldanud aastate jooksul  intuitiivsete lastega peredes, täpsemalt nende laste vanemates (või vähemalt ühes lapsevanemas), teatud sarnasusi ja mustreid, miks just nende vanemate alla sünnivad ääretult intuitiivsed ja sensiitivsed, väga kõrgetest võnkesagedusest pärinevad lapsed (hingeteadvused ja Vaimud). Peredes, kuhu on sündinud eriliselt intuitiivsed lapsed, on vanemad kogenud mingeid sarnaseid mõttemustreid või loomisemustreid oma tulevase lapse ootuse ja omadustega ning eluga seoses, mis on mõjutanud lapse olemust juba enne viljastumist. Mõni on teinud seda alateadlikult, kuid see vanem, kes teeb teadlikult enne planeeriva lapse loomist teadlikult eeltöö ja häälestuse, teeb hinnalise kingituse oma tulevasele järeltulijale, kinkides talle oma tugeva tahte, tunde ja igatsusega võimeka ja tugeva terve keha, intuitiivselt avatud meeled ning kõrgema realisatsiooniga elutee.

  Vaid need, kes usuvad, et juhused vormivad kogu elu, neile see kursus ei sobi. Need, kes annavad oma otsused ja võimalused ise käest ega võta loomisel initsiatiivi, neil võib usku jääda väheks säärasteks loomisteks.

  Ometigi on niivõrd mitmeid imelisi näiteid, mitmetest väga eriliste uue ajastu laste emadest ja isadest siinsamas Eestis, kes on kandnud enda südames ühtesid ja samu loomisemustreid, et võtta perre vastu ultrakõrgest sagedusest intuitiivne laps. Sellest räägitakse kursusel. Kuula kursust südamega, sellise teabega infot ei ole kuskil veel jagatud.  Kuna tegemist on väga teadliku kursusega, mis eeldab lapsevanema suuremat avatust,  siis ei ole tegemist massidele jagatava infoga. Kes on leidnud end siit kirjeldusest, siit kodulehelt selle kursuse info alt, temas ka vastavad eeldused ja vastuvõtlikkus on.

  Kursus sobitud eriti hästi neile, kes on lugenud läbi teosed Valguslapse ema päevik (2018), Valguslapse ema päevik 2 (2019) või Intuitiivsed uue ajastu lapsed (2020), sest sedalaadi kursus räägib ka energeetilistest mõjutajatest lapsesaamisega seotult, mida tasuks tähele panna ning millega võiks väga teadlikult tegeleda. Kursus keskendub sellisele peenele ettevalmistavale energiatööle ja loomisele ning naise (ja mehe) häälestamisele, et perre sünniks ultrakõrgest sagedusvahemikust hingeteadvus. Mida see tähendab lapse mõistes? Seda loe teostest või kuula kursuselt.

  Kursuse sisu detailides ei ole mõistlik ette loetleda, pealkiri peaks ütlema kõik selle valijale või leidjale.

  Saadaval on kahe esimese mooduli videosalvestis ning mõlemal moodulil esitatud praktikad. Kokku ca 8 tundi põhjalikku kuulamise ja kaasategemise materjali, mis on tükeldatud 4 ossa. Kursus on salvestatud põhimõttel “on nagu on” ning kannab eesmärki anda edasi info neile, kel polnud mingil põhjusel võimalik osaleda live’s toimunud moodulil, kuid kes kindlasti ei taha ilma jääda nii olulisest infost enne   planeeritavat rasestumist. Kes ei soovi ilma jääda väga tugevatest häälestusest ja praktikatest. Neile, kes soovivad oma teadlikkust mitme pügala võrra tõsta.

  Kellele on kursus mõeldud ?

  Kursus on mõeldud neile naistele (ja meestele), kes soovivad perelisa ning on väga avatud tegelema teadliku enesehäälestusega, et anda sündimisvõimalus väga kõrgetest võnkesagedustest pärinevale lapse hingele.

  Teisisõnu – kes on avatud vastu võtma oma perre väga intuitiivse ja tundliku lapse.

  Praegu asub Maa ja inimkond täielikus ülestõusmise ajastus ning kõigil on võrdsed võimalused suurteks loomisteks. Aastal 2020 on Maa liikunud vähemalt kahekordsesse järjestikku kvanthüppesse (väikese vahega) ning praegune veevalaja ajastu ehk intuitsiooni ja ärkamise ajastu on imeline aeg nii nii suurteks võimalusteks, et anda sündimisvõimalus väga, väga erilistele lastele! Kuid siinkohal muidugi tuleb meeles pidada teatud (väga teadlike) loomiste põhimõtteid ning enesehäälestuse tagamaid, mis loovad tulevasele emale vajaliku, betoonkindla platvormi sellise lapse vastuvõtmiseks ning isale vajalikud teadmised lapse sünni toetuseks.

  Juhendajaks on Adeline Virve  Amaryllis, teoste “Valguslapse ema päevik”, “Valguslapse ema päevik 2” ja “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” raamatute autor. Mitme lapse ema, kes jagab puhtalt isiklikust kogemustepagasist nõuandeid, kuidas soodustada ja jääda paremini loomulikul viisil lapseootele väga t eadlikul viisil ning kuidas sealjuures tagada platvorm intuitiivse lapse tulekule ka lapsevanemates endas. Kursusel antakse Sulle edasi niivõrd väärt informatsioon, kuidas väga, väga teadlikult häälestada end jumaliku (ehk avatud võimekusega) inimese loomisele. Valguslapse sünnile.

  NB! Kursus on täiesti ainulaadne ja unikaalne ning kokku pandud Adeline V. Amaryllise enda praktika, isiklike kogemuste ning kanalduste poolt.

  Hetkel saadaval:

  I moodul Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.

  II moodul: Viljastumise aeg ehk jumalik Elu loomine.  Loenguosa + loomise praktika + häälestumise praktika.
  Hiljem kodused ülesanded, tegevuskava harjutamiseks ja praktiseerimiseks.

  I moodulil – keskendume üliolulisele ajale, mis toimub enne viljastumist. Võiksime seda nimetada kui neljandaks trimestriks ehk siis pre-‘mestriks. See on üks peamiseim ja põhilisim loomiseaeg, kus lapse geneetika ja DNAkood ei ole veel paigas ning kõik, mida ema ja isa otsustavad ja loovad, saab veel aset leida.

   

  Praktika käigus loome ühenduse Vaimuga ja uurime võimalikke tõkkeid, mis võivad olla seni takistanud viljastumist või kui neid pole olnud, siis teeme väga kõrge loomise nii üliteadvuse, kui ka alateadvuse tasandil, et puhastada kõik takistused ning häälestada oma keha tugevaks viljastumiseks ja lapseootuseks ette. Sellest kõigest lähemalt kursusel.

  OLULINE INFO TELLIMISEGA SEOSES:

  Peale tellimuse esitamist palun tasu ülekandega kursuse eest. Seejärel lisame Sind  privaatsesse videovaatamise süsteemi. NB. Kasutame videovaatamise süsteemi lisamiseks Sinu seda emaili, millega Sa tellimuse esitad. Palun ära alusta kuulamist enne,kui oled paberkandjal kursusematerjalid kätte saanud postiga. Sest materjalides on kohti, mida pead täitma ning mõtestama oma lapse jaoks rahulikult ja segamatult.

   

  Postitame ka välismaale! Selleks palun kirjuta oma soovist emailile kirjastus.blessed@gmail.com . Välismaale saatmise hind Omniva tähitud maksikirjaga saates on 15-25 eurot, sõltuvalt millise riigi tsoonis Sa asud.

  Seda kursust on oodatud kaasa tegema need naised ja mehed, kes soovivad lähiajal pere luua ning soovivad seda teha eriti eriti teadlikult. See moodulite seeria on mõeldud neile, kes soovivad loomulikku viljastumist ning ei pane kätt ette oma võimekusele ja usuvad uue ajastu laste potentsiaali, teisisõnu – võimekate laste sündi. 

  NB. Kui Sa juba oled lapseootel, siis see moodul ei kohaldu enam hetkel Sinuga. Vaid palun oota III ja IV mooduli toimumist, mis keskendub teadlikule lapseootusajale (III moodul) ja puhtale, pühale sünnitusele (IV moodul).

  Moodulid on üles ehitatud kõrgendatud teadlikkuse kohaselt, mis tähendab, et kogu protsess algab juba enne viljastumist, mis on pea kõige tähtsam aeg üldse lapseloomisega seonduvalt. On huvitav asjaolu, et praegu sünnivad Maale kõrgtsivilisatsioonide esindajad. Väga huvitava rolliga ja staatusega tegelased. Kuid nad soovivad ja jälgivad ühte oma tulevases peres: vastuvõtva pere teadlikkuse taset.

  Infoks: Enne kursuse materjalide kaasategemist saadetakse osalejale mapp (ca 40 lk materjali), et tal oleks parem loengu infot kaasa teha, tõsta oma teadlikkust täiendava infoga ning teha enda jaoks märkmeid. Oleks hea, kui mapp saadakse kätte enne, kui alustatakse loengu vaatamist.

  Infoks: Loengud on salvestatud live kursuse ajal ja need on kvaliteedi ja esitusega, ka saalis viibijate küsimustega põhimõttel: on nagu on. Need ei ole mõeldud massilevitustarbeks, vaid pigem peamise eesmärgiga tagada  neile soovijatele järelvaatamise võimalus, kes mingil põhjusel ei saanud osaleda, kuid ei soovi infost ilma jääda.

  Praktikad on uuesti puhtal kujul ümbersalvestatud, kuna audioversioonina kaasatehes segaksid loengusaalis viibivate inimeste helid ja hääled kuulajat.

  NB. Praktikate kaasategemiseks on vajalik, et Sinu internet oleks hea kiirusega ning hea streamimis võimalusega ning ei keriks kinni.

  Praktikate ja loengute kaasategemiseks varu aega. I mooduli jaoks ca 3,5 tundi kokku. II mooduli jaoks ca 2,5 tundi kokku. Varu ja arvesta endale aega, et keegi Sind ei segaks ning saaksid kindlasti keskendunult kuulata

   

 • Loovate järjehoidjate komplekt (7tk) │PIIRATUD VÄIKESES KOGUSES.

  15.50

  Läbi meie kodulehe e-poe on võimalik saada osa ühest väikesest eriprojektist. Seitse erinevat loovat järjehoidjat.

  Raamatusõpradele kingiks või iseendale kasutuseks märkmiku, kalendri või muu teatmiku vahel.
  Fooliojärjehoidjal on taotlused ja manifestid, mida on hea silme all pidevalt kuvada ning oma alateadvust toetavalt kujundada. Ikka selleks, et oma ellu uusi toetavaid muutuseid kutsuda.

  Need taotlused, mida me kõige rohkem fikseerime silme ees, hakkavad kujundama meie alateadvust ning seega ka meie loodut igapäevaselt. Milline on Sinu suhtumine ja hoiak näiteks küllusesse? Aga rikkusesse? Milline on Sinu alateadlik kujunenud hoiak rahu loomisesse, harmooniasse, tervisesse, oma unikaalsesse eripärasse, julgusesse olla Sina ise, mängulisusesse, elu tõsidusse, õnne- ja rõõmuenergiasse või hoopis lastesse? Loodetavasti need mängulised ja värvilised kaunid järjehoidjad toovad rõõmu nende kasutajale.

  TOOTE INFO:

  Järjehoidjad mõõdud: ~6,5*19cm
  Paber: 250 g.
  Komplektis: 7 tk erinevat järjehoidjat
  Postitame peale tellimuse laekumist ning tasumist kuni 5 tööpäeva jooksul.
  (Laosaldo segaduse vältimiseks kuni 3 päeva tasumata tellimuse peame tühistama).

  Punane – külluse energia ja külluse ning rikkusega seotud taotlused;
  Helesinine – rahu energia ja rahuga seotud taotlused;
  Kollane- õnne- ja rõõmuenergiaga seotud taotlused;
  Roosa- lapsed ja lastega seotud taotlused;
  Roheline – harmoonia ja tasakaaluga seotud energia ja taotlused;
  Tumesinine – erilisuse ja unikaalsusega seotud taotlused;
  Mitmevärviline – mängulisuse energiaga ja mängulisusega seotud taotlused.

  Järjehoidjad on disainitud ja kujundatud peamiselt Adeline Amaryllise poolt.

  Aprilli- ja maikuu tellijatele lisame ühe järjehoidja kingitusena ka tootele (kaardipakk või raamat) kingitusena juurde. Tänuks, et olete olnud meiega ning toetanud meie tegemisi.

 • Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega.

  33.50

  NB. Tegemist pole kõvakaanelise trükiga. Tegemist on pehmekaanelise versiooniga.

  Iga ostja, kes soetab teose meilt otse läbi käesoleva kirjastuse kodulehe e-poe, saab kingituseks kaasa kauni, kuid praktilise toetavate manifestidega järjehoidja. Järjehoidja on üks suurest seeriast, lisame juhuslikkuse alusel.

  Teos “Valguslapse ema päevik 2” autori Adeline V. Amaryllise sulest, täis ülemeelelisi uskumatuna näivaid lugusid.

  Teose autor, mitme uue ajastu lapse ema Amaryllis, toob lugejate ette rääkimata lood oma varasalvest. Lisaks õpetused, nõuanded ja kanaldused vaimumaailma temaatika kohta.
  Amaryllise meeskonda  on liitunud valgusolenditest suured meistrid, neist peamised – Alfa ja Omega, kes pärinevad Loojate tasandilt. Nad on tulnud inimkonda toetama ning jaganud väärt nõu Amaryllisele, mida ta ka teoses avaldada tohib.

  Teises teoses jätkab Amaryllis oma teekonda ning kirjeldab uusi kokkupõrkeid maaväliste ja eeterlike eluvormidega kui väljakutseid.

  Juttu on atlantise lastest, kes on asunud Maale kehastuma.
  Juttu on portaalidest, mis tekivad päriselt füüsilisel tasandil inimeste ruumidesse.
  Juttu on ohukohtadest, mis puudutavad vaimumaailma ning mida peaks iga uue ajastu lapse vanem teadma! Raamatu valmimisel on andnud infot ülivõimetega lapsed, kes on institutsiooni  vangistatud ning tulid autorile teavet jagama, et lapsevanematele edasi jagada.
  Juttu on ülivõimetega lastest, kes inspireerivad oma nägemise- ja tunnetuse meelega täiskasvanuid.
  Juttu on kohtumisest ajaränduriga.
  Juttu on Uuest Maailmast läbi autori isikliku kogemuse ja nägemise.

  Inspireeriv lugemine neile, kes soovivad õppida kasutama oma Looja väge iseendas.

  RAAMATU SISUKORRAGA SAAD TUTVUDA SIIT:

  Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega. Adeline V. Amaryllis 2019. ASISUKORD

 • Valguslapse ema päevik esikaas

  Valguslapse ema päevik. 1.osa.

  33.50

  Tegemist on Valguslapse ema päevik 1.osa kordustrükiga, mis on pehmekaaneline versioon.

   

  Noor ema jutustab oma kardinaalsest elumuutusest pärast valguslapse saabumist ultrakõrgest sagedusest. Teos kätkeb endas isiklikku spirituaalset teekonda algajast meistriks saamisel. Sealjuures jagab ta läbielamisi ootamatute dokumentaalsete juhtumite kohta – paranormaalsete nähtuste aktiveerumistest, kontaktidest maaväliste rassidega, kõnelustest vaimolenditega, külastustest ja katsumustest erinevate jõudude või eeterlike olenditega.

  Tegemist on tõsielulise jutustega, mis kirjeldab noore ema kogemusi, kui tema perre sündisid uue ajastu lapsed ja kogu tema elu võttis täiesti uued pöörded. Päevik, mis viib lugeja teekonnale,  ei kätke ainult kooskasvamist õpetajatest valguslastega ega too kaasa ainult moodsaid uue ajastu laste „kasvatusprobleeme“. Lugeja kaasatakse teekonnale täis põnevaid seikasid lapseootuse ajast ja lapse sirgumise erinevatest etappidest. Selle kirju teekonna saatel käsitletakse ülitundlike ja empaatiliste uue ajastu laste kasvatamisega seotud valusid ja võlusid, kuid tõmmatakse kõrvale ka saladusloorid nähtamatu maailma eest, valgustades Universumi energiate, planeet Maa ning Inimese tõelise olemuse sügavamaid kihte. Jutustus, mis mõeldud väga avatud lugejatele.

  Teose märksõnad: uue ajastu lapsed, meisterlapsed, vertikaallapsed, uus maailm, teadlik lapseootus, teadlik sünnitus, paranormaalsed nähtused, spirituaalsus, vaimsus, eeterlikud olendid, vaimumaailm, maavälised olendid, nähtamatud energiad, Looja vägi, ülivõimetega lapsed, valguslapsed, meisterlapsed, vertikaallapsed, esoteerika, võimete arendamine, vaimne areng, astraaltöötajad, paratöötajad, luupainajad, kehavälised kogemused, astraalrännakud, paralleelreaalsused, teadlik unenägemine, lucid dreaming

   

  Mahukas teos (376 lk) annab nõuandeid, kuidas uusima energiaga lapsi toetada, suunata, kasvatada. Autor jagab nõuandeid ja meetmeid, kuidas kaitsta iseennast ja pere erinevate energiate ja olemusvormide eest, muuhulgas kuidas hoiduda ja vältida erinevatest tülikatest nähtustest nagu luupainajad, unehalvatused ja paralüüsid või võõraste energiate külastused elamises.

  Mõtled, kas see teos võib Sulle olla? Lae alla sisututvustuse pdf. SISUTUTVUSTUSE SAAD ALLA LAADIDA SIIT: Valguslapse ema päevik. DEMO. 2018