| | | | | | | | |

Postitus ainult naistele! Sinu keha kutse.

Hei, armsad naised.
See postitus sisaldab pilte, mida ma muidu ei jagaks endast. Kes mind tunnevad, siis nad teavad, et ma ei ole tahtnud ennast eriti läbi piltide afišeerida kuskil blogis, sest mul pole vaja olnud kiituseks välist tähelepanu. Ma tean ise, kes mind armastavad. Aga kehakaalu seminariga lähevad fotod igati õigustatult kokku. Seega, see postitus on siis naistele jagamaks oma lugu.

Teen teile eraldi ühe postituse, sest kutsun sind läbi enda isikliku loo osalema minu teetatervendamise kehakaalu ühepäevasel seminaril, mis toimub juba 3.detsembril Zoomis. Online õppena.

Teate, naised. Ma olen ennast õppinud armastama. Sõna otseses mõttes “õppinud”. Iga raskus tekitab meil eluteel olukordi, mis võimaldavad meil iseend järjest rohkem armastada. Ja ma palun – armastage teie ka.  Pildil Yaima kontserti nautimas sõbraga. Suvi 2023. Selleks ajaks olen end vabastanud  eriti jõhkrast kodusest keskkonnast. Hajunud ja hõrenenud on ballastkihtid nagu süütunne, kahetsus, hingevalu, elu kahetsus, sündimise kahetsus, elu viha ja kõik muu. Keha lihtsalt “hakkas” hõrenema ja sulama, nii et teised märkasid kergenemist.

Mul on ka olnud igasuguseid aegu, millest ma ei kirjelda lähemalt praegu siin, kuid mille õpetlikest etappidest ma mõnes tuleviku postituses ausalt ja avameelselt kindlasti plaanin kajastada. Need on lihtsalt nii olulised ega ei saa silma kinni pigistada.

Täna sooviksin ma keskenduda  KEHALE – KEHAKAALULE ja ENESEARMASTUSELE. Sest minu käest on nii mitmetel kordadel küsitud, kuidas ma olen saanud end paljulapselise pere emana sellisesse vormi nagu ma täna olen.

Teisalt on neil kehakaalu teemadel aeg kajastatud saada, sest juba kohe on tulemas keha häälestamisega ja ümberprogrammeerimisega seotud seminar minu juhendamise all.

Paljulapselise pere emana ei ole ma (sala)trenni teha saanud ning kogu minu fookus on läinud kodu ehitusele, majapidamisele, tööle ja laste hooldamisele. Kuid meie sisemise peegli ümberprogrammeerimine oma keha, välimuse ja ka toitumise suhtes loob nii mõnegi muutuse ka füüsilisel tasandi ilma, et me peaksimegi ühtäkki oma keha niivõrd tugevalt forsseerima. Foto 2023. Kihtide vabastamine mõjub päriselt füüsisele. Naudin oma keskkooliaegset kehakaalukergust.

Olgu öeldud veel, et see postitus siin ei ole mingi show-off oma kehaga ega mõeldud võrdlemiseks ega kadestamiseks. Ma panen HARVA mingeid pilte endast. Ja pealegi – pole mõtet võrrelda, sest igal ühel on mingid märgid kehal, mis ta unikaalseks teevad. Minul on näiteks väga suured armid, aga mitte rasedusarmid. Mul pole ühtegi rasedusaegset armi kõhul. Minu armid on muudest võitlustest.

Ma panen sulle naisena need pildid ja selle postituse sellepärast, et ma kutsun sind läbi usalduse liituma kehale pühendatud seminarile, kus saame avada end turvalises ruumis oma kehaga ja armastusega seotud teemadele. Et leiaks aset nihe, muutus. See postitus on näitamaks läbi usalduse ja iseenda sisemiste arenguprotsesside analüüside, kuidas ma olen vabanenud peale oma viimase lapse sündi minu jaoks raskuseks olnud koormast oma kehal.

Ma ütleksin nii: Oma keha peegeldus ja väljanägemine algab seesmisest häälestusest, mitte sellest, kui palju sa kahvliga soolakeeduvees keedetud brokolit taga ajad, et dieeti pidada. Minu dieedipidamise hullused jäid vist rohkem ülikooli aega ja keskkooliaega. Need olid kõik tasakaalutud dieedid, mida noored neiud hulluses tegid. Dieet ehk menüü ajutine korrigeerimine on õigustatud siis, kui on mingisugune erihaigus või seisund ja on vaja toiduga korrigeerida. Kuid kui tegemist on kaalulangetusega põhiküsimusega, algavad asjad mentaalsest poolest. Dieedid ja toitude erivalikud on väga õigustatud siis, kui me soovime keha puhsatada ja  tegeleda mingite haigusnähtude suretamistega või veretasakaalu korrigeerimisega, kuid mitte eluaegseks kaalu madalana hoidmiseks.

Ometigi küsivad mu tuttavad, et kuidas ma sellist kehakaalu olen suutnud hoida nagu ma olen – ja veel väikeste laste emana ja ilma eridieetideta.

Kuna ma olen jõudnud oma keskkooliaegsesse kehakaalu kergusesse, siis mõni tuttav, kes polnud mind pikalt näinud, on lausa kahtlustanud kas mõnda haigust või isegi uuesti armumist.

Ei ole kumbagi ja isegi mingisugust trenni pole olnud võimalik teha, kuigi ihun pikalt hammast jõutreeningutele metsas, hobuste seljas, maa all ja maa peal. 😉

Kord helistas mu sõbranna üle pika aja. Ta polnud mind möödunud aastast saadik näinud ja oli nii mureliku häälega. Ütles, et keegi ta tuttavates oli mind linnapeal näinud ja et ma olen nii palju kaalust alla võtnud ja päris, et mis juhtunud on või mida ma teinud olen. Ridade vahelt uuris ta nii ettevaatliku häälega, nii armsalt ja viisakalt, et kas minu tervisega on ikka kõik korras ja et kuidas ma laste kõrvalt niimoodi vormi olen saanud. Temalgi mitu last ja keha treenimine on ettevõtte loomise ja pisikeste laste kõrvalt kaugele jäänud unistus.

Esialgu pahandasin ja ägestusin, et mis mõttes haigestumine. Mõtlesin, et kas siis see, kui inimene end vormis hoiab ja hästi tunneb, on kohe mingi parasiit või haigus või?  Aga ta küsimus pani mind ruttu mõtlema ja kerisin ruttu tagasi peas kõik asjad, mis olin teinud. Ja mulle meenus, et ma ju tegin kehakaalu programmeerimist ise mitmeid kuid tagasi ja lasin asjal olla.

Mulle endale märkamatult olin jõudnud mitu numbrit väiksemasse keskkooliaegsesse kaalu.  Vastasin talle lühidalt  ümberprogrammeerimise meetodite kohta, mida ise enda peal testisin.

Enamasti olid need sisemiste teemade uurimisega, mis nõudsid päris palju ausust iseenda suhtes.

Eks muidugi ole mul ka palju stressi ja kohustusi üksi kanda, aga vähemalt nii palju on minu elus muutus toimunud, et see stress enam kintsu peale lisakilodena ei hakka.

Siis küsis muidugi minu ema, et kuidas ma nii saledaks olevat jäänud. Ta polnud mind mõnda aega näinud ja kartis, et ega tema tütrest anorektikut pole saanud, arvates, et selle moodsa haigusega pidid neiud saledaks saama.

Isegi siis, kui ma enne äraminekut tema laualt rammusaid liivaküpsiseid kaasa haarasin ja end ühepajatoitu enne lahkumist täis vintsutasin, ei suutnud ma teda veenda, et minuga on kõik korras.  Lõpuks ma vastasin talle siis, et ma õpetan ju ise teetatervendamise kehakaalu kursuseid, kus õpitakse oma keha materiaalset tasandit haldama. Ta vist ei saanud sellest päris lõpuni usuga aru, mis ma ütlesin. Meil on perioode, kus meie keha akumuleerib rohkem rasvkudet ja on seisundid, kus ka vähem.

Ma ei ütlegi, et ma terve elu olen selline olnud ega jää – naisel piisab lapseootele jäämisest, kui ta keha hakkab taas varu koguma.

Aga ma olen aru saanud rakutuuma tasandil nendest hõrenemise põhimõtetest omal nahal, mis on otseses seoses meie ballastiga ja rasvkoega ning sisemiste teemade vabaks andmisega läbi lahendamise. /Mitte midagi niisama vabaks andes ei lahene, vaid asi tuleb päriselt ära lahendada enda sees/.

Selgitasin siis, et me kanname endaga kaasas palju rämpsenergiaid ja parasiitenergiaid. Kanname kaasas ka teiste inimeste rämpsu. Kanname kaasas kahjuks ka valu… Mälestusi… Kahetsusi…

Veel nägi mu õde mind ja muretses. Jälle kahtlustasid, et ehk mõni haigus või et olen hoopis armunud. Mul tegelikult oli elus sel ajal väga keeruline periood käsil, rohkelt stressi, aga muudkui tegelesin ja tegelesin vabastamisega… Küsis, kas ma ikka söön ja uuris, kas ma ikka liha söön. Kahtlustas toitumist ühesõnaga, sest kunagi olin taimetoitlane. Ma ütlesin, et mulle ei meeldi endiselt toiduks süüa loomaliha, aga ärgu muretsegu – ma söön palju kala ja et ma söön kergemini ja vabamalt, kui ealeski varem. Püüdsin talle selgitada, et ma olen täiesti terve, vereproovid on korras ja mitte ühtegi haigust ei kimbuta. Ütlesin, et tuleb hakata elus rämpsu
sorteerima – ka sisemises ruumis.
Lendlesin uksest välja.

Lasteaias, kui lapsi käin viimas, siis aeg-ajalt teised emad uurivad, et mismoodi ma end vormis olen hoidnud. Üks õpetaja ütles, et igakord, kui mind näeb, siis mul on jalad tuules ja lennus, et ma üldse paigal ei püsi.  Eks ma vastasin kiirelt, et mul ole palju kohustusi nagu meil kõigil ja et kannan pere oma õlgadel. Tema ütles, et ta ei usu, sest ükski nii habras naine ei suudaks üksi niiviisi kanda või vastasel juhul oleks ta keha ka endal nagu üks suur tünn.

Minu kõige kõigem ausam vastus on see, et ma tegin ülemöödunud sügis esimese programmeerimise teeta kehakaalu seminaril ja peale seda esmast praktiseerimisest, kus pidin tegema nimekirja iseenda ellu suhtumisest ja iseenda armastusest oma keha vastu, järgnes kõik muu. See sulamine algas  peale sisemist ümberhäälestust.. Mulle näib, et ma hõrenen ja et nii hõrenevadki inimesed üleliigsest, muutudes sisemiselt kergemaks ja ka väliselt kergemakaallaseks.

Mulle näib, et hõrenemisega koos /lastest sisemisi raskeid tundeenergiaid endast vabaks/, toimubki ka kehatasandi hõrenemine ja igasugu ballast kaotab oma tiheduse…

Kõik algas puhtalt kehakaalu kursusest, kui ise seda õpetama hakkasin, et enda peal testida. Seal võtsin ette oma eraelu teemad ja sügavad sisemised muserdavad mureprobleemid.

Peale seda ei ole ma mitte midagi rohkemat ette võtnud ja vaid ootan, kuni lapsed suuremaks kasvavad, et end väljaõppesse ja igasugu treeningkursustele kirja saaksin panna. 

Seega – veelkord, minu aus vastus on – minu kehakaal hakkas langema läbi teetatervendamise kehakaalu kursuse omandatud tehnikate ja harjutuste, kõik ülejäänud muutused, mis leidsid aset mu pereringis, suhete tasandil ja keskkondade tasandil – tulid lihtsalt järgnevusena. Kuid kõik algas koolituse päeval määratletud ümberprogrammeerimise alusel.

Olgu siis see teema siin vastuseks nendele lõpututele küsimustele, miks või kuidas ma olen suutnud nelja väikese lapse emana sellist välimust hoida. Saab teha rakutuuma tasandil programmeerimist /sellest räägime kursusel/, mis meenutab veidi hüpnootilist programmeerimist, aga mitte päris. Küll sa kursusel kuuled. Kui sain hakkama mina ja teised, saad ka sina.

Mulle meeldib edasi anda neid asju, mida ma ise praktiseerinud olen ja mis mingil määral edu on saavutanud. Olen nõus ütlemisega, et on asju, milles saame arendada kuni elu lõpuni meistriks ning kahtlemata on mul veel mitmeid asju elus, mida ma lihvida ja arendada ja edendada saan… aga keha armastamise osas on mul sulle, mida jagada.

26.novembril 2024 on tulemas teeta tervendamise kehakaalu seminar. See on üks lühike seminar, kestab ühe päeva.

֎ Rütm Ideaalkaalu leidmiseks / Rhythm to a Perfect Weight / 1 päev

Ja muidugi, ei ole saladus, et  nagu teetatervendamisele omane, räägime me seal oma keha parameetrite mõjutamisest läbi teadvuse jõu ja enda sisemise häälestuse.

Nii uskumatu kui see mõnele ka ei näi – meie sisemiste raskete teemade vabastamine on otseses seoses meie keha ballastiga!

Igasugune taak, mida sa sõna otseses mõttes enda siseruumis kaasas kannad, on üks BALLAST. Ja see väljendub kehamassis. Toidu tarbimine sealjuures on vaid kütteaineks ballastile, mis on määratud mingi valemi ja programmi alusel meie sees.

Kõik algab sisemise rämpsu vabastamisest, meie elus olevate parasiitide tuvastamisest ja nende väljaheitmisest oma elust. Ka toksilistest inimestest, keskkondadest, aga ka mõttemürkidest. Ühed eriti hullud mõttemürgid on süütunne ja kahetsus.

Foto suvest 2023.a Naiste peamine enamlevinud mure on enda mugavana tundmine ujumisriietes. Kui alustad ballastteemade vabastamisest, tuleb kergenemine ka kehatasandil. Armas naine, ära palun kritiseeri oma keha, et ta pole siit või sealt selline või teine või kolmandat moodi.  Armasta oma keha.Isegi, kui sul on palju kohustusi, naine, siis saad sa oma kehale anda seda vähimat, mis teda elavana ja armastatud tundes hoiab.
Õppisin enda seest ballastteemasid tuvastama, mis kehakaalu ja rasvkoe kinnihoidmist mõjutasid. Eriti kiirelt hakkas üleliigne ballast kilodena kaduma peale sisemiste teemade psühholoogilist lahendamist nagu süütunne ja kahetsus. 

Ma armastan oma keha ja ma tänan teda, et ta on nii hästi suutnud end taastada. Ma olen nelja väikese lapse ema – üks sai just paar kuud tagasi 2-aastaseks, teine on 4-aastane, kolmas 6-aastane ja neljas 8-aastane. Ma tõesti praegu ei jõua ajaliselt trennis käia, kuigi tahaksin.  De fakto. Ma ei ole teinud salatrenni. Keha on juba aasta aega lihtsalt ise hoidnud endale sobivat nivood. Ma ei piparda toiduvalikuga ja pruugin seda, mida keha parasjagu küsib. Kui paljudel on kodus väikesed lapsed? Miks veel kritiseerida oma keha? Ta on kinkinud elusid, imelisi elusid. Armasta iga ruutsentimeetrit oma kehal!

Praeguste koduehitustööde ja laste hooldamistööde kõrvalt, kahe töökoha kõrvalt ja kogu majapidamise ülalhoidmise kõrvalt ei ole mõeldav mul mahutada kuskile veel ratsutamise kursuseid või sõduri väljaõppelaagreid. Selge see ,et keha on vaja toonuses hoida läbi füüsiliste harjutuste  ja ma ei ütlegi siin, et füüsilist pole vaja.  Aga kui lapsevanema kohustuste nimistu  on pikk ja ütleb kõigile, et ainuüksi nende eelnevalt loetletud tegevuste vahele veel leida mingis jõusaalis käimist – ei ole võimalik veel mahutada, siis tuleb leida viise, kuidas enda keha kasvõi muul viisil optimeerida.

Nagu eelnevalt juba vihjatud, siis üks neist meetmetest on kehaprogrammeerimine ehk oma keha ümberhäälestamine rakutuuma tasandil nii, et me muudame enda keha setipunkti.  Su keha hakkab hoidma teistsugust kehakaalu vahemikku ja lihtsalt väljutab üleliigse loomulikul viisil, kui seda peaks kehasse kogunema.

Võtsin oma elus ette drastilised muutused, kust rookisin välja kõik parasiitsed inimesed, energiad ja haiged suhted ja inimesed, kelle põhi eesmärk oli vaid puua, mürgitada, käskida ja lasta.  Kõik haiged energiad ja traumad, mis nende kaasnesid – lasin järkhaaval kiht-kihihaaval endast välja. Kõige hullem neist muide, mis kehale lisamassi akumuleerib, on hirm, valu, vaev, süütunne ja kahetsus. Sain aru, et mu keha kaitses end varasemalt kõik need aastad mürgiste peresuhete eest, püüdes hoida end turvaliselt “vati sees” , akumuleerides mingil hulgal rasvkude. See protsess toimus alateadlikul tasandil.

Kas ma hakkasin oma toitu piirama? Ei. Kas ma hakkasin salajast lisatrenni tegema? Ei, kuigi teetatervendamise seminar soovitab kindlasti ka füüsilist trenni – lihtsalt veidi läbi muusika programmeeritud ja ankurdatud
viisil nii, et sa higistad ja teed trenni teisiti.

Aga mida ma siis tegin?

Kõik algas hoopis…. kahetsuste nimekirja koostamisest ja kahetsuste vabastamisest iseendast. Üllatus üllatus. Miks just kahetsuse nimekirja koostamisest?  Sest kahetsused hoiavad meie kehas väga palju üleliigset valu, taaka ja lisaenergiat kinni.

Ma omistasin endale uued häälestused ja mentaliteedi toidu, keha, söömise ja kehakaalu osas. Iseenda armastamise, mugavamana tundmise ja iseenda aktsepteerimise osas. Siis läks ka kõik üleliigne ja ebavajalik. Tõepoolest- need avaldasid mõju ja kehas käivitus loomulik puhastusmehhanism, sest kiht kihihaaval läks tavalise elu argitoimetuste taustal kõik üleliigne.

Muide – kas teadsite, et need inimesed, kes on väga empaatilised ja tundlikud, nad kipuvad endale kehamassi kaitsekihiks ümber kasvatama? Arvestades seda, et nad kehastuvad läbi Maa kolmanda ruumikihi raskete valu, kannatuse, sõjamälestuste ja muu. Venelased nimetavad neid hellitavalt “kehastunud ingliteks”, sest selle maailma valu eest enda kaitsmiseks ja summutamiseks, tuimestavad nad end kehatasandil alateadlikult polstriga.

Kui sina tunned end oma kehas ebamugavalt, siis on see seminar tõesti sulle ja siin pole isegi mingit juttu.

Sa küsi endalt ausalt, armas naine. Mis on sinu jaoks see riideese, milles sa end kõige paljastavamalt tunned? Kas tunned end mugavalt selle paljastava rõivaesemega?

Aga mis on see riideese, milles sa end kõige mugavamalt tunned? Miks sa just seda kandes end mugavalt tunned? Kas see katab su keha piisavalt või varjab su voldikesi?

Ja küsin sinult, armas naine, mis on see riideese, milles sa end kõige ebamugavamalt kandes tunned oma keha pärast? Ujumisriided? Bikiinid? Trikoo? Sekspesu? Kui nii, siis on sul aeg enda sisemistesse teemadesse ausalt vaadata.

Kui sinus tekib mingis asjaolus ebamugavus või enda varjamise soov, siis peaksid endalt kohe küsima – miks see nii on, et sa end häbeneda või varjata soovid.

Oma keha tuleb armastada nii, et ta tunneb end kerguses. Ja kui sa, armas naine, häbened end mehe ees alasti võtta või end kirglikus pesus talle näidata, siis on see väga oluline märguanne, et su keha on haiget saanud või su keha kaitseb end pilgu eest, hinnangu eest ja vaatleja eest.

Rakutuuma teadvus ja meie alateadvus on niivõrd targad, et kui sa endale kasvõi mingiski asjus vastuseid ei taha vaadelda, siis keha hakkabki endale kihte peale katma. Kaetama. Kalevi alla panema. Nii kogub inimene kiht-kihihaaval endale massi.

Kehakaalu langetamine aegamööda on nagu sibula koorimine. Põhjuseid tuvastades toimub iseeneslik koorumine.

Ja just sellepärast keskendubki teetatervendamise ideaalkehakaalu seminar justnimelt sisemistele teemadele iseenda välimuse ja kehakaalu suhtes.

Edasi kuuled sa juba koolitusel.

Koolituse ametlik õppematerjal on raamat „Ideaalrütm.“ ja olen TeetaTervendamise ametlik sertiftseeritud instruktor.

Tähelepanu! See õppepäev toimub online õppeviisina!  Lisainfo ja registreerumine  kursuse päevale on siin: www.teetakursused.ee

Oluline veel, et mitte segadust tekitada. TeetaTervendamise kursused on väljaõppe kursused. Alustatakse baaskursusest ning siis valitakse spetsifiiliste ja meeldivate teemadega jätkukursused otsa. Kehakaalu seminaril osalemise eelduseks on vähemalt eelnev baaskursuse läbimise vajadus, ülejäänud eelkursused saab teha aasta jooksul järgi nagu Dig Deeper ja Edasijõudnute seminar.

Põhjaliku 3-päevase teetatervendamise baaskursuse läbimine on kõikide jätkukoolituste puhul eelnev kohustus.

Kui sa pole läbinud veel eelnevat TeetaTervendamise baaskursust, siis see on tulemas uuesti nüüd jaanuaris 2024.a. Ka seda koolitust annan mina. Tegemist on väga huvitava ja põhjaliku koolitusega, kus õpitakse tegelikult peamise eesmärgina inimese sisemist sensitiivsust ja tunnetust avastama, oma teadvuse jõudu tajuma ja seda fokusseeritud viisil looma suunama.

Oled oodatud minu õppegruppi, et mõista inimmeele ja iseenda teadvuse haldamise ja juhtimise alustõdesid. www.teetakursused.ee

Ja lõpetuseks.Head mehed. Te ärge saage valesti aru. Eriti teie, mehed, kes te ikkagi pealkirjast hoolimata olete vargsi seda postitust lugema tulnud ja sisu kiikama tulnud. 🙂 Seminarile on oodatud alati nii mehed ja naised nii nagu alati on olnud. 

Olgu kohe öeldud, et minu seminaril on käinud mehi, kes töötavad ametikohtadel, kus on füüsiline vastupidavusenõue on lausa töölepingus kirjas ja nad on nii heas vormis, et ainult imesta. Nad on tulnud kuulama seminari, sest nad on soovinud teada saada, mismoodi keha lihasmassi ja rasvkoe osakaalu mõjutada ning teada saada, missugused on varjatud seosed meie sisemiste teemade ja keha massi vahel.

Miks? Millest ajendatuna? Sest mõni inimene soovib mõista ka naist, oma tütreid, ka iseenda sees toimimise põhimõtteid kehakaalu valdkonnas. Vaadakem, kui palju naised ebalevad oma välimuse ja keha osas.

Sest nagu juba eelnevalt mainitud – sellel teeta kehakaaluseminaril on meil põhirõhk iseenda sisemaailma uurimisel. Et mõista, armas naine, miks tunned sa end ebakindlalt ja ebamugavalt oma kehas. Kust see algas? Kuidas seda muuta?

See ei ole paksukestele ja hädistele mõeldud kursus. See on neile, kes soovivad ise oma suhtumist toidu, keha ja tervise teemadesse muuta. Aga kes soovivad ka pereliikmeid toetada või teisi inimesi paremini mõista.

Minu kursusel on osalenud mitmeid saledaid naisi, kuid nad ei tulnud sinna enda pärast – nad tegelevad inimestega, keda nõustada kehakaalu osas ja õppida paremini tundma, kuidas läheneda inimese tundlikusse kehamaailmasse.

Ja muidugi on teeta kehakaalu seminaril osalenud ka neid isikuid, kes soovivad tulla õppima vaid iseenda pärast. Mõista iseenda keha olemust ja muuta iseenda suhtumist toitu, oma keha mugavusse ja kaunidusse.

Kasvõi muuta natukenegi.

Teretulemast sellesse praktilisse ja väga väärtuslikku õppegruppi!

Amaryllis

Similar Posts