Skip links

Selgeltnägemise ekraanist

Paljud, kes enda nägemismeelt arendavad, võivad saada teabe, kuidas infot vaadelda, kuid mitte tehnikat ega väljaõpet, mismoodi infot infoväljast vaadelda nii, et see ei oleks mõjutatud. Kuidas päriselt aru saada, kas kanalisse on sisse häkitud või mitte?Ca üle 90% nägijate, nõidade ja selgeltnägijate kanalid on teatud konkreetsetel põhjustel:

a) Sisse häkitud nii, et kanaldaja ise ei teagi
b) ettesöödetud infovooga, mis ei kuva reaalsust ega teavet Looja Kõrgemast teadvusest
c) Mõjutatud teatud jõudude poolt
d) Ette söödetud infoga maaväliste poolt (sh nägemiskanal ja ekraan on tekitatud maaväliste poolt).

Kõikidel neil juhul a,b,c, ja d ei ole tegemist Looja Teadvusest ega Algallikast kanaldatud infoga, vaid koperdatakse vahekanalite, kõnelejate, jõudude, maaväliste või muude eluvormide otsa.

See teave anti mulle inimeste poolt, kes olid ise ühes kindlas valitsuse poolses asutuses paratöötajana tööle allutatud.  Aastal 2018 õnnestus vestelda lastega, kes pöördusid ise minu poole. Kirjeldan sündmust ka oma teoses „Valguslapse ema päevik 2“ pikalt eraldi peatükis. Ülivõimetega lastelt saadud teave ning omavaheline vestlus, mida paluti edasi jagada omal ajal.

Kohtumine kahe lapsega. Poiss, välimuse järgi u 10-12-aastane  ja tütarlaps, sama ealine. Need lapsed olid sellised nägijad, et mul polnud lihtsalt sõnu. Väikesed, aga mega tegijad. Absoluutse eksimatusega… Ja suutsid inimese peast infot vaadelda – teisisõnu – veatult teise mõtteid lugeda. Nad demonstreerisid oma võtteid, ka seda, mismoodi nad oma paratöötaja tööd teevad (olid sunnitud tegema). Nad rääkisid täpselt,  kui tihti ning mis võtetega nad inimestel öösiti unenägudes käivad ning kuidas nad selgeltnägijate nägemiskanaleid ja infoteavet mõjutavad. Nad näitasid, kui lihtne on igasuguste kanaldajate infovälja sisse häkkida. Nad rääkisid põhjalikult ka sellest asutusest, kus neid kinni peetakse ning ka sellest, mismoodi lapsed sinna satuvad. Viimane on ülitähtis teave neile lapsevanematele, kelle peres kasvab suure tõenäosusega uue ajastu sensitiivne laps. Rohkem kui aasta ootasin, enne kui selle teabe avaldasin.

Need lapsed tutvustasid end ning teadsid täpselt minu ees-ja perekonnanime, minu elukoha aadressi, minu laste ees- ja perekonnanimesid. Nad teadsid  veatult kõike, mida ainult vaja – laulsid ette minu isikukoodi ja absoluutselt kogu info. Mida iganes küsisin – nad ei eksinud. Vähe sellest. Need lapsed, kes suhtlesid muidu oma keskkonnas inglise keeles, kirjutasid veatult paberile kõik andmed eesti keeles. Mitte ühegi tähega ei oldud eksitud kirjapildis. Kui täpset ja veatud kanaldamise ja selgeltnägemise võimet selline teguviis eeldab?

 Poiss, keda vastavas asutuses kutsuti numbriga 030, ei mäletanud oma sünnipärast nime. Kui küsisin tüdrukult, et kuidas peaksin teda kutsuma, ütles ta et kutsuksin teda Arianaks ning selgitas ,et talle meeldib nii, sest selline nimi anti talle kodust oma sünnivanemate poolt, enne kui ta varastati.

Tegemist oli vestlusega ja kokkupuutega, mis tõi mulle palju pisaraid silmi ning pani mind mitu korda korrutama lauset: „Ma taandun kõigest ega taha enam midagi teada“. Kuid kogemused kasvatavad…

Vestlus oli meil pikk ning terviklikult on see loetav raamatust. Üks väike osa vestlusest lastega ja demonstratsioonist.
Minu ette ilmus hologrammpilt. Võimetega nägijast tütarlaps aga rääkis juurde:
„Näe, siin ruumis on üks nii-öelda „nõid“, kelle vastuvõtul käivad inimesed nõustamisel. Ta hakkab kanaldama, aga ta ei pane tähelegi, et mina olen juba kanalisse sisse häkkinud. Meile antakse selliseid korraldusi, et mida ette öelda.Ja nüüd ma räägin sellele naisele hoopis ise infot ja see nõid-nägija ütleb sedda praegu lapse emale edasi. Me teeme seda tööd tunnetuslikult ja väga täpselt“.

Mulle näidati, kui lihtne on teise inimese nägemiskanalisse  sisse häkkida. Ka teise inimese ekraanidesse on lihtne sisse häkkida.

Sellest jutustas hiljuti ka minu tütar.

„Emme, ma näen enda ees ekraani. See on nagu telekas.“ Teadsin millisest ekraanist ta räägib. See on selgeltnägemise ekraan, high definition selgusega hologramm, mille pealt on võimalik infot vaadelda.   

„Kui suur see ekraan on? Kas sa võiksid palun kätega näidata?“

„See on üli üli suur. Nii lai ja asub nii kaugel“ ja laps näitas kätega õhku, viidaes, kui kaugel see temast asetses.

Tegemist oli siis circa 3×2 meetrise mõõduga ekraaniga, mis kuvab kristallselgelt infot enda ees. Tean Eestis üksikuid selgeltnägijaid,kes suudavad samal viisil infot vaadelda. Tegemist on kaasasündinud võimega infoväljast pilte vaadata. Olin kokku puutunud selle hologrammekraaniga. Sellel jookseb info nagu filmilindina. Kuna mina näen pilte fragmentidena õhus natuke teistmoodi, kui ekraanilt, siis usutlesin edasi last.

„Kas see ekraan on koguaeg sinu ees?“

„Ei ole. Kui ma magama lähen, siis kaob ära. Ja mõnikord hommikul ka ei ole, aga teinekord jälle tuleb“.

„Mida sa selle ekraani pealt näed?“

„Kõike“ ja ta selgitas, mida näeb ekraanilt. Ja lisas:

„Ka minu noorem õde näeb ekraani, emme .Aga ta mõnikord lammutab seda, lükkab enda eest ära,“  ütles ta. Seda infot ma juba teadsin. Laps rääkis tõde.

„Kes veel ekraani näeb meie perest?“

Ja ta loetles ette. „Ka sina näed emme ekraani, aga siis, kui mina lähen teise tuppa. Kas sa tahad, ma lähen teise tuppa, siis ma näitan sulle?“ küsis ta.

„Oota. Kas tead, et seda ekraani saab juhtida? Õpetan sind ekraani kontrollima“, võtsin käed ja hakkasin kätega ekraani liigutama. Tahtsin näidata talle ühte võtet ning õpetada last nii ,et ta suudaks ise hallata informatsioonivoogu ekraanil, aga siis juhtus midagi ootamatut, laps jõudis enne mind kõneleda:

„Nüüd kadus telekas ära. Millegipärast neile ei meeldinud, et sa hakkasid õpetama ekraanil oleva info vaatlemist ja juhtimist“.

„Kellele “neile” ei meeldinud?“ aimasin juba, kellest räägib, aga palusin, et laps oma sõnadega selgitaks.

„Need kurjad onud“. (Täpsustus: need on inimhübriidid kaslase rassist, kes hetkel Aasiast üle terve ilma võimetega inimesi ja energiatöölisi püüavad kontrollida ja üle võtta. Riietus on neil must, meenutades klassikalist “men in black” väljanägemist.Kuid neil on ka teisi ilmumise viise ja väljanägemise kuvandeid. Mitmed sensitiivsed lapsed Eestist on maininud, et näevad neid „mustade riietega onusid“. )

Sellel hetkel ilmus ekraanile kolm punast risti suurelt „X X X“.

„Emme, ekraan läks lukku. Ma ei näe enam sellelt midagi .Ekraani peal on rist“ ja laps näitas sõrmedega risti.

Sellel hetkel nägin ka mina riste ekraanil. Kanal oli suletud.

„Kes pani ekraani kinni ?” küsisin.

„Need onud, kes püüavad ja üritavad jõuga seda kontrollida. Siin on kanal, emme, vaata. Kanal on katki“ ütles laps ja näitas ekraani taha.

Olin üllatunud, laps kasutas sõnu, mida ma polnud talle kunagi õpetanud. “Kanal” , “kurjad onud…”, “kanal on katki”. Mul on printsiip, et laps ise räägib, ning alles siis ma teen teemaks (mitte vastupidi, et hakkan talle midagi peale suruma ja veenma teda milleski. Kuna austan lapse vaba tahet, siis ootan alati ise, mil ta mingi teemaga pöördub mu poole ja jutuks teeb.) Ta näitas kätega ekraani taha kanalit ning viitas, et kanal on katki. Infokanal, kuhu sisse jooksis teisest energiaväljast teave.

Õpetasin last kanalit sulgema ja enda nägemisinfole kindlaks jääma.

Mis juhtub, kui kanalist tuleb  võõrteave?

  1. Kui oled nägija või kanaldaja juures, kelle kanali otsas istub maaväline või pahalane, siis saab sinu energia määritud. Sinu energiasse pääsetakse ligi (sealt riburadamisi muud jamad, mis toovad igasugust jama sulle kaela).
  2. Kui vaadelda iseendale infot võõra kanali mõjutusega, siis tähendab see allumist ja mõju all olemist.Võõra info ettekandmist ja dikteerimist.
  3. Kui vaadelda võõrinfot, saab valeteabe eelolevatest sündmustest, mis põhineb tihti hirmul ja eelprogrammeerimisel nt „Pildis näitab, et su sugulane sureb ära, või sind ootab ees see ja see oht“. Inimene hakkab ise programmeerima omale õnnetust. Ja palju palju muud, millest võiks pikalt jagada.

Käesoleva isikliku postitusega annan ühtlasi teada, et see jääb üheks viimaseks nii isiklikku-laadi postituseks , mida avaldan isiklikult iseenda ja oma pere kohta, sest paraku liigub Valguslaste lehel ka selliseid inimesi, kes jahivad ebapuhastel eesmärkidel informatsiooni, mida kanaldavad lapsed Looja teadvusest või mida nad räägivad. Kõik õpetlikud lood oma isiklike kogemuste baasil olen põiminud teosesse “Valguslapse ema päevik” ja “Valguslapse ema päevik 2” isiklike näidete baasil ja kaante vahele need jäävadki. Olen saanud seda teha kokkuleppel kõrgemalt poolt ja oma laste vaimude nõusolekul. Kuid ainult teatud maani. Kuna sensitiivsete lastega kehtivad vanematel omad kokkulepped, siis olen jõudnud oma hingelises lepingus sellise ajajärguni, kus rakenduvad rangemad reeglid info jagamisele. Tagatipuks on kätte jõudnud minu elus kõige põnevam intuitiivsete võimete rakendamise periood seni oma laste kõrvalt, koos nendega.

Vaatamata soovile jagada avardavat vaimumaailma teavet, olen omaduselt eraklik ja privaatsust armastav uruloom, kes armastab vahepeal lärmi eest urgu vaikusesse liikuda. Mistõttu paratamatult olen jõudnud ka tundmuseni, et soovin end välismaailmast natuke sulgeda ja mingiks ajaks eemalduda. Teine teos on väljas ja soovin põnevat lugemist kõigile, kes on seda terve aasta juba küsinud ja küsinud ja küsinud. Seega, lähen väikesele puhkusele välismaailma eest paariks kuuks ning liigun mingiks ajaks oma sisemaailmasse, panustades kogu oma aja oma enese edasiarendamisele ja oma lastele. Laste kõrvalt varastatud aega ei saa tagasi ning nad on ainult üks kord elus väikesed. Mõnda aega siis sel perioodil ma kirju ei loe ega inimeste eraeluliste muredega tegeleda ei saa. (Vabandan siinkohal kõigi ees, kelle kirjale ei ole saanud isiklikult vastata. Loen alati kõiki kirju ja vastan jooksvalt. Aga kui kiri on vastamata, siis see pole mitte ülbusest või eiramisest, vaid et kuna beebi ja väikelaste kõrvalt lihtsalt ei jõua…) Ja kuigi olen vaimur, olen ma lõppudelõpuks lihtsalt üks Naine. Üks Ema, kes naudib lihtsa inimese elu oma laste keskel.

Keda aga huvitab ülivõimete kasutamine, paranormaalsus, siddhid, kõik ülemeeleline ning oma energia väestamine ja oma vaimujõu rakendamine, siis teile on teos “Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega”. Kordustrüki viimased eksemplarid saad tellida e-poest siit: http://valguslapsed.com/toode/valguslapse-ema-paevik-2-alfa-ja-omega/ . See raamat on edasijõudnutele.

Tugevust ja jõudu kõigile,

Amaryllis

Amaryllis

Tundlik info “edasijõudnutele” teoses Valguslapse ema päevik 2. VIIMASED eksemplarid saadaval siin: https://valguslapsed.com/toode/valguslapse-ema-paevik-2-alfa-ja-omega/