| | | | | |

Kehale pühendatud kursus tulemas! Rütm ideaalkaalu leidmiseks.

Meie kehakaal ja kehaline välimus on väga olulised näitajad välismaailma ja sisemaailma tasakaalu kommunikatsioonis.

TeetaTervendamise kursuste seeria alla kuulub üks 1-päevane põhjalik seminar, mille fookus on suunatud kehakaalule, keha välimusele ja kehaga seotud parameetrite teemale. Muidugi läbi inimese sisemise häälestuse, sisemiste uskumuste, veendumuste uurimise ja sellega seoses oma välise kuvandi mõjutamise. Terves kehas terve vaim nagu öeldakse.

Muide, on täheldatud, et neil inimestel, kelle meelelaad on kergem ja nad endast sisemised teemad kergemini vabaks lasevad, neil ka kehakaalunumber väiksem on.

Mulle meeldib anda kursuseid, kus ma olen ise praktiseerinud tulemusi ja mõju enne, kui ma neid inimestele õpetan. Õpitud tarkusi on lihtne edasi anda, ent iseenda peal praktiseerituna on see teine lugu. Pray what you preach nagu öeldakse. Ma kaalun täna 15 kg vähem, kui aasta või kaks tagasi. Ja ma ei igatse seda liigset massi.

Ma ei saaks ju õpetada inimestele jama, mida ma ise enda keha peal ei praktiseeriks või mis ei toimiks.

Meie kehal on niinimetatud püsiv kehakaalu vahemik, mida nimetatakse nn setipunktiks. Kehale meeldib selles vahemikus olla. Kuidas seda häälestada? Kuida sinna jõuda? Kas sellest saab ka üle minnna? Kuidas üle minna setipunktist, kui keha on määranud endale liiga raske setipunkti?

Miks peale kaalulangetusmaratone inimesed murduvad? Miks peale agaraid kaalulangetus seansse inimesed ühel hetkel edasi ei julge enam liikuda? Kuidas langetada kaalu nii, et see isusid ei tekitaks? Nendele ja paljudele teistele kuuled vastuseid läbi energeetilise ja hingelise selgituse sellel seminaril.

Rääkides kehakaalust, siis on olemas selline asi, nagu ideaalne kehakaalu rütm. Me saame oma keha programmeerida väljutama mürkaineid ja üleliigseid jääkaineid justkui taustaprogrammina nii, et me selleks ülemäära aega ette võtma ei pea.

Meie mõtted on mõjutatud sellest, mida me tarbime, kuid mitte ainult füüsilisel ja materiaalsel tasandil, vaid kõige rohkem mõjutab just meie keha seisundit energeetilisel tasandil tarbimine.

Tule seminarile, kui soovid uurida iseenda sisemaailmas toimuvaid kehakaaluga ja välimusega seotud teemasid.

Tule seminarile ka siis, kui sa ise tunned end hästi oma nahas, kuid tegeled inimeste nõustamisega ja soovid õppida Vianna Stibali loodud põhjalikke meetmeid ja võtteid, mismoodi oma kehatasandiga tegeleda, mida tähendab muusika programmeerimine ja oma keha rütmi määramine ning mida meeles pidada, et kehakaalu osas mugavalt tunda.

Kursusele saad registreeruda siin www.teetakursused.ee

Kaalukursuse lühitutvustuse leiad siit.

TÄHELEPANU: Tegemist on teetatervendamise jätkukursusega. See tähendab, et sa pead eelnevalt olema läbinud teetatervendamise baaskursuse. Mis on teetatervendamise baaskursus, seda loe lähemalt siit.

Similar Posts