Pildi autor Mario Duguay
| | | |

Sinu energiaväli on pidevas muutuses, olles dünaamiline ning väljendades Sinu hetkest olemist ja seisundit.

„Iga inimese energiaväljad on pidevas muutuses. Ka auravälja värvused muutuvad ühes Maa sageduste tõusuga“.

Inimeste energiaväljad ja auraväljad on pidevas muutuses. Ajastud ja energiad muutuvad meiega ühes. Nii, nagu inimene liigub oma evolutsioonilisel arenguetapil valgustumisele lähemale (valge valgus kirgastab kogu tema energiaväljad, sest puhas Vaimu valgus laskub ja täidab kogu keha).  

On ekslik arvata, et kes on olnud sünnipäraselt ühe või teise energeetilise platvormiga (nt sünnipärane indigo), jääb selleks terveks eluks. See ei ole nii.

Sest energiaväljad ei ole staatilised, vaid dünaamilised, arenevad ja muutuvad.

Näiteks ligi 30 aastat tagasi sündinud indigolaps võib tänaseks olla hoopis kõrgema ja peenema energiavõnke tasemega. Paljud, kes endaga tegelema hakkavad, võivad märgata,  et tema energiaväli on ühel hetkel vikerkaarevärviline.
Paar aastat veel hiljem aga lausa hele-helesinine, kuni valge valguse- õrna sinaka varjundini välja.  Tema sünnist on saadik ligi 30 aastat, selle aja jooksul on ka Maa sagedus tohutult tõusnud.

Sellist energeetilist transformatsiooni leiab aset mitmetega ning palju sagedamini, kui arvatakse. Võib julgelt öelda, et praegusel veevalaja ajastul ehk intuitsiooni ja ülestõusmise ajastul leiab aset inimestega iseeneslik auratransformatsioon.  Niimoodi leiabki aset kirgastumise protsess, läbides kõik füüsilise keha tšakratele omased valge valguse värvitahud ning ka peenkehades asetsevad tšakratele omased värvivarjundid, (mis asetsevad kõrgemal meie kroontšakrast ning ulatuvad meie eeterkehadesse) .

Niiviisi edasiliikudes saame me lõpuks täielikult ja terviklikuks üheks puhtaima valge, täiusliku jumaliku valgusega. Mis on Absoluut. Valgusteadvus, kellest me pärineme ja kelleni inimkond kord tagasi üheks saab. Seega on tavapärane, et nn sünnipärane indigo avastab mitmete aatate möödudes, et tema energiaväli on hoopis vikerkaarevärviliste nüanssidega. Paraku on ka teistpidi liikumist. Võib juhtuda, et vertikaallaps, kellel oli sünnipärane meistristaatusega elujoon, võib kogeda mingitel eluaastatel raskeid läbielamisi või kogeb ta raske energeetikaga sündmuseid. Tema sagedus muutub ning keha võnkesagedus tuleb tema „kodusagedusest“ allapoole. (Kodusagedus on see kõrge sageduslik platvorm, kus me igapäevaselt end üli-üli koduselt ja hästi, meeldivalt ja segamatult ning häirimatult tunneme).

Uue energiaga lapsed sünnivad mingisuguse kindla energeetilise, kaasaantud kõrgvibratsioonilise platvormiga, mis on ülikõrge sagedusega ja suure loomispotentsiaaliga valgusteadvuse võnkesagedus (heliseb nii kõrgelt ja heledalt nagu kõrgeim tiibeti kellake).

Seda  nimetatakse sünnipäraseks platvormiks, mis toimib nagu hüppelauana, mille pealt asuvad nad hoogsalt edasi arenema ja liikuma, tõustes oma potentsiaalis veelgi. Selle „kaasasündinud“ ja „kingitud“ sünnipärase potentsiaaliga hakkavad nad oma elu looma ning soovitut realiseerima.

Vahe praeguste II põlvkonna uue ajastu lastega (2012+) ja I põlvkonna uue ajastu lastega (1980+)  on peamiselt selles, et nende sünniplatvorm on erinevate võnkesagedustega, DNA aktivatsiooni astmega ning võimete potentsiaaliga. Ometigi ei ole ühte ilma teiseta, sest justnimelt praegused valguslapsed ongi saanud kehastuma hakata tänu esmasaabujatele, kes ankurdasid oma energiad maisesse plaani juba 1970-90.ndatel aastatel, kui olid veel raskemad energiad maises plaanis riigiti.

  • Inimese energiaväljad on dünaamiliselt muutuvad ja transformeeruvad.
  • Üks indiviid võib kanda endas mitut tunnust: ta on kristallilaps, kelle energiaväli on kristalse värvilise spektriga, kuid ta teab end selgelt kuuluvat mõnda kosmilisse tähesüsteemi, olles seega tegeleikult maavälise rassi kehastus Maal.
  • Uue ajastu lapsi vaadeldes on ekslik arvesse võtta ainult ühte tunnust, sest nii ei õpi inimese olemust terviklikult tundma. Vaadelda tuleb (vajadusel) kõiki individuaalseid tunnuseid korraga: sünnipärane elujoon, praegune elujoon (antud hetkes), päritolu või seotus kohaliku planeedi Maaga või mõne kosmilise tähesüsteemiga.
  • Esineb rohkelt kattuvate tunnustega uue ajastu lapsi ning täiskasvanuid.

Tuleb aeg, mil kõik inimesed saavad üheks valgeks valguseks ning kaovad ära vajadused jagada tööriistu või tunnuseid olemasolevate põlvkondadele, et neid sel viisil mõista. Kõik inimesed leiavad taas iseendas Jumaliku Absoluudi Valgusteadvuse ning ühinevad ka Universumi Keskse Loojaga, Allikaga. Praegune kirjude ja värviliste energiaväljadega inimeste sündimise ajastu on vaid üks lühikene etapp inimkonna tervikliku vaimse ja füüsilise evolutsiooni teel. Ja see etapp on kõigest intuitsiooniajastu alguse esimene etapp.

Pildi autor Mario Duguay
Inimese energiaväljad on dünaamilised ning tugevas seoses Maa peal toimuvate sageduslike tõusudega ning üleüldise transformatsiooniga. Pildi autor Mario Duguay.

Katkend pärineb teosest Intuitiivsed uue ajastu lapsed“. Raamat saadaval käesoleval kodulehel, läbi e-poe.
Autor Adeline V. Amaryllis, 2020. Kõik õigused kaitstud!
www.valguslapsed.com


Similar Posts