Sisemise eluenergia, elujõu ja väe taastamine rakutuuma tasandil🍀

Hei, sõbrad!🍀

Amaryllise® alateadvuse subliminaalide kollektsiooni on lisandunud uus subliminaalide helifail järjekorranumbriga NR 13: SISEMISE ELUENERGIA, ELUJÕU JA VÄE TAASTAMINE. 🍀

Järjekorranumbrit nr 13 ei maksa karta. See helifail on täidetud üle 80 erineva elujõu energia, eluenergia ja väe taastamisega seotud positiivset afirmatsiooni. (Afirmatsioone näed tootekaardilt).

Sellest muusika- ja helifailist on saanud minu ootamatu lemmik, mida autosõidul või mujal kuulata. Esiteks – muusikas esineb laste rõõmsat naeru, mis toob kuulajas esile märkamatu naeru, motivatsiooni, rõõmu ja jõu üheaegselt. Teiseks – mulle on alati meeldinud põlisrahvaste etnilised muusikarütmid. Minu 13ndas subliminaalide helifailis on kaunid Aafrika põlisrahvate sugemetega rütmid, mis harmoniseerivad inimese rakutuumas oleva loomulikku rütmi.

Et natuke selgitada sulle eluenergia erinevust muudest meie energiakihtidest…
Inimese keha eluenergiat geneeritakse rakutuumas. Ta on seotud hingeessentsiga (ATPenergia) ja veel omakorda Loova Vaimu sageduskihtidega…

Kuid rääkides inimese eluenergiast, siis see elav energia on seotud otseselt sellega, kui palju me suudame, jaksame või jõuame füüsilises materiaalses maailmas teha. Ja antud kontekstis räägin eluenergiast, mis on otseselt kehaga seotud elujõud.

See on see energia, mida usinatel inimestel on palju ja liigse rapsimise tulemusena keha vahest defitsiidina kogeb. Enamasti saadakse seda toidust, elavast puhtast veest ja elavas orgaanilises keskkonnas viibides, kus inimene puhastub ja tema keha hakkab särama. Kui inimene ei toitu ja näiteks paastub, siis aktiveerub niisamuti tema rakutuumas erakordsel hulgal energialiike, sh keha motoorikat ja toimimist ülalhoidev kuum (termiliselt ja tajutavalt kuum) ja puhas eluhingus.

Eluessents ehk eluhingus – see on sisemine rakutuumas sisalduv eluenergia, mis on otseselt seotud meie keha väsimusega ja jõuvarude taastumisega. Kuna nimetatud energialiik on orgaaniline (meie maise lihast ja luust kehaga seotud), siis on ta üks ühele seaduspärasuses kogu elava ümbritsevaga. Kogu elava keskkonnaga.

Sügisesel pimedal ajal ei ole Põhjamaades just päikesevalgust, fotosünteesi protsesse ja loodusliku rohelise loodusenergia tootmist just ülemäära palju näha.

Maa Ema läheb peale simunapäeva (28.okt) aga talveunne ja talvisel ajal peavad meie kehad hakkama saama selle energiaga, mis suvel rakutuuma salvestus (kui salvestus) -ammutatud Päikeseenergia läbi ja värske elava toiduga. Kehajõu olukord sõltub niisamuti sellest, kuidas me ise kompenseerime oma sügis-talvist eluessentsi varu ettevarutud puhta toiduga või rahulikuma elutempoga.

Pime ja külm kliima ei ole tegelikult inimolendi loomupärane keskkond. Ta kohanes selles kliimavöötmes vastu pidama.

Eluenergiast rääkides ei räägi me konkreetselt hingeenergiast ega jumalikust loovast Vaimenergiast – nad on küll seotud kehatasandi energiaga, kuid nad on teise tasandi energiakihid (kõrgemad loomeenergiakihid), mis siis kiht kihi haaval oma olemuse poolest veidi erinevad ja erinevat funktsiooni kannavad.

Et jutt liialt pikaks ei läheks- siis see uus subliminaalide helifail – muusikaline toetav audiofail koos vaiksete salasõnumitega ehk subliminaalidega, on mõeldud just kehajõu taastamiseks ja sisemiste reservide taastamiseks. Afirmatsioone kuuled vaid vaikselt sosinal. Need on mõeldud taustal mängimiseks alateadvusele.

Ligi tunni ajane muusika koos eluenergiat, elujõudu ja sisemist väge taastavate afirmatsioonidega ja muusikarütmide ja lainetustega koondavad järk-järgult tagasi su sisemisi energiareserve.

Afirmatsioonide hulgas on ka eluenergiaga ja oma sisemise jõuga seotud vastutust ja haldamist määravad taotlused. See tähendab, et igaüks peaks tunnistama end ise oma elujõu ja eluenergia haldajaks, kasutajaks ja rakendajaks. Vastasel juhul pole suurest energiakokkukoondamisest kasu, kui see valimatult jälle järgmise paari päeva jooksul süsteemi või emotsionaalolukordadesse laiali paisatakse või mõjutatud olukordadesse laiali valguda lastakse.

🍀Hoia oma väärtuslikku Elujõudu -see on Sinu keha nooruse essents ja orgaanilise Keha Hingus – eluhingus. Eluvaim – ongi elav vaim. See annabki Vaimule elu – sinu kehale eluenergia. Kui pole kehal elu sees, pole ka Vaimu.

🍀Seekord on muusikafailis ka naturaalsed loodushelid, energilisemad rütmid ja isegi beebide naer vahepeal kuulda, sest laste rõõmukilked ja naer tõstab meeletult sagedust ja meenutab meile endale oma algset sisemist jõureservi. Kui sulle pisikeste laste rõõmus naer ei meeldi, siis see muusikaline helifail pole seekord paraku sinule.

Minu häälega lausutud afirmatsioone kuulaja ei kuule, sest subliminaalid on mõeldud vaiksete salasõnumitena, mida me kõrvaga eristatavas sagedusvahemikus ei kuule, kuid alateadvus aktiivselt registreerib. Seda, kuidas töötab inimese alateadvus helidele, seda loe mõnest eelmistest alateadvuse subliminaalide postitustest, kus kirjeldatakse lausa reklaamkatseid, mis mõjutasid inimeste tarbimiskäitumisi vastavalt sellele, mis reklaame nad kuulasid ja neis peidus olevad salasõnumeid tooterklaamidest alateadlikult kuulasid.

Tänapäeval on subliminaalidega tootereklaamid küll keelatud, ent põhimõtteline efektiivsus ja tõestatud toime sosistatud salasõnumitel on siiski sama. Isiklikuks tarbeks endale toetavate subliminaalidega helifaile võib igaüks kuulata endale sobival ajal ja meeleolus – need ei nõua praktikate ja meditatsioonide laadset keskendumist ning kohalolu.

Sellepärast on ka minu audioväljaanded jaotatud edaspidi intensiivsuse järgi kolme klassi. Neid eristab ka vastav hinnatase.
E-poest soetatud väljaannete puhul ei ole me seni kontrollinud, kes on algaja ja kes kogenud praktiseerija, sest see on igaühe sisemise tunde ja vastutuse küsimus.


🌟Esimene* klass on väljaanded, mis sobivad kõigile. Nad loovad järk-järgulise ja kehale sobiva kujunemise ja ümberhäälestumise ja on väga taskukohase hinnaga. Ei tekita liigsetest jõulistest muudatustest ebameeldivaid kogemusi kehale või meelele. Ei nõua tundide viisi praktiseerimist ja fokusseeritud taotluste andmist. Neid sobib kuulata taustana ja meelelahutuseks. Kui tahad, võid lausa magada nende väljaannete kuulamise ajal.

🌟🌟Teine kategooria ** on juba intensiivsemad ja teadlikumat tausta nõudvad väljaanded. Sobivad alustajatele aga ka varem kogenutele. Need infoloengud, praktikad ja meditatsioonid on teise hinnaklassiga. Nõuab tähelepanu, kohalolu. Ei sobi pesutriikimise ajal ega autosõidu ajal. Vajab kohalolu, lõdvestunud seisundit ja keskendunud kuulamist.

🌟🌟🌟Kolmanda kategooria *** puhul on tegemist väga intensiivsete ja energeetilisi tehnikaid sisaldavate väljaannetega. Need ei sobi alustajale ning neile, kel puudub varasem taust sisu ja konteksti osas. Osalejad on kirjeldanud neid kui väga tugeva mõjuga, proovile panevaid ja sisemisi tugevaid nihkeid tekitavate praktikatena. Enamasti mõjuvad need praktikad 2 ndl kuni 2 kuud peale sooritamist, mis tähendab, et pigem teha mõned üksikud korrad ja korraliku jõuga, kui et möödaminnes ja kiirustades.

Siia hulka kuulub ka minu isiklike praktikate kategooria (v.t. e-poest märgist A tootekaardilt💠, siis leiad minu enda isiklikud praktikad). Need väljaanded kestavad oma ülesehituselt kaua, nõuavad ise juhitud vaatlust, seal on algterminite selgitusi väge ning nad on nõudlikuma sisuga. Neis väljaannetes kasutatakse keerulisemaid energeetilisi termineid ja võtteid ning nõutud on ka väga tugev pikaajaline fookusehoidmise oskus. Samuti ei filtreeri ma neis väljaannetes infot, mida laiemas ringkonnas ei saa välja öelda.
Need väljaanded on veel omakorda teistsuguse hinnaklassiga.

Mõtlesin pikalt, mida teha, et eristada ära audioväljaannete struktuur ja sobivus. Nüüd hakkab see struktuur lõpuks paika minema, et vältida olukordi, kus algaja tõttab tegema intensiivset hingepraktikat ja satub segadusse juba esimeste taotluste ajal, sest pole tahetud kuulata sissejuhatavat loengut. Loeng on alati väga oluline eelnev osa, et sinu teadvuses juba eelnev häälestus luua, mida Sa lausuma hakkad, miks Sa selliste sõnadega lausud, mis on nende taotluste taga olev sügavam mõte. Olen täheldanud, et kui inimesele selgitada enne põhjalikult ära, mida ta tegema hakkab, on praktika tulemus hüppeliselt kvaliteetsem inimese jaoks – ta näeb rohkem pilte, kogeb rohkem tundmuseid ja õpib ise infot nägema ning eristama.

Läbi aegade satub millegipärast ka algajaid tegema kõige intensiivsema (***) klassiga väljaandeid, kuid siis juhtub nii, et nad ei saa aru sisust, mõistetest ega terminitest ja hiljem tähendab see väga pikaajalist lahtiselgitamist, mille teised osalejad on juba varasemate praktikate jooksul omandanud. Mina ei hakka keelama kedagi e-poest väljaannete ostmisel. Kuid ma panen ikka südamele – et lugege väljaande sisu info lõpuni ning kuulake ikka ka selgitavad loengud eelnevalt ära.🙏🙏🙏 🙂

Muusikafaili NR13 leiad e-poest allolevalt lingilt ja saad selle alla laadida endale arvutisse kuni 30 päeva jooksul peale ostmist. Helifail jääb sinu omandisse ja kasutusse ka peale soetamist ning on soetatav väga taskukohase hinnaga. https://valguslapsed.com/toode/13-elujou-sisemise-eluenergia-ja-vae-taastamine-rakutuuma-tasandil-alateadvuse-subliminaalid-audiofail/

Pane muusika taustaks mängima oma päevaste tegevuste taustale, koristamise ajaks või niisama olemiseks. Ja lase helidel ning looval energial teha oma toetav töö.

Rõõmu kuulamisest, armsad!💮


Aitäh kõigile, kes on soetanud Subliminaalide kollektsioonist helifaile! 🍀🍀🍀

Amaryllis💮

Inimese loomulik elukeskkond on roheline, elav, looduslik ja elujõust pulbitsev keskkond. See on otseselt seotud meie keha tervisega, elujõu suurusega ja üleüldise suutlikkusega.

Similar Posts