Sundmõtted – viiruslikud võõrmõtted

Aegajalt mõtiskledes on kindlasti igaüks märganud, et aeg-ajalt võivad esile kerkida meis kummalist laadi uitmõtted. Kui need uitmõtted on kahjulikku ja hävitajalikku laadi, siis on tegemist võõrast päritolu sundmõtetega. Usun, et paljud on meist sarnaseid impulsiivseid mõtteid tundnud, mõni ehk ära ehmatanud, kust need niiviisi pähe tulevad. Kuid tea, et need võõrad kahjulikud sundmõtted ei ole Sinu omad, vaid võõras mõjutus.

 

“Meie ümber on ühisteadvus – meie inimühiskonna ühisväli, mis tõmbab ja meelitab ühiskonnas elavaid inimesi panustama oma isiklikku eluenergiat (inimese Jumalikku Loovat Energiat) sellesse ühisvälja. See ühisväli sisaldab suurel hulgal Jumaliku Inimese jaoks piiravaid mustreid – hirmuenergiat, mis pisendab ja madaldab inimest – teeb nõrgemaks ja väiksemaks oma pärisolemusest ja omamoodi vangistab ning teeb sõltuvaks sellest ühisteadvusest. Inimühiskonna Ühisteadvuse energia asub praeguse inimese jaoks liiga tihedas ja madalas sageduses.

Aga tänane täpsem teema on seotud sundmõtetega.
Ükskõik mis tegevuses olles võivad sisse sõita tavateadvusesse enda jaoks võõrad sundmõtted, mis on tihti hävitava või ohtliku iseloomuga.
Näide – inimene sõidab autoga ja pähe tuleb mõte – keeraks kraavi või vastassuunda. Tavaliselt inimene kontrollib ennast ja midagi ohtlikku ei juhtu, aga sellised sundmõtted segavad ja väsitavad. Kusjuures sellised negatiivsed sundmõtted ei ole seotud üldse inimese isikliku häälestusega. Inimene on elurõõmus õnnelik ja oma loomises, aga ikka võivad sundmõtted n-ö sisse sõita.
Kui ma uurisin kunagi selliste sundmõtete päritolu – allikat, siis leidsin, et Inimühiskonna Ühisteadvuse Välja sisse on saadetud ekstra vaimselt teadlike inimeste grupi poolt erinevatel põhjustel madalsageduslikke nö viirusprogramme. Ja neid negatiivseid enesehävituslikke programme tunnetavad just tundlikud – vaimselt avanenud inimesed. Ma imestasin, et tavaliselt vastutavad selliste programmide loomise eest mitte inimestest olendid, kes haldavad praegust Inimühisteadvust, aga sundmõtetega seotud energiaprogramm on loodud just teatud inimeste poolt.

Kuidas ennast kaitsta?!

Kõigepealt on vaja inimesel teadvustada, et ta on eelkõige Puhas Vaim – Looja – oma kehas. Mitte keha mõistuse ja Vaimuga. Ehk siis inimene peab täielikult minema kiiresti üliteadvuslikku seisundisse – tundma ennast Loojana – Puhta Vaimuna oma kehas! Sellises seisundis kui inimene on ärkvel – aktiivse mõistusega – siis tema mõistuse tasand on alistunud täielikult oma Vaimule. Ja sellist inimest on võimatu hävitada – JUHUL KUI INIMESEL ENDAL POLE HUVI KEHAST LAHKUDA.

Ehk siis – inimesel pole vaja karta midagi ega kedagi kui ta avaldub päris inimesena – Vaimuna oma kehas!!
Soovitan kõigil inimestel tegeleda oma Vaimu – Looja tasandi vastuvõtmisega oma kehas ja mõistuse tasandil! See on ainuke kindel kaitse!
Mediteerige – praktiseerige nii tihti kui vaja, et keha ja mõistuse tasand lõimuks ja samastuks täielikult oma Puhta Vaimu – Looja tasandiga!”

Tänase loo autor meisterõpetaja Kristiina.

* * *
Sõbrad ja muidu huvilised!

Praegu on selline ääretult intensiivne ja energeetiliselt väljakutsuv aeg kõikjal maailmas, kaasa arvatud Eestis, mistõttu oleks ääretult tark, kui vaimsel maastikul tegutsevad isikud kokku hoiaks ja ühiselt töötaks, et inimkond turvaliselt raskest ajaperioodist üle aidata. Seetõttu aegajalt edastame siin lehel ka lugusid ja temaatiliselt haakuvaid tarkuseterasid ja õpetuslugusid meisterõpetaja/selgeltnägija Kristiina  poolt, temaga kokkuleppel. Huvi korral palun tutvu tema teabega lähemalt Methodraie kodulehelt, www.methodraie.net

Palju õnnistust teile ja olgu teil olemine kerge, turvaline ja hea ! 

Foto: Pixabay

Leave a comment