| |

Suvisel ajal…

Armsad sõbrad.

Suvisel ajal viibin rohkem internetikeskkonnast eemal, saan teie kirjad ja pöördumised kätte, kuid nendega tegeleb Leena kuni augusti lõpuni. Jagame põnevatest, kuid kõigile vajalikest projektidest, millega tegeleme, hiljem… Facebookis ja e-mailiteel loeb ja vastab teie kirjadele Leena. Ka kodulehele ning Facebooki laeb üles tema postitused, kui mul on teile mingi teadaanne.

Lisaks soovin hakata vaikselt moodustama kahte gruppi.. Ühed, kes soovivad endaga tegeleda ning end arendada vaimses valdkonnas… Iseenda ja oma laste ning pere hüvanguks muidugi.

Ning teine grupp huvilisi: need, kes on olnud pidevalt ja jätkuvalt huvitatud valgusküla/loodusküla loomisest, kuhu maa piirkonda ka eriline kool/laste koolikeskus luua… Katsun vaikselt suve jooksul hakata koondama kokku neid tõsiseid huvilisi kas ühte koosolekuvormis töötuppa või kasvõi emaili listi, kes on huvitatud Eedeni koolist ja lastehoiust ning lasteaiast erinevates Eesti piirkondades. Küsijaid on nii palju ja on näha, et inimestel on vajadus sellise koha järgi. Just selline imeline, rikkaliku paradiisiaiaga laste keskus, mis toetaks päriselt ja väga teadlikult meie erilisi, uue ajastu lapsekesi.

Kui Sa juba soovid endast märku anda ning olla taolise, väga alternatiivse ning teadliku laste keskuse/kooli projektiga seotud või soovid lausa oma abi, ettepanekut või nõuandeid esitada, siis oled väga teretulnud kirjutamast autorile: kirjastus.blessed@gmail.com .Kuid, palun, pane pealkirjaks: Eedeni kool, siis jõuab Sinu kiri kiiremini meieni.

Milline on Eedeni kooli visioon? Kellele see mõeldud on? Miks on ta nii eriline? Seda loe raamatust “Valguslapse ema päevik” (2018) või otsi siit blogi postitust “Unistuste kool asub Eestis”

Laadige endid rohkelt päikesevalguses.
Palju armastust ja valgust teile.

Amaryllis

Similar Posts