| |

Tänusõnad teetatervenduse baaskursusel osalejatele

Muljetan teetatervendamise viimasest kursusest, mis oli seekord teistmoodi. Teetatervendamise baaskursus, mis toimus juuli viimasel nädalavahetusel, on pidulikult möödas ja väga toetatult möödas. Oli kolm suurepärast suvist Saaremaist ilma, väga toetatud ja eriline kollektiiv, kellest nii paljud olid väga sarnaste energeetiliste ja spirituaalsete kogemustega.

Suur aitäh kõikidele neile erilistele inimestele, kes rikastasid oma kohaloluga seda kolmepäevast loomisprotsessi.

Olen täheldanud, et minu taotlused ja häälestus näha oma kursustel erilisi Vaimu teadvuseid, teistmoodi Galaktilisi Vaime, on tõepoolest vilja kandnud. Mõned päevad peale teetatervendamise baaskursust leidsin end väga sügavatest mõtisklustest. Need sügavad mõtisklused ja äratundmised juhatati minuni just minu enda seminaril osalenud õpilaste poolt.

Vahel on meie igapäeva elu muutunud nii rutiinseks ja argipäevaseks, et me ei pane tähele enam neid väikeseid imesid, mis juhtuvad meie ümber. Aga teetatervendamise baaskursusel osalejad üllatasid mind kahes, /tegelikult lausa kolmes/ eriti suures asjaolus.

Esiteks – teetatervendamise seminar oli esmakordselt välja kuulutatud ka online vormis. Post-corona järgselt on inimestel tekkinud huvi osaleda läbi veebi, lisaks hoitakse kulusid kokku sõidukulude ja majutuskulude pealt. Kuid mis juhtus baaskursusel? Osales üle 25 osaleja, kellest kolmveerand olid otsustanud tulla kindlameelselt kohapeale ja õppima kohapealsesse õppesse, mitte läbi online keskkonna.  Seda laste ja perede kõrvalt. Nii paljud soovisid tulla kohale ja õppida seda tehnikat face-to-face, ehedas keskkonnas,energeetilises ruumis ja atmosfääris.

Siin ka vahepealne uudis. Kohe augusti lõpus on tulemas teetatervendamise edasijõudnute kursus, samuti 3 päeva. Kuna mitmed osalejad avaldasid soovi tulla edasijõudnute gruppi ning eelistatult osaleda taaskord kohapealses õppes ka DNA 2 seminaril, siis olen otsustanud, et viin läbi ka edasijõudnute kursuse kohapealse õppevormina (kuigi esialgne info oli, et toimub ainult online õppes). Kursus toimub samas kohas nagu eelminekordki -Kuressaare kesklinnas. Ja muidugi need, kes kindlasti kohale tulla ei saa – nad saavad osaleda online õppes.

Teine väga suur üllatus avaldus siis, kui tutvustusringis inimesed end tutvustasid ning laususid välja need sõnad: nad ootasid Amaryllise poolt juhendatavat (minu poolt juhendatavat)   teetatervendamise baaskursust ligi 2 aastat kannatlikult selleks, et just minu juhendamisel seda tehnikat õppida. See oli mulle nii suur üllatus, et ma veel olin mitu päeva sügavas mõttes peale kursust.

Viimati toimus teetatervendamise seminar minu juhendamise all aastal 2020 ning tõepoolest – 2021.a otsustasin ma seminari mitte korraldada, sest minu pere õnnistati uue imelise sündmusega – sündis uus laps. Ma olen lasknud vabaks end kiirustamisest ja kriisi ja stressi energiast. Meil pole kuhugi kiiret – me oleme igavesed olendid.

Kuid mida ma ei osanud oodata, oli see, et lugejad ja osalejad olid nii kannatlikud, et nad olid nõus ootama nii kaua, kuni mina konkreetselt lõpuks oma kursused uuesti välja kuulutan, et nad osaleda saaksid. Ja mitte ainult üks inimene, vaid seda väljendas lausa mitu osalejat.

Suur tänu teile selle kannatlikkuse eest.

Suur tänu teile usalduse eest.

Kolmas asi, mis mu tähelepanu köitis oli midagi, mida ma pole varem aastate jooksul nii teravalt täheldanud. Tutvustusringis kuulsin nii paljude isikute kogemustest äravahetamiseni sarnaseid kogemusi ja jutustusi sellest, mida ma kirjutasin oma raamatus. Praktiliselt iga osaleja, kui peatus ja sai sõna, tõi välja niivõrd palju erilis ja teistmoodi tundmuseid ja kogemusi oma intuitsiooni  avanemise valdkonnast.

Teate – see on nii suur asi, sest esoteerilise kirjandusega väljatulemine on julgete killast, teades, missuguse rahe alla inimesed satuvad. Aga kui seminaril istub mul vastas terve suur ring osalejaid, kes kirjeldavad, et nende elus olid täpipealt samasugused kogemused juba ammuilma varasemalt – oma nooruspõlves, lapsepõlves ja erinevatel eluaastatel. Siis see on sootuks midagi muud, kui kuskil üksi ise pajatada. Ja nii mõnigi ütles, et tänu raamatus kirjeldatule, leidsid nad endas uue julguse ja arusaamise, et nad pole üksi.

Pean vahepeal välja ütlema selle, et peale oma raamatute avaldamist (alates 2018), on meie postkasti tulnud nii nii nii….NII!palju kirju tänusõnadega ja jutustustega, küll pikemate ja lühematega, kus inimesed tagasisidena avaldavad oma enda kogemusi ja lihtsalt kiri kirja haaval kinnitavad, et nende eludes toimusid samad asjad (või toimuvad) ja et nüüd nad viivad oma elus pusletükid paika.

Mina ütlen sellepeale: aitäh, et Sa raamatut lugesid, aitäh, et Sa end ära tundsid. Ja lisaks – aitäh, et Sa kohale tulid.

Mul on olnud nii suur au juhendada kõiki neid erilisi inimesi, kes on kuidagi “maandunud” minu juhendatavatele kursustele. Ja kohapeal selgub, et jällegi – juhuseid ei ole olemas. Igalühel on oma eriline lugu.

Viimane teetatervendamise grupp avaldas mingisugust teistmoodi mõju kogu kollektiivsele Eesti ühisteadvuse ringkonnale. Sellest kavatsen kunagi hiljem kirjutada, ühel heal rahulikul ajal. Sest mingid teistmoodi kollektiivse väega loomised hakkavad neilt osalejatelt sündima.

Soovitan viimasel teetakursusel osalenutel nüüd uurida, kes nad tegelikult oma Vaimu olemuselt on, mida nad tegelikult siia tegema tulid, et nendel selline sarnane võimekus on kogeda antud.

Aitäh kõigile, kes osalesid.
Ma õpin juhendajana iga õpilase pealt.
Ja väga suure transformatsiooni osaliseks sain ka mina peale teiega kohtumist!

Olge julged ja ärge mitte kunagi jätke ütlemata asju, mida te südamest tunnete, et peate avaldama! Seda igas aspektis ja valdkonnas oma eluteel! Nii avate te uksi võimalustele, mis on mõeldud vaid julgetele ja avatutele!

Soovin, et teie elutee kulgeks kerguses ja suures loomises ning et te vastavaid tehnikaid, mida õppisite, julgelt ja edukalt oma elu hüvanguks kasutaksite!

Kohtumiseni edasijõudnute seminaril 25.-27.augustil Kuressaares, Saaremaal!

Südamlik tänu kõikidele osalejatele, kellega mul võimalus tutvuda ja kohtuda oli!

Adeline Amaryllis
09.08.2022

Similar Posts