| |

Teetasageduses tervendamine, loomine ja manifesteerimine

Teetatervendamise meditatsioonitehnikast  

On olemas üks väga võimas energiatööl põhinev meditatsioonitehnika, mille käigus viiakse mediteerija täielikult siinsetest dimensioonidest välja, läbi kõikide vahetasandite ja kihtide, kuni jõutakse täielikult Algallikani, Universumi kõige puhtamasse ja võimsamase, algupärasesse loomeenergiasse – Kõige Olemasoleva Looja energiasse. Seda meditatsioonitehnikat nimetatakse teetatervendamise  meditatsioonitehnikaks, kus kõik luuakse vaid Universumi kõige võimsama algloome energia baasil.

Kui mediteerija viibib teeta ajulainete sageduses (ülitugev loomesagedus, milles viibivad ka enamus väikelapsed) ning lõimub   ehk tõstab kogu oma energia igal tasandil Universumi algenergiasse, siis selles energias viibides saab ta piiranguteta enda jaoks kõike luua, manifesteerida, korraldada ja muuta. Siit ka vastus, miks osad taotlused osadel inimestel on nõrgad realiseeruma ning teistel jällegi kiirelt ja efektiivselt.
On võimalik  küllust manifesteerida igas vormis ja igal viisil, hõlbustada oma igapäevaelu, muuta ning vabastada end piiravatest mustritest, aga ka iseend ning teisi tervendada (nende nõusolekul).  Selles seisundis viibides on hõlbustatud igasugused selgeltnägemisel tuginevad tegevused – nt selgettunnetamine, -tajumine, -teadmine, -kuulmine ja –nägemine, ka kanaldamine ning muude intuitiivsete tegevuste sooritamine, nagu näiteks kaitseinglitega suhtlemine, inimese keha ja organite skaneerimine, tuleviku etteloomine, aja ja ruumi painutamine, hingeosakeste tagasitoomine, mineviku muutmine, suhete parandamine või lihtsalt ülitugevate taotluste andmine. Variante, mida kõike on võimalik teetaseisundis luua, on lõputult.

Mida rohkem inimene teetasageduses viibib, seda puhtamaks muutub tema nägemismeel ning info vastuvõtmise kanal ning seda tugevamaks muutub tema ühendus iseenda Vaimenergiaga ja ka side Looja energiaga.

Teetatervendamine tuleneb sõnast teeta – Looja ning teetasagedus, sest vastavas seisundis olles viibib taotleja aju teeta võnkesageduses. Kuigi tegemist on ülimalt universaalse tehnikaga, mis sobib kasutada kõikides eluvaldkondades, aidates selle praktiseerijal oma elus kõike  Universumi algenergia abil, tuleneb siiski selle nimetus „teetatervendamine“ algupäraselt justnimelt tervendamise järgi. Tehnika looja Vianna Stibal avastas, et selle meetodiga saab väga edukalt  tervendada ja lausa hetkega tervendada (nn imelised tervenemised vähkkasvajatest, pimedate tervendamine nägijaks, kehaosade tagasikasvatamine, mateeria muutmine jmt).

Tänaseks on 3-päevaline baaskursus arendatud sinnamaale, et osalejatele antakse kohe esimesel baaskursusel kätte kõik kõige olulisemad tööriistad, et oma intuitiivseid võimeid suunatumalt ja efektiivsemalt kasutada – ainult omaenda Vaimenergia ja Looja energia abil.

Baaskursusel sooritatakse mitmeid harjutusi, mis treenivad kanaldama ja teise inimese keha skaneerima. Kuidas teostada teisele inimesele selgeltnägemise viisil lugemist (tema loal), kuidas võimalikult efektiivselt tervendada ja oma elu parendada. Kuidas enda piiravaid uskumusi, hirme ja tõkkeid muuta või lausa vabastada. Kuidas leida üles kõige keerulisemad piiravad uskumused.  Kuidas saata ära võõrhinged, kuidas tõmmata ligi hingesugulast. Räägitakse põhilisest informatsioonist, mis puudutab dimensioone ja sagedusi siinses Universumis. Samuti käsitletakse teemasid, kuidas paremini ja efektiivsemalt enda elu kõrgeimal ja parimal viisil luua, korraldada, nii, et taotlused ka realiseeruksid.

Mina kasutan seda tehnikat igas elulises valdkonnas. Tänaseks on täitunud lausa üle 6 aasta, kus puutusin kokku selle tehnikaga. Kuna olin väga uudishimulik, tahtsin end kohe mitmel võimalikul viisil proovile panna ja testida tehnika efektiivsust kõikvõimalikes situatsioonides. Kõigest sellest ja ka edulugudest räägin ja jagan kursusel.

Teetatervendamine andis mulle väga tugeva baasi ning kohe, kui olin praktiku kursused läbinud, sattus minu teele selgeltnägija Kristiina, kelle käe all hakkasin naljatlemisi öeldult nn kõrgema pilotaaži ülesandeid õppima. Kui ma alguses Kristiina töömeetodit jälgisin, märkasin kohe, et tema metoodika ja teetatehnika omavad sarnaseid jooni. Mäletan, kuidas ta mulle selgitas: „Teetatervendamine on kõige lähedasem viis sellele, mida mina oma töös teen. Kui peaksin kellelegi selgitama, kuidas või mida teha, siis teetatervendamise tehnika räägib detailselt sellest“. Mind juhendanud meisterõpetaja Kristiina kanaldas ja jõudis ise antud meetodini ning tänaseks on tal välja kujundatud ka enda käekirjaga meistrikursused (selgeltnägemist ja vaimseid võimeid treenivad meistrikursused). Kuid teetatervendamise baastehnika annab ääretult tugeva platvormi, mis puudutab iseenda intuitiivsete võimete arendamist. Olen ise aegajalt kohandanud enda peal kasutatavaid meetmeid, katsetanud ja proovinud ning kohaldanud mõnda tahku, kuid jõudnud ikkagi ringiga tagasi selle ühe ja ainsani – läbi Universumi kõige Puhtama algenergia  manifesteerimine, taotlemine ning loomine. Ainult puhtaima Looja energiaga koostöös tegelemine.

Tänaseks on täitunud üle 6 aasta praktikat ning käesoleval aastal septembris sain ma kutse ja stipendiumi õppida Vianna Stibali käe all  Teetatervendamise baaskursuse ja edasijõudnute kursuse litsentseeritud instruktoriks. Tänasest alates olen valmis neid kursuseid pakkuma huvilistele, kes soovivad arendada enda intuitiivseid võimeid ning omavad valmisolekut muuta ja luua oma elukorraldust.

Teetatervendamise baaskursusel õpid:

– manifesteerimine ja soovide taotlemine ning realiseerimine füüsilisel tasandil;
– tuleviku lugemine; hingeosakeste tagasitõmbamise õpetus;
– hingesugulas(t)e ligitõmbamise praktika;
– energeetiliste rünnakute vastu seismine;
– võõrhingede ja tülikate energiate ärasaatmine;
– kaitsete loomine; kaitseinglitega suhtlemine;
– erinevate dimensioonide vahel liikumine;
– tingimusteta armastuse energia toel tervendamine;
– DNA muutmine;
– piiravate uskumuste leidmine ehk „kaevamine“ ;
– uskumuste muutmine;
– tõkete elimineerimine vaimsete võimete kasutamisel;
– DNA aktiveerimine;
– geeni raku tasandil tervendamine;
– geneetiliste programmide muutmine (vananemise vastu programmide sätestamine kehas);
– maandamine;
– energiakeha puhastamine.

Rohkem infot eelolevate kursuste kohta leitav kodulehelt: https://www.valguslapsed.com/teetatervendamise-tehnika/

Teetatervendamise baaskursus toimub 2-4.novemberil 2018, Tallinnas.
Teetatervendamise edasijõudnute kursus toimub 23-25.novembril 2018, Tallinnas.

Adeline V. Amaryllis

Similar Posts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.