Tunned huvi inimese teadvuse süvendatud kasutuse ja potentsiaali kohta? Teetatervendamine on siis Sinule.

TÄHELEPANU: KÕIK AMARYLLISE POOLT JUHENDATAVAD TEETATERVENDAMISE KURSUSED LEIAD
TEETATERVENDAMISE MEDITATSIOONITEHNIKALE SUUNATUD UUELT KODULEHELT TEETAKURSUSED.EE

Kogu info on seal kursuste kohta väga põhjalikult kirjas ning ka registreeruda saab mugavalt läbi registreerumisvälja.

Amaryllise juhendatavad teetatervendamise meditatsioonitehnika süvakursused 2022
Kursuse nimetusToimumisaeg ja kohtToimumisviis
TeetaTervendamise ®Baaskursus Basic DNA28.-30.juuli 2022 (N,R,L)
TOIMUNUD/
Uus grupp planeeritud 2023 kevadesse
TOIMUNUD
TeetaTervendamine ®Edasijõudnutele25.-27.august 2022 (N,R,L)Kohapealne õpe ja Online õpe Zoomis
TeetaTervendamise ®Uskumuste Kaevamine10.-11.september 2022 (L,P)Online õpe Zoomis
TeetaTervendamise ® Sina ja Looja8.-9.oktoober 2022 (L,P)Online õpe Zoomis
TeetaTervendamise ® ideaalkaalu rütm17.september2022 (L)Online õpe Zoomis
TeetaTervendamise ® Manifesteerimine ja küllus24.-25.september 2022 (L,P)Online õpe Zoomis

Mis on Thetahealing® ehk TeetaTervendamise® tehnika ?

Teetatervendamise  tehnika on võimas meditatsioonitehnika, mille abil on võimalik tuletada meelde ja võtta kasutusse oma vaimsete võimete potentsiaal ja seda ka efektiivsel ning tugeval määral oma elus ka rakendada – igas eluvaldkonnas, mitte ainult tervendamise sektoris.

Meditatsiooni käigus liigutakse  teetasagedusse, kus luuakse ühendus Universumi algenergiaga – võimsama Looja energiaga, mis on loonud kõik eksisteeriva kogu ilmaruumis. Selles seisundis viibides saab tervendada ja häälestada oma keha, manifesteerida esemeid, küllust või vajaminevaid asju oma ellu, täita soove, kutsuda tagasi hingeosakesed, taotleda hingekaaslase saabumist oma ellu, tervendada end minevikutraumadest või kasutada lihtsalt oma intuitsiooni puhtaks selgeltnägemise-, -tunnetamise ja -kuulmise jaoks.

Teetatervendamise meditatsioonitehnika loodi aastal 1995 selgeltnägija ja tervendaja Vianna Stibali poolt, mil ta oli läbimas oma isiklikku tervenemise teekonda vähkkasvajast vabanemiseks. Tema algupärane tervenemise lugu on loetav esimesest raamatust “Teetatervendamine”, kus ta jutustab ühenduse loomisest Loojaga, et viia inimesteni võimas meditatsioonitehnika, mille abil inimesed end iseseisvalt aidata saaksid.

Teetatervendamise meditatsioonitehnikat kasutatakse absoluutselt igas valdkonnas, nii keha, mõistusteadvuse, vaimu kui ka hinge avardamiseks, toetamiseks või tervendamiseks, kuna saavutatakse puhas ja segamatu ühendus Universumi Kõige Olemasoleva Looja Energiaga. Tehnika keskendub taotlustele, mis antakse Looja energias ning lubavad treenida enda mõistustasandit, keha või meelt selleks, et eemaldada piiravad tõkked, mis võivad takistada siinses kehastuses vaba ja piiranguteta loomist. Positiivsete afirmatsioonide allalaadimine (raku- ja kõikidele uskumustetasanditele) ning vaimsete võimete avardamine on põhilised suunad selle tehnika puhul. Meditatsiooni ning taotluste abil teeta või deltasageduses viibides loob inimene endale positiivse ja küllusliku eluviisi.

Teetatervendamine ei asenda tavameditsiini. Vaid see meetod õpetab meid kasutama omaenda loomupärast intuitsiooni, mõttejõudu ning tuginema tingimusteta armastuse energia baasil loomisele, olles ühenduses Loojaga.

Eesti keeles on ilmunud Vianna Stibali sulest teosed: “Teeta tervendamine” (Ersen, 2012), “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (Ersen, 2013), “Teeta tervendamine haigused ja tõved” (Ersen, 2013), “Teeta tervendamine ideaalkaalu saavutamiseks”(Ersen, 2014) .

TeetaTervendamine® ja TeetaTervendaja® on THINK’i registreeritud kaubamärgid, lisainfo www.thetahealing.com.