Elu Valguslastega

Valguslaps ehk ülitundlik, sensitiivne, empaatiline, võimetega uue ajastu laps, kes on sündinud perre, võib muuta reaalselt kõikide liikmete, eriti ema-isa elu niivõrd kardinaalselt, et seda võiks võrrelda lausa tõelise vaimse transformatsioonina.

Tõtt öelda võibki ühes või teises vanemas toimuda iseeneslik auratransformatsioon ning naise puhul seda juba raseduskandluse ajal. Vanematel ei jää muud üle, kui hakata arenema koos lapsega ja tuleb tihti vaadata tõtt ka nende eeterlike olendite ja maavälistega, keda imikud juba sünnist saadik kartmatult peavad nägema. Sellistel hetkedel on hea, kui on toeks teised sarnaste kogemustega isikud ümberringi, kes mõistavad energiaid ja nähtamatu maailma tagamaid, sest esialgu võib eeterlike olenditega kokkupuude lihtsalt ära ehmatada. Valgusolendi kehastumine kõrgest sagedusest ei jäta puutumatuks kedagi peres, isegi suguvõsas, tõstes igaüht omamoodi vaimsetesse kõrgustesse.

Nii imeline aeg on hetkel Maal, sagedus on palju kõrgem, kui on olnud seda kunagi varem duaalse ajastu vältel. Võiks juba vilju nautida ning teadlikumad inimesed, kes end mõjutustest eemal oskavad hoida, seda kindlasti ka teevad.
Pidevalt muutuses olevad energiad ning toetavamad kõrgsageduslikud vibratsioonid lubavad kehastuda hoopis teistsugustel lastehingedel Maale kui varasematel aegadel. Mida teadlikum on naine, seda kõrgemaks ja paremaks hüvanguks saab ta seda teavet enda jaoks ja oma järglaste valimisel ära kasutada.

Emad, kes on ilmale toonud valguslapse, on tihti tundnud sisimas vaikimisi, et tema laps on juba “raseduse ajal kuidagi teistsugusem, erilisem”, võib-olla isegi peljanud seda teistele rääkida. Olen täheldanud, et naisel, kes pole veel lapsi sünnitanud, kuid kellel on reaalne ja selge soodumus või võimekus valguslast ilmale tuua, kõneleb ja tunneb endas alateadlikult “midagi” teistmoodi. Tavaliselt neis peredes üks või teine isik, olgu selleks noormees või neiu, on tajunud ja tundnud, et ta võib siin maailmas midagi “muud, teistsugust” ära teha ja nad on tundnud ka juba lapsepõlvest saadik enda erisust või ühiskonna halli massi mittekuuluvust. Tihti on nad intuitiivselt tajunud, et “kuskil kõrgemal” on veel miski ja keegi olemas või vaadelnud lapsena nukralt taevasse ning mingil põhjusel “päris koju” igatsenud. Nad teavad intuitiivselt, et “tulnukad ja UFOd” ehk erinevad maavälised rassid eksisteerivad kindlasti Universumis.

Kui rääkida kõrgsageduslike valguslaste liitumisest perre, siis igalühel on omad avanemise ja ärkamise märgid. Kes näeb püsivaid vestlusi ja jutuajamisi oma lapse vaimuga juba raseduse ajal unes, kellel algavad paranormaalsed nähtused kodus alles peale sündi või lapse aktiveerumise ajal, sest lapse valguskeha meelitab ligi nähtamatu maailma tegelasi. Mõnel vanemal aktiveeruvad intuitiivsed võimed raseduse ajal või jooksvalt lapse kasvamise vältel. Neid lugusid on mitmeid ja nad on kõik põnevad ning omamoodi huvitavad.

Kui valguslapse võimed pole sünnist saadik aktiveeritud, siis see tähendab, et helendav laps valib ise teatud ajahetke või vanuse, millal ta neil avalduda laseb. Seni aga tuleb last toetada nii, et ta oleks vaimselt toetatud ning saaks kasvada keskkonnas, mis laseks tal olla tema ise, ilma kaotamata oma ülitundlikkust ning intuitsiooni. Seda on väga tähtis arvestada, eriti tundlikul perioodil, kus laps hakkab pajatama “kummalistest olenditest magamistoas” või muudest nähtustest, mis võib teiste kõrvade jaoks liialt võõras olla. Kuid lapse silmade jaoks on reaalsus, mis reaalsus. Emad ja isad, kes pole võib-olla enne lapse sündi teadlikud või veendunud olnud, kes nende peres täpsemalt sirgub, märkavad seda varem või hiljem lapse kasvamise ja kujunemise ajal kindlasti.

Ei ole võimalik lihtsalt täheldamata jätta juhtumeid, kui laps detailsusteni kirjeldab kosmoserännakuid Universumis ja planeetidel või avaldab tabavaid ja objektiivseid fakte sugulaste ning tuttavate kohta, mida ta justkui näiliselt “kuskilt lambist” võtab, hakkab ise praktikseerima telekineesi või ilma pingutamata vahendama Universumi avarustest kanaldusi, hakkab kedagi tervendama või lausa sellised juhtumid, kus tähelapsest vastusündinu ei tahtnud kuidagi eraldi oma voodis magada ning täiesti müstilisel moel teisaldas oma keha koguaeg ema kõrvale suurde voodisse. Korduvalt ja jonni jätmata, kuigi ema ta omasse asemesse tagasi asetas.

Hiljuti kirjutas mulle just üks ema, et tema 6-aastane laps on hakanud kummaliselt käituma, sest ta täiesti ootamatult hakkas tajuma ema mõtteid ning neid mängleva kergusega välja ütlema. Telepaatia, mis on nende laste jaoks lihtsalt tavaline nähtus nende elus, ema jaoks aga müstika. Õnneks too ema oli ise väga teadlik ning oli kokku puutunud selliste teemadega, mis toetab last ja annab talle kindlustunde olla see, kes ta on, ilma hukkamõistu ja hinnanguta.
Võin öelda oma kogemuse põhjal, et mida teadlikumad! (mitte ilmtingimata ääretult vaimsed või ammugi mitte ei pea olema religioossed) on lapsevanemad, siis seda suurem on võimalus, et neile kehastub kõrgsageduslik sensitiivne laps perre. On juhuseid olnud, kus esimene kehastunud lapsehing tuli siis, kui ema-isa polnud veel eriti teadlikud vaimses mõttes, kuid nende mõlema eluteel oli ette näha tugevat potentsiaali vaimses kasvus. Teine laps tuli sellevõrra veelgi teistsugusem, sest eelnev häälestus ja baas oli vanematel juba loodud esimese lapse ajendil. Sest laste hinged valivad väga hoolikalt, kuhu nad kehastuvad.

Kõrgsageduslik laps ehk vaimolend puhtaimatest kõrgeimatest vibratsioonidest/sagedustest, kus puudub duaalsus ja kõik sellega seonduv, ei tule “mudasse püherdama” ning ta valib ikkagi reeglina pere, kus teda kasvamise ajal (vaimselt) toetama hakatakse. Naine (ja ka mees) võivad iga kell otsustada oma saatust ja missiooni muuta, kui nad otsustavad end käesolevas kehastuses teadlikumaks teha ja kõrges sageduses ehk Puhta Loova Energia reaalsuses elada, sest koheselt liigutakse oma eluteel ka kõrgemale tasandile, kus on ka uued, paremad võimalused eluks, sealhulgas järglaste saamiseks. Me loome igal hetkel, igal minutil omaenese reaalsust, vastavalt sellele, millised on meie uskumused või blokeeringud, mõtteseisund või häälestus. Reaalsuse muutudes muutub ka inimese tulevikustsenaarium, ei ole ühte konstantset versiooni. Kõike saab muuta ja kõik muutubki hetkes, kuid mida teadlikumalt ja valikulisemalt me seda teeme, seda õnnelikuma ja kvaliteetsema elu me endale luua saame.

Mõnes järgnevas postituses kirjutan põhjalikumalt, mis on need tunnused, mille järgi ära tunda ning veenduda, et peres kasvab kõrgsageduslik laps ehk eriline, võimetega kehastunud valgusolend, kelle missiooniks on neid oskuseid ka siinses kehastuses rakendada. Olen tajunud ja kohanud, et sõna “eriline” võib tekitada mõnes inimeses veidike pahameelt, kuid nende laste võimekust ja potentsiaali, kogu olemust vaadates, olen tihti lihtsalt kahvatunud ja tundnud, et nad seda tõepoolest on – sest nad lihtsalt on niivõrd suured, siirad ja vahvad (ees)kujud ning õpetajad oma võimsas helendavas energiakehas. Olles puhtsüdamlikult aus, siis nad on tõepoolest Erilised – laste DNA on juba keha loomisest saadik hoopis teistsugusem oma olemuselt, sest peab toetama lapse kehal võimete maksimaalselt avardumist ning rakendumist.

Neil lastel on tõepoolest võimed, mis tavainimeste jaoks tunduvad täiesti paranormaalsed. Tavainimeseks nimetan heldelt neid isikuid, kes vaimsete teemade suhtes muidu erilist huvi ei soovi üles näidata, kuid keda raputavad igasugused täpsed selgeltnägemised, -tunnetamised, telepaatia ja telekinees jmt. Tean vähemalt kahte ema, kes lapse kasvades ning nende ebatavalisi oskuseid aktiveerumise perioodil täheldades nõnda ära ehmatanud, et otsustanud oskajamal isikul laste võimed “ootele” panna, kuniks ta ise lapsevanemana nendega kohaneb.

Olgu siinne info abiks kõigile, kes tunnevad või tajuvad sisimas, et nende peres kasvab tavapärasest “teistsugusem” laps – Uue Ajastu Laps. Või neile isikutele, kes tunnevad ise, et on väheke “teistsugusemad” just vaimselt ja oma olemuselt. Kasulikku infot leiavad ka need, kes soovivad mingil ajahetkel lapsi saada ning tahavad seda võimalikult teadlikult teha (st ettevalmistus, raseduse teadlik etteloomine, lapse omaduste kujundamine mõttejõuga, lapse hinge kutsumine kõrgest sagedusest jmt) või oma elu lihtsalt ise kujundada, ka vaimselt areneda.

Kuna eriliste laste omadused ei jää märkamatuks ka lastega töötavatele isikutele, kes nendega tihti kokku puutuvad (lasteaiakasvatajad, eripedagoogid jne), kuid soovivad neid imelisi inimkehastusi paremini ilma eelarvamusteta tundma õppida, siis edaspidi kirjutan ka nõuandeid, kuidas seda oleks parimal võimalikul viisil hea teha.

post

Similar Posts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.