Skip links

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

15.00

SUURED MUUDATUSTE AJAD TÄHENDAVAD KA VÄGA TEADLIKKU LOOMISTEAEGA.

2021. aasta  aprilli alguses andsime küsijatele vaba võimaluse saata aktiivseid küsimusi. Nende põhjal vormus ligi 2 tunnine infoloeng.

Informatiivne videoloeng on leitav kahes jaos, millest 1.osa keskendub olulistele protsessidele inimkonnaga ja käesoleva ajastuga praegu, sh olulised väärtused, mida praegu kindlalt peaks arvestama ning loengu 2.osas käsitleme peamiselt lugejate küsimusi.

 

Loengus saavad vastuse enim küsitud küsimused:

Millele ma hetkel enim keskenduma peaksin?
Kas inimesi ootab tume tulevik ees?
Kas ja millal lõppevad piirangud?
Millised muudatused on aset leidmas praeguste aegade saatel?
Kas minna Toompeale selleks, et  oma häält maksma panna või on võimalus luua kuidagi teadlikumalt, veel targemalt?
Mis sündmused toimuvad üldse Universumis praegu?
Mida tähendab ”kosmiline transformatsioon”, mis praegu inimkonnaga väidetavalt aset leiab?
Kas on üldse mõtet maale kolida, kui inimesi survestatakse kõikjal?
Missugune saatus meid ootab?
Mida oleks vaja ette võtta, et enda vaba loomiseruumi säilitada?
Kuidas toetada lapsi piirangute ajal? Ja palju muud…

 

Infoloeng annab tõsisele enesearengu huvilisele põhjalikke nõuandeid ja teavet.

 

Infoloengu osades saad põhjaliku ülevaate sellest, mis toimub ning millele keskenduda. Võtsime selle (küllaltki mahuka) töö ette eesmärgil, et soovime neile, kes on oodanud teavet, väga rõhutada ja hingele panna, et te tegeleksite lisaks oma palgatöö ja eluliste olmeliste tegemiste kõrvalt kõige peamiste maiste valdkondadega enda elus. See on sinu keha, sinu keskkond (kodu) ning sinu pere – lapsed, armastatud kaaslane ja teised pereliikmed. “Vaimsuse buum” kutsub kõikjal üles mediteerima ning osalema energeetilistel üritustel, sealjuures unustatakse tihti oma maine keha ja päris reaalne kodune keskkond ümber kohandada.

 

Sest just keha vajab praegustel aegadel enim toetamist ja
(kodune elu)keskkond väga targasti ja ettenägelikult ümberkujundamist.

 

Sellepärast Amaryllis rõhutab koguaeg ka videoloengus, et te tegeleksite enda keha ja keskkonna tasandiga, sest just need kaks asjaolu vajavad enim tegelemist. Eriti, kui soovitakse aastate pärast vilju nautida ning muretult riiklikest ja globaalsetest sündmustest eemale jääda! (Oluline!)

Kehatasandi eest hoolitsemise ja toetamisega ning oma kodukeskkonna kujundamisega tuleks juba ainuüksi seepärast tegeleda, et niivõrd oluline ja huvitav aeg on inimkonnale Universumi aegruumis osaks saanud.

 

Inimhinge ja Vaimu puhas olemus ei saa avarduda ja laieneda kehas, mis on prügikast. Energeetiline, mõtteline või materiaalne prügikast.

Seepärast olgem oma valikutes eriti targad! Alates toidulaua tarneahela lühendamisest, kehaga kokkupuutes olevate ainete hoolikat jälgimist ning mõttemürgist ja mõttemürast eemal olemist. Ka oma sisemiste kehavajaduste täitmist – see on vaikuses ja omaette olemine, väljas sotsiaalmeedia mõttemürast ning kisast-kärast meediaturul.

 

Inimeste tuleviku kohta on palju küsitud. Palju muret ja lootusetust on tuntud. Sellest räägime loengu teises osas. Tulevik saab olema muretu neile, kes täna on väga väga ettevõtlikud ning hakkajad ning juba on asunud rajama oma muretut kodukeskkonda sellistel tingimustel, sellise asukohaga ja olemise-elamise viisiga nii, et nad jäävad lihtsalt suurematest mureallikatest kõrvale, mis paratamatult eriti suurte linnadega riike tabavad.

Kuid on tõsiasi– on inimesi, kes täiesti jäävad puutumatuks tuleviku sündmustest. Need on need, kes ei jäta enda elu hooleta ning on juba täna targasti asunud lahendusi ette võtma. Ise oma majapidamise eest hoolt kandma ning oskavad teha koostööd ka süsteemiga ükskõik mis viisil, kas läbi juriidiliste toimimisvormide või lausat tugevat koostööd teiste koosloojatega läbi kogukonna tasandi! 100% süsteemist vabu inimesi meie keskel niisama naljalt ei leidu. Igaüks kasutab toimimiseks oma sektorit süsteemist ja see on loomulik. Küsimus on – kui palju ja mis mahus soovid sa olla isetoimiv?

Seetõttu on maikuu infoloeng palju konkreetsem ja ka sirgejoonelisem, kuna ei ole enam aega teavet mudida, kui on vajalik tagada niivõrd oluline sektor oma elus – iseenda perega rahulik elamine ja olemine tagada tulevikuks, et saaks rahuseisundis kehatasandil ka kõrgematele kihtidele avarduda. Seda teavet kas mõistetakse või lihtsalt ei mõisteta.

 

Tihti komistatakse samade probleemide ja murede otsa – suutmatus ja otsustamatus ning hirm lahendada oma igapäevaelus tulenevad probleemid suhetes, pereelus, tööelus. Seetõttu kannatatakse palju sisemise rahulolematuse ja energia kaotuse all. Kuid mis vaimsusest, energia kokkuhoiust ja rahuseisundi loomisest me siis räägime, kui inimene on surutud rahulolematusesse?

 

Me vajame sisemist rahuruumi ja vaikuseruumi selleks, just praegu, et iseendaga ühenduses olla olulistel perioodidel.
Ja selleks ,et oleks võimalik teha sisetunde põhjal olulisi otsuseid enda tuleviku ja oleviku jaoks.
Sest hingetundel tehtud otsuseid langetab tark inimene alati rahuseisundi pealt.

 

Mitte äreva, mureliku, ärritunud või hirmunud seisundi pinnalt.

 

Kes huvitub süvendatud teemadest enesearengul, spirituaalsusel ja praegusel ajastul, siis see infoloeng on temale.

~•~~•~~•~~•~~•~~•~~•~~•~~•~

 

INFOKS TELLIJATELE:

֍ TÄHELEPANU: Video vaatamiseks on vajalik Vimeo kasutajakonto. Kontot saab luua: www.vimeo.com portaalis. Palun lisa oma kasutajakontole ees-ja perekonnanimi – siis leiame videoloengu tellijale kuuluva konto kiiremini üles :). 

Tellimust esitades PALUN KIRJUTA TELLIMUSE MÄRKMETESSE OMA VIMEO KASUTAJAKONTO. ֍ Alles seejärel saame lisada Sind Vimeo privaatsesse  videovaatamise süsteemi. Kui tellija kasutajatunnust ei saada, siis meil puudub info kasutajakonto kohta ning ei saa videoloengutele ligipääsu tagada ega saata vastavaid linke meilile.

֍Kodulehe klienditeenindus töötab osalise tööajaga iga nädala esmaspäeval ja neljapäeval kl 9-15:00, kui pole puhkuste aeg. Töötame osalise tööajaga.

֍Videoloengu materjal on tellijale  kuulatav ja vaadata 1 nädal alates ligipääsu tagamise hetkest.

Virtuaalsed materjalid muutuvad teile kättesaadavaks vastavalt klienditeeninduse aegadele. S.t, et kui olete esitanud tellimuse näiteks nädalavahetusel, siis vastatakse teile esimesel võimalusel tööpäevadel.

 

 Täname teid väga soetamast ja toetamast!

 

error: Content is protected !!