INTUITIIVSED UUE AJASTU LAPSED

33.30

Täname Teid kallid tellijad ja meie toetajad! Teos on meie laost otsas. Viimased eksemplarid saadaval Apollo raamatukauplustes. 

 

“Intuitiivsed uue ajastu lapsed” on teos, mis on mõeldud väga avatud lugejatele, kes soovivad saada kõrgema teadlikkuse kohaseid nõuandeid ja selgitusi, kuidas uue ajastu lapsi paremini toetada ja üles kasvatada. Teos keskendub täielikult uue ajastu laste temaatikale. Nende energeetilisele ja spirituaalsele toetamisele, võimeka Looja-olemusega inimlapse kujundamisele.

I osa: üleüldine teave meie uue ajastu lastest : I uue ajastu laste põlvkond. II uue ajastu põlvkond.

II osa: Laste võimed, intuitsioon, nende säilitamine. Valguslaste äratundmine. Tunnuste loetelu vanematele. Õpetused ja juhised vanematele. Tehnikad, võtted, nõuanded. Hirmudega tegelemine. Punktid lapse investeerimisaastate kohta 0-3.a, Looja-olemusega lapse kujundamine ja tema alateadvuse toetamine ja programmeerimine võrreldes laialtlevinud mustrite ja kasvatusviisidega.

Võimetega, potentsiaaliga inimese kujundamine vs piiratud võimekusega inimliigi jätkamine. 

Sisukorra ülevaade ja teose sisu ülesehitus: vt. allpool. 

Teoses mahukas teave, põhjalikud selgitused ja juhised I-VII peatükki. Mitme loenguteema materjal põhjalikult ja kompaktselt kokku toodud terviklikku teavikusse.

Iga raamatu ostja, kes soetab teose läbi kirjastuse kodulehe siit e-poest, saab kaasa kauni, kuid praktilise manifestidega järjehoidja.

Välismaale tellimise korral palun kirjutage kirjastus.blessed@gmail.com ning saadame arve täpse saatmistasuga. Nt Soome: Smartpost Itella XS kapp 10 eurot. Rootsi, Omnivaga 10 eurot. USAsse saatmine ca 25 eurot Omnivaga. Austraaliasse jmt 15 eurot tähitud maksikirjaga.

 

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Kas oled mõelnud, kuidas on kasvatanud oma poegi ja tütreid suurriikide ning valitsuste juhid? Kas oled mõelnud, missuguse teistmoodi väljaõppe ja kasvatusliku lähenemise annavad nad edasi oma enda lastele, võrreldes süsteemis ja tavakoolides käivate „tavainimeste lastele“ (et mitte öelda “orjarahvaste lastele” ) edasiantavate teadmistega, õppeprogrammidega? Milliseid teadmisi on andnud edasi läbi ajastute oma järglastele erinevad preesterkonnad? Milliseid väljavalitud teadmisi pärandasid oma tütardele aga kõrgema teadlikkusega ja väljaõppega preestrinnad? Milliseid saladusi usaldasid edasi anda oma järglastele erinevad Maal kehastunud kõrgtsivilisatsioonid? Mis on aga kõikidel eeltoodud küsimustel ühist? Vastus lühidalt: VÄGA TEADLIK KASVATUS. Mitte lihtsalt teadlik, vaid väga teadlik, lausa kõrgema teadlikkusega kasvatus, suunamine ja toetamine. Ning selline teadlik lähenemine ja toetus oli juba ettevalmistatud enne laste sündi. Väljavalitud õpetuste, juhendamiste ja teadmiste edasiandmine väga toetatud ja teadlike väljavalitud juhendajate ja tugiisikute poolt.

Meil on käes uus ajastu. See on veevalaja ajastu ehk intuitsiooniajastu. Üle terve maailma on alanud uue ajastu laste II generatsiooni saabumine. Jah. II generatsioon, mitte I generatsioon. Kes oli I põlvkond? Indigod, kristallid, tähelapsed, vikerkaarelapsed…

Uue ajastu laste täiesti uus põlvkond on peale sirgumas ning on ülimalt tähtis, et neid lapsi ei kasvatataks inimliigile omaste vanade orjamustrite järgi, vaid et lapsevanemad tõstaksid massiliselt oma teadlikkust ning toetaksid uusima energiaga valguslaste kasvu kõrgema teadlikkuse ning tõdede järgi.

Uue ajastu laste täiesti uus põlvkond on peale sirgumas ning on ülimalt tähtis, et neid lapsi ei kasvatataks inimliigile omaste orjamustrite järgi. Seda on tähtis meeles pidada, kuna valguslapsed on ülioluline vundament uue ajastu platvormi loomisel. Neil on vaja oma võimeid säilitada ja töös hoida, et nad saaksid oma missiooni siin kehastuses väärikalt teostada! Lapsevanem, kes soovib olla teadlik, suunab oma lapsi nii, et nad saaksid säilitada oma potentsiaali, oma loomingulise vaba olemuse ja võimed. Ta kasvatab ja toetab oma lapsi väga teadlikult, mis tähendab ka energeetilise ja spirituaalse toetuse ning teadmiste rakendamist.

Sellesse mahukasse ja põhjalikku teosesse on kokku toodud kõik üliolulised peatükid laste esimestest eluaastatest ehk investeerimisaastatest ning uue ajastu lastega seotud valdkondadest. Ka teave sellest, kuidas „tavaliselt“ süsteemis on harjutud lapsi „programmeerima“ ning sellest, kuidas oleks mõistlik praegusel ajastul intuitiivseid lapsi suunata.

Teose ülesehitus kujunes loomise käigus seitsmeks põhipeatükiks:

I  Uue ajastu laste I põlvkond: indigod, kristallid, vikerkaared, tähelased. Sissejuhatav, ülevaatlik ja kompaktne meenutus meie esimestest teerajajatest ja saabujatest. II  Uue ajastu laste II põlvkond ehk uusima energiaga valguslapsed : üleminekuaja lapsed, vertikaallapsed, meisterlapsed, atlantise lapsed, teised galaktilised erikülalised. Sissejuhatav peatükk valguslaste olemusest, vertikaalsest elujoonest, vertikaalsest arengust ja valguslaste energiatest. III Valguslaste täpsem olemus. Peatükid lapsevanematele uusima energiaga laste sügavamaks mõistmiseks. Enamlevinud tunnuste loetelu, valguslaste kaasasündinud anded ja võimed, valguslaste kõrgemad rollid jmt.

IV Teadlikule lapsevanemale laste teadlikumaks toetamiseks.Valguslaste teadlik toetamine praeguses süsteemis. Mis juhtub tundliku lapsega süsteemis? Inimese alateadvuse programmeerimine ja selle mõju sensitiivsele lapsele.  Miks tundlikel lastel võimed sulguvad? Levinumad lastevanemate eksimiskohad. Meelespea lapsevanematele. Energeetilised ja bioloogiliste parasiitite mõju lapse käitumisele ja võnkesagedusele.

V Lapsevanema areng koos võimeka lapsega. Uue ajastu laste vanematele peamised ülesanded ka iseenda spirituaalset arengut silmas pidades.

VI Ülitundlike valguslaste toetamine maistes aspektides: KEHA, KESKKOND ja TOIT. -Tundliku lapse füüsilise keha sagedust mõjutavad peamised ohutegurid, keskkonna- ja kodutegurid. – Toidu ja keskkonna valik ja mõju sensitiivsetele lastele. -Enamlevinud murekohad energeetilise müra, saastatuse ja mõttemüraga seoses. – Füüsilise keha toetamise vajadus, tervise ja immuunsuse ning vastupanuvõime tagamine. -Hirmudega tegelemine ja keha rahustamine. -Kohanemisraskused tundlikel lastel maise eluga. -Kodukeemia jmt mõju lapsele. -Loomevabaduse ja eneserealiseerimisvõimaluse säilitamise tähtsus Looja-olemusega lapsele. – Energeetilise kiirguse ja energeetilise saaste mõju ülitundlikele lastele.

VII Ülitundlike valguslaste toetamine energeetilistes aspektides: INTUITSIOON, VÕIMED, TAJU, MAANDAMINE, PUHASTAMINE, HIRMUDEGA TEGELEMINE, KOKKUPUUTED EETERLIKU MAAILMAGA. – Võimete, intuitsiooni, taju ja mõttekiiruse arendamine – Lapse kaitsmine energeetilisest aspektist – Tehnikad lastele! Maandamine, rahustamine, puhastamine, sageduse tõstmine, hirmudega tegelemine, Looja Lättega ühenduses olemine – Kui võõrad energiad kiusavad – Kui laps näeb vaime, energiaid või olendeid – Lapse pühad õigused – Mis on sädelused? – Intuitiivne toetamine: 0-1.a, 1-2.a, 3-6.a,6-9.a+ – Väga tähtis:mõistusteadvuse programmeerimine Looja-olemusega ülitundlikule võimetega lapsele – Distsipliin ja kokkulepped – Teadlikele isadele! -Eripedagoogi nõuanded lapsevanematele

Need imelised lapsed, keda võiks nimetada helendavateks lasteks ehk valguslasteks, omavad silmapaistvalt laia, intensiivset ja mahukat valguskeha. Kuid peale 2010/2012.aastat on hakanud maailmasse sündima aktiveeritud Püha Vaimu tasandiga ja aktiveeritud Meistritasandiga ning meistripotentsiaaliga meisterlapsed, vertikaalsete elujoontega vertikaallapsed, erilise DNA-ga atlantise lapsed ja üleminekuajastu lapsed.

Nad on juba siin! Meie peredes! Ootavad vanemate ärkamist ja teadlikuks saamist. Ootavad inimkonna uuele platvormile loomist. Need lapsed on väga tundlikud, lausa ülitundlikud. Nimetan neid väikesteks sensitiivideks. Miks? Teoses on imelised näited laste võimetest ning sellest, kuidas last toetada tema annetega. Neil lastel on tõepoolest sünnipärased imelised võimed kaasa antud.

Kuidas hoida neid andeid avatuna? Kuidas need võimed ja anded avastada vanemal, kes pole ise tunnetaja-nägija? Kuidas toetada lapse intuitsiooni? Kõikidele neile küsimustele olen aastate jooksul kogunud kokku vastused läbi isikliku praktika, kogemuse, õpetuse ja õppimise iseenda lastekasvatuskogemuse, ka selgeltnägijast meisterõpetaja all, kelle käe all õppisin aastaid. Sellesse mahukasse teosesse on põimitud sisse vastused nii paljudele küsimustele ja kirjadele,mida toimetus on läbi aastate saanud just ülitundlike valguslastega seoses.

Perekonnad, keda on õnnistatud valguslastega – see mahukas raamat sisaldab väärtuslikku teavet imelise lapse väga teadlikuks toetamiseks. Igaüks leiab omad pärlid, tarkuseterad, nõuanded, tehnikad ja selgitused.

Teose  „Intuitiivsed uue ajastu lapsed“ koostamine on olnud autori jaoks tõsine pühendumise projekt, sest oli taotlus praegusele täiskasvanutest põlvkonnale tuua välja kõige olulisemad, tõsisemad ja tähtsamad teemad välja, et ei juhtuks nii, et meie põlvkond on võimekaid uue ajastu lapsi orjadeks kasvataks – et võimetega lapsed ei manduks ning nende potentsiaal ning anded luhta ei läheks. Teoses olevat informatsiooni loe läbi oma tunnetuse ja seedi seda läbi oma sisetunde. 

 

Muuhulgas leiab teosest vastused nii mitmetele küsitud küsimustele:

 • Mida teha, kui laps näeb energiaid, olendeid, vaime, lahkunud hinge või lausa „kolle“ magamistoas?
 • Mis on sädelused (nähtus, mida sensitiivsed lapsed tihti näevad)?
 • Missugused toitumisega seotud küsimused võivad aset leida intutiivsetel lastel?
 • Missugune on toidu ja keskkonna mõju tundlikule valguslapsele ja tema võnkesagedusele?
 • Mida tähendab vertikaalne elujoon?
 • Kes on uue ajastu laste I põlvkond?  Kes on oma olemuselt tähelapsed, vikerkaarelapsed, indigod ja kristalllapsed ?
 • Kes on uue ajastu laste II põlvkond? Kes on oma olemuselt üleminekuaja lapsed, meisterlapsed, vertikaallapsed ja teised erikülalised?
 • Millised on valguslaste kõrgemad ülesanded, missioonid, rollid?
 • Miks tundlikel lastel võimed sulguvad siin süsteemis? Mida ette võtta?
 • Mida teha, kui tundlik laps käib nii-öelda  tavakoolis ning kelle vanemad soovivad säilitada?
 • Kuidas toetada lapse intuitisiooni erinevatel eluaastatel alates sünnist? Kuidas ära tunda laps ja  tema anded?
 • Kuidas last toetada paremini tema hirmudega?

Teosest leiad juhised neile lapsevanematele, kes soovivad ise end teadlikult oma võimekate laste kõrval arendada. Teosest leiad enamlevinud valguslaste tunnuste loetelud (lapsevanematele endile), kes soovivad ise enda lapsi paremini mõista. Juttu on valguslaste enamlevinud sensitiivsetest võimetest. Juttu on valguslastest ja nende kõrgematest rollidest, missioonidest. Lapsed, kes on oma olemuselt tranformaatorid, rahvaste juhid, tervendajad, rahuhoidjad, harmoniseerijad, meistrid, äratajad, genofondi kandjad jmt.

Intuitiivsed uue ajastu lapsed ehk valguslapsed – nad on tundliku, väga sensitiivse tulevikuinimese sündmine ja saabumine Maale.  Mida tähendab “ülitundlik laps?” Ülitundlik tähendab tundlikkust, ülitajumist. Praegu kehastuvad lapsed, kes on tõesti ülitajujad, ülitunnetajad. Nad on sündinud võimetega. Nad ongi nagu väikesed sensitiivid. Loe teosest lähemalt kokkupuuteid laste olemusest ja sellest, kui lapsel on võime avaldunud ning aktiivselt kasutuses.

NB. See teos pole tavapärane pedagoogiline-kasvatuslik teos. See teos keskendub intuitiivsele, kõrgema teadlikkusele toetusele ja kasvatamisele, mis kaasab ka energeetilist ning vaimset (spirituaalset) lähenemist. Teos eeldab teadlikumat, ärganumat lapsevanemat.

NB. See teos ei ole esoteeriline teos. See teos ei kaasa endas mitte ühegi energeetilise või esoteerilise egregori energiaid, vaid toetab  lapse ja inimolemuse jumalikku, püha olemust, sünnipärast Looja-Vaimu olemust ning selle loojaliku, jumaliku olemuse säilimist läbi tema elu! 

Soovid teosesse pilku heita ja tutvuda sisuga? Palun vaata sisuvideot „Pilguheit teosesse“ (soovi korral aeglusta videot).

https://youtu.be/cKxDd5fcTYk

 „Igal uuestisündinud inimesel lasub kolossaalne vastutus kogu suguvõsa saatuse eest“. Anastasia (V.Megre, „Anasta“)