Skip links

Tiibeti Vajra (2-tipuga)

Tiibeti Vajra (2-tipuga)

12.77

Tiibetist toodud vajra (dorje). Esindab Vaimu ja Vaimse jõu kindlust.

Konkreetne müügis olev element ehk vajra/dorje on lihtsustatud versioon seadeldisest/monumendist, mis on tuntud kui “Iidsete inimeste masin” Tiibetis. Dr Ernst Muldašev kirjeldab oma raamatus “Jumalate linna otsingul” antud seadeldist kui iidsete inimeste masinat, mida suutsid juhtida ja kasutada mõttejõul väga tugevate psüühiliste võimetega inimesed. Vajrad on toodud ühe väga vaimse inimese poolt Tiibetist möödunud sügisel ning neid on ainult väike kogus teadlikele huvilistele.

 

Lisapilt raamatust “Jumalate linna otsingul. Harati kullast plaadid” E.Muldašev.

 

Availability: 17 laos

Description

IIDSETE INIMESTE SEADELDIS (2- tipuline)

Tiibetist toodud vajra (dorje) ehk iidsete inimeste seadeldis, mis esindab Vaimu ja Vaimse jõu kindlust. Vajrale/dorjele on omistatud tiibetlaste ja nepaallaste poolt tugevat jõudu ja usku, et aitab selle kandjal/hoidjal/omanikul kohale jõuda ning teda kaitsta, omandab mõtteenergiat võimendavat jõudu. 

Konkreetne müügis olev element ehk vajra/dorje on lihtsustatud versioon seadeldisest/monumendist, mis on tuntud kui “Iidsete inimeste masin” Tiibetis. Dr Ernst Muldašev kirjeldab oma raamatus “Jumalate linna otsingul” antud seadeldist kui iidsete inimeste masinat, mida suutsid juhtida ja kasutada mõttejõul väga tugevate psüühiliste võimetega inimesed. Vajrad on toodud ühe väga vaimse inimese poolt Tiibetist möödunud sügisel ning neid on ainult väike kogus teadlikele huvilistele. Kõik eksemplarid on teinud kandjaga koos tiiru ümber püha Kailase mäe.

On saadaval limiteeritud kogus 2-tipulist vajrat ning 4-tipulist vajrat.

Lisapilt raamatust “Jumalate linna otsingul. Harati kullast plaadid” E.Muldašev.