Näitan kõiki 2 tulemust

 • Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega.

  33.50

  NB. Tegemist pole kõvakaanelise trükiga. Tegemist on pehmekaanelise versiooniga.

  Iga ostja, kes soetab teose meilt otse läbi käesoleva kirjastuse kodulehe e-poe, saab kingituseks kaasa kauni, kuid praktilise toetavate manifestidega järjehoidja. Järjehoidja on üks suurest seeriast, lisame juhuslikkuse alusel.

  Teos “Valguslapse ema päevik 2” autori Adeline V. Amaryllise sulest, täis ülemeelelisi uskumatuna näivaid lugusid.

  Teose autor, mitme uue ajastu lapse ema Amaryllis, toob lugejate ette rääkimata lood oma varasalvest. Lisaks õpetused, nõuanded ja kanaldused vaimumaailma temaatika kohta.
  Amaryllise meeskonda  on liitunud valgusolenditest suured meistrid, neist peamised – Alfa ja Omega, kes pärinevad Loojate tasandilt. Nad on tulnud inimkonda toetama ning jaganud väärt nõu Amaryllisele, mida ta ka teoses avaldada tohib.

  Teises teoses jätkab Amaryllis oma teekonda ning kirjeldab uusi kokkupõrkeid maaväliste ja eeterlike eluvormidega kui väljakutseid.

  Juttu on atlantise lastest, kes on asunud Maale kehastuma.
  Juttu on portaalidest, mis tekivad päriselt füüsilisel tasandil inimeste ruumidesse.
  Juttu on ohukohtadest, mis puudutavad vaimumaailma ning mida peaks iga uue ajastu lapse vanem teadma! Raamatu valmimisel on andnud infot ülivõimetega lapsed, kes on institutsiooni  vangistatud ning tulid autorile teavet jagama, et lapsevanematele edasi jagada.
  Juttu on ülivõimetega lastest, kes inspireerivad oma nägemise- ja tunnetuse meelega täiskasvanuid.
  Juttu on kohtumisest ajaränduriga.
  Juttu on Uuest Maailmast läbi autori isikliku kogemuse ja nägemise.

  Inspireeriv lugemine neile, kes soovivad õppida kasutama oma Looja väge iseendas.

  RAAMATU SISUKORRAGA SAAD TUTVUDA SIIT:

  Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega. Adeline V. Amaryllis 2019. ASISUKORD

 • Valguslapse ema päevik esikaas

  Valguslapse ema päevik. 1.osa.

  33.50

  Tegemist on Valguslapse ema päevik 1.osa kordustrükiga, mis on pehmekaaneline versioon.

   

  Noor ema jutustab oma kardinaalsest elumuutusest pärast valguslapse saabumist ultrakõrgest sagedusest. Teos kätkeb endas isiklikku spirituaalset teekonda algajast meistriks saamisel. Sealjuures jagab ta läbielamisi ootamatute dokumentaalsete juhtumite kohta – paranormaalsete nähtuste aktiveerumistest, kontaktidest maaväliste rassidega, kõnelustest vaimolenditega, külastustest ja katsumustest erinevate jõudude või eeterlike olenditega.

  Tegemist on tõsielulise jutustega, mis kirjeldab noore ema kogemusi, kui tema perre sündisid uue ajastu lapsed ja kogu tema elu võttis täiesti uued pöörded. Päevik, mis viib lugeja teekonnale,  ei kätke ainult kooskasvamist õpetajatest valguslastega ega too kaasa ainult moodsaid uue ajastu laste „kasvatusprobleeme“. Lugeja kaasatakse teekonnale täis põnevaid seikasid lapseootuse ajast ja lapse sirgumise erinevatest etappidest. Selle kirju teekonna saatel käsitletakse ülitundlike ja empaatiliste uue ajastu laste kasvatamisega seotud valusid ja võlusid, kuid tõmmatakse kõrvale ka saladusloorid nähtamatu maailma eest, valgustades Universumi energiate, planeet Maa ning Inimese tõelise olemuse sügavamaid kihte. Jutustus, mis mõeldud väga avatud lugejatele.

  Teose märksõnad: uue ajastu lapsed, meisterlapsed, vertikaallapsed, uus maailm, teadlik lapseootus, teadlik sünnitus, paranormaalsed nähtused, spirituaalsus, vaimsus, eeterlikud olendid, vaimumaailm, maavälised olendid, nähtamatud energiad, Looja vägi, ülivõimetega lapsed, valguslapsed, meisterlapsed, vertikaallapsed, esoteerika, võimete arendamine, vaimne areng, astraaltöötajad, paratöötajad, luupainajad, kehavälised kogemused, astraalrännakud, paralleelreaalsused, teadlik unenägemine, lucid dreaming

   

  Mahukas teos (376 lk) annab nõuandeid, kuidas uusima energiaga lapsi toetada, suunata, kasvatada. Autor jagab nõuandeid ja meetmeid, kuidas kaitsta iseennast ja pere erinevate energiate ja olemusvormide eest, muuhulgas kuidas hoiduda ja vältida erinevatest tülikatest nähtustest nagu luupainajad, unehalvatused ja paralüüsid või võõraste energiate külastused elamises.

  Mõtled, kas see teos võib Sulle olla? Lae alla sisututvustuse pdf. SISUTUTVUSTUSE SAAD ALLA LAADIDA SIIT: Valguslapse ema päevik. DEMO. 2018