Näitan kõiki 2 tulemust

 • Intuitsioonitreenimise harjutused. Töömapp ülesannete ja töölehtedega. LIMITEERITUD VÄLJAANNE.

  35.50

  Intuitsioonitreenimise harjutuste mahukas töömapp iseseisvaks praktiseerimiseks.

  Üks kindel samm edasi iseenda usaldamiseni!

  ֍Väljaandja Blessed Generations OÜ. 2022.
  ֍Autor ja koostaja A.V.Amaryllis.
  ֍ Formaat: spiraalköide, lamineeritud. A4. Värviline trükk.
  ֍ Mahukas töömapp sisaldab 30 harjutust ja 30 töölehte vastuste ja ülesande soorituse hindamise jaoks, mis käivad iga harjutusega kokku. Maht 64 lehte (128 lehekülge).

  ֍Tellimus on eritellimustrükk, mis tähendab, et tellija eksemplar antakse trükki vastavalt soovitud kogusele. Tellimuse täitmise aeg on seega kuni 7 päeva, lisandub saatmisaeg. Tegemist on eriväljaandega kirjastuse poolt ning ainult limiteeritud perioodil soetamiseks.

  ֍Töömapp sisaldab 30 erineva raskusastmega ülesannet koos 30 töölehega. Ülesanded on koostatud ja disainitud peamiselt neile, kes on omandanud mingid kindlad intuitsiooni kasutamise viisid, tunnetamise- või nägemise tehnikad (nt. teetatervendamise meditatsioonitehnika) ning soovivad erinevaid ülesandeid praktiseerides oma võimeid proovile panna.

  ֍Harjutusi saab sooritada iseseisvalt või paaris. Osasid harjutusi saab sooritada ainult paarilisega.
  ֍Spetsiifilisemate harjutuste sooritamiseks on vajalik edasijõudnute tase, kuna nõuab keskendunud ja teadlikku intuitsiooni rakendamist (s.t. puhast vaatlusviisi, tunnetamist, tajumist, eristamisoskust).
  ֍ Mitmed harjutused sobivad sooritamiseks ka koos lastega, kuna on oma ülesehituselt lihtsad, mängulised ja kaasahaaravad.
  ֍ See töömapp on asjalikuks töövahendiks neile, kes soovivad iseenda intuitsiooni proovile panna mängulisemate lihtsamate ülesannetega kui ka keerulisemate keskendumist nõudvate harjutuste saatel.
  ֍Iga tööleht võimaldab praktiseerijal hinnata soorituse täpsust ning märkida tagasiside enda soorituse kohta.

  ֍Töömapp koosneb sisendülesannetest, lihtsast ülesande edukast läbimise kirjeldusest ning töölehtedest. Töömapp ei sisalda pikki tekste ega detailseid kirjeldusi eelneva tühja ruumi loomisest, vastava häälestuse loomisest, oma energiate nihutamisest ning puhtast vaatlusviisist. Kõike seda õpitakse vastaval intuitsiooni rakendaval koolitusel põhjalikult ligi 3 päeva.(Kliki siin, et soovi korral uurida lähemalt) See töömapp sisaldab 30 erineva nurga alt kombineeritud harjutust, mis võimaldavad tõsisemal huvilisel enda võimeid proovile panna.

 • Intuitsioonitreenimise kaartide komplekt

  Intuitsioonitreenimise kaardid (44 tk) │UUENDATUD PARTII !

  35.00

  INTUITSIOONITREENIMISE KAARDID.

  Põhjalik juhend infoga, et saaksid treenida tunnetamist ja ülitaju kasutust, mitte lihtsalt vastuseid “ära arvata” (tunnetamine vs äraarvamine). juhend intuitsiooni treenimiseks koos tüüpharjutustega (alustajad, edasijõudnud ja eksperttase), enamlevinud tehnikatega ning mitmete nõuannetega lastega mängimiseks, nõuannetega eksimisprotsendi vähendamiseks ja vigade minimeerimiseks. Eksimuste põhjused ning enamlevinud meetmed eksimuste vähendamiseks. Nõuanded “Kust tekivad vead? Miks pannakse vastustega mööda? Arvamine vs tunnetamine. Ülitundlike lastega mängimine.” ja palju muud kasulikku neile, keda huvitab enda sisetunde oskuslik kasutamine ükskõik, mis erivaldkonnas.

  Erineva raskusastmega  kaardid (44 tk), mis on grupeeritud peenmateerilise infoeristuse järgi, vastavalt, millistele tajumeeltele keskendutakse ning kui raskeid või lihtsaid ülesandeid teha sooritatakse:
  – Värvikaardid (9 tk);
  – Fotokaardid (16 tk);
  – Kujundikaardid (5 tk);
  – Numbrikaardid (10 tk);
  – Abikaardid ehk tühikaardid raskusastme tõstmiseks (4 tk).

  Kaardid on disainitud nii, et sobivad algajatele, lastele ja edasijõudnutele ning spetsialistidele.
  Kaardid on disainitud nii, et sobivad ka lastele, kes veel ei kõnele (loe juhendist peatükki “Kuidas mängida koos lastega?”).
  Kaardid ei ole valitud juhuslikult, vaid on komplekteeritud nii, et praktik saaks proovile panna end mitmel viisil – lihtsamad värvieristuse algharjutused; lihtsamad kehatunnetuse harjutused algajatele fotokaartide näol (st stiihiate tunnetamine, erinevate keskkondade tunnetamine, erinevate energiate tunnetamine, erinevate tundmuste eristamine kehal (ebameeldivus, meeldivus, soojus, külmus) , keha tunnetust mõjutavad aistingute eristamine ja signaalide kinnipüüdmine – külm, kuum, hapu, magus, märg, rusuv, kerge, avar jmt); täpsemad abstraktsete kujundite tunnetamise harjutused, täpsemat oskust nõudvad edasijõudnute kaardid ehk numbrite kanaldamiste harjutused. Lastele sobivad alustamiseks värvikaardid ning fotokaardid, kuid ülitundlikud lapsed on tavaliselt vilunud ka  eksperditaseme  tüüpharjutustes 4A ja 4B (vt juhist). Edasijõudnutele sobivad abstraktsed kujundikaardid ning numbrikaardid ning fotokaardid.

  Soovid osta kaardikomplekti, aga ei taha osta põrast kotis ? Siia lehele on kokku kirjutatud põhjalik tooteinfo. Palun loe hoolega kogu tooteinfo siin kodulehel põhjalikult läbi ning usume, et saad selgema ülevaate, millega tegemist. Vaata kindlasti ka toote juures olevaid pilte ja tutvustust:)

  Tellimuste esitamisega seotud info (palun loe hoolega).

  1. Väljastame Su  tellimuse peale laekumist ehk tellimuse eest tasumist 3-5 tööpäeva jooksul vastavalt laekumise järjekorras. 
  2. Täname, kui Sa KONTROLLISID hoolega, et Sinu telefoninumber on sisestatud korrektselt! 
  3.  Tellimusi võtame vastu ainult läbi e-poe vormistatud süsteemi, et mitte segi ajada laoarvestust.  
  4. Tootebroneerimist me teha ei saa.
  5. Tähelepanu: tellimus, mis on vormistatud, kuid jäetud kinnitamata ülekandega (tasumisega), tühistatakse 3 ööpäeva pärast! Peale seda tuleb uus tellimus edastada. Kui Sa oled teinud tellimuse ning jätnud selle tasumata pikalt, siis enne uuri, kas toode enam saadaval on.
  6. Kaardid ei ole massiproduktsioon, neid on piiratud kogus ja ei ole teada, millal uus partii tuleb. Kui oled tundnud huvi, siis reageeri.
  7. Meil ei ole paraku klientidele avatud ladu ega kauplust hetkel, seega ei ole meil puht ajaliselt võimalik iga kliendiga kokku saada, et talle käest-kätte toode üle anda. Soovitame valida siiski pakiautomaadi teenuse, kuna 2,90 eurot säästab ka Teie edasi-tagasi sõitmise kulu, ajakulu ning kütusekulu, mis kipub linnaoludes minema kulukamaks, kui pakiautomaadi teenuse hind.
  8. Kui kaardikomplekt Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis võtame tagasi rikkumata ja kasutamata komplekti kuni 14-päeva jooksul alates kättesaamise hetkest Eesti tellimuspiirkonna piires. Sellisel juhul palun teavita meid esimesel kiiremal võimalusel, kuna kaartide soovijaid on tavaliselt mitmeid.
  9. Kas postitame ka välismaale? Jah, ikka saadame teile soovi korral ka välismaale. Välismaale tellimise puhul palun kirjuta kirjastus.blessed@gmail.com ning saada oma korrektsed sihtandmed: oma nimi, oma aadress, sihtriik, korrektne kontaktelefon ning tellimuse info, mida ja kui palju soovid tellida. Seejärel vormistab raamatupidaja Sulle arve. Hinnajärgud välismaale saatmise puhul on ligikaudu järgnevad olnud: Smartpost Soome – 11 eurot (S-kapp). Omniva tähitud ärimaksikiri välismaale (15 eurot  -25 eurot, sõltuvalt sihtriigist).