Näitan ainukest tulemust

 • Intuitsioonitreenimise kaartide komplekt

  Intuitsioonitreenimise kaardid (44 tk) │UUENDATUD PARTII !

  35.00

  INTUITSIOONITREENIMISE KAARDID.

  Põhjalik juhend infoga, et saaksid treenida tunnetamist ja ülitaju kasutust, mitte lihtsalt vastuseid “ära arvata” (tunnetamine vs äraarvamine). juhend intuitsiooni treenimiseks koos tüüpharjutustega (alustajad, edasijõudnud ja eksperttase), enamlevinud tehnikatega ning mitmete nõuannetega lastega mängimiseks, nõuannetega eksimisprotsendi vähendamiseks ja vigade minimeerimiseks. Eksimuste põhjused ning enamlevinud meetmed eksimuste vähendamiseks. Nõuanded “Kust tekivad vead? Miks pannakse vastustega mööda? Arvamine vs tunnetamine. Ülitundlike lastega mängimine.” ja palju muud kasulikku neile, keda huvitab enda sisetunde oskuslik kasutamine ükskõik, mis erivaldkonnas.

  Erineva raskusastmega  kaardid (44 tk), mis on grupeeritud peenmateerilise infoeristuse järgi, vastavalt, millistele tajumeeltele keskendutakse ning kui raskeid või lihtsaid ülesandeid teha sooritatakse:
  – Värvikaardid (9 tk);
  – Fotokaardid (16 tk);
  – Kujundikaardid (5 tk);
  – Numbrikaardid (10 tk);
  – Abikaardid ehk tühikaardid raskusastme tõstmiseks (4 tk).

  Kaardid on disainitud nii, et sobivad algajatele, lastele ja edasijõudnutele ning spetsialistidele.
  Kaardid on disainitud nii, et sobivad ka lastele, kes veel ei kõnele (loe juhendist peatükki “Kuidas mängida koos lastega?”).
  Kaardid ei ole valitud juhuslikult, vaid on komplekteeritud nii, et praktik saaks proovile panna end mitmel viisil – lihtsamad värvieristuse algharjutused; lihtsamad kehatunnetuse harjutused algajatele fotokaartide näol (st stiihiate tunnetamine, erinevate keskkondade tunnetamine, erinevate energiate tunnetamine, erinevate tundmuste eristamine kehal (ebameeldivus, meeldivus, soojus, külmus) , keha tunnetust mõjutavad aistingute eristamine ja signaalide kinnipüüdmine – külm, kuum, hapu, magus, märg, rusuv, kerge, avar jmt); täpsemad abstraktsete kujundite tunnetamise harjutused, täpsemat oskust nõudvad edasijõudnute kaardid ehk numbrite kanaldamiste harjutused. Lastele sobivad alustamiseks värvikaardid ning fotokaardid, kuid ülitundlikud lapsed on tavaliselt vilunud ka  eksperditaseme  tüüpharjutustes 4A ja 4B (vt juhist). Edasijõudnutele sobivad abstraktsed kujundikaardid ning numbrikaardid ning fotokaardid.

  Soovid osta kaardikomplekti, aga ei taha osta põrast kotis ? Siia lehele on kokku kirjutatud põhjalik tooteinfo. Palun loe hoolega kogu tooteinfo siin kodulehel põhjalikult läbi ning usume, et saad selgema ülevaate, millega tegemist. Vaata kindlasti ka toote juures olevaid pilte ja tutvustust:)

  Tellimuste esitamisega seotud info (palun loe hoolega).

  1. Väljastame Su  tellimuse peale laekumist ehk tellimuse eest tasumist 3-5 tööpäeva jooksul vastavalt laekumise järjekorras. 
  2. Täname, kui Sa KONTROLLISID hoolega, et Sinu telefoninumber on sisestatud korrektselt! 
  3.  Tellimusi võtame vastu ainult läbi e-poe vormistatud süsteemi, et mitte segi ajada laoarvestust.  
  4. Tootebroneerimist me teha ei saa.
  5. Tähelepanu: tellimus, mis on vormistatud, kuid jäetud kinnitamata ülekandega (tasumisega), tühistatakse 3 ööpäeva pärast! Peale seda tuleb uus tellimus edastada. Kui Sa oled teinud tellimuse ning jätnud selle tasumata pikalt, siis enne uuri, kas toode enam saadaval on.
  6. Kaardid ei ole massiproduktsioon, neid on piiratud kogus ja ei ole teada, millal uus partii tuleb. Kui oled tundnud huvi, siis reageeri.
  7. Meil ei ole paraku klientidele avatud ladu ega kauplust hetkel, seega ei ole meil puht ajaliselt võimalik iga kliendiga kokku saada, et talle käest-kätte toode üle anda. Soovitame valida siiski pakiautomaadi teenuse, kuna 2,90 eurot säästab ka Teie edasi-tagasi sõitmise kulu, ajakulu ning kütusekulu, mis kipub linnaoludes minema kulukamaks, kui pakiautomaadi teenuse hind.
  8. Kui kaardikomplekt Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis võtame tagasi rikkumata ja kasutamata komplekti kuni 14-päeva jooksul alates kättesaamise hetkest Eesti tellimuspiirkonna piires. Sellisel juhul palun teavita meid esimesel kiiremal võimalusel, kuna kaartide soovijaid on tavaliselt mitmeid.
  9. Kas postitame ka välismaale? Jah, ikka saadame teile soovi korral ka välismaale. Välismaale tellimise puhul palun kirjuta kirjastus.blessed@gmail.com ning saada oma korrektsed sihtandmed: oma nimi, oma aadress, sihtriik, korrektne kontaktelefon ning tellimuse info, mida ja kui palju soovid tellida. Seejärel vormistab raamatupidaja Sulle arve. Hinnajärgud välismaale saatmise puhul on ligikaudu järgnevad olnud: Smartpost Soome – 11 eurot (S-kapp). Omniva tähitud ärimaksikiri välismaale (15 eurot  -25 eurot, sõltuvalt sihtriigist).