| | |

Üks tore artikkel valguslastest ajakirjas “Müstika”

Üks imearmas inimene palus rääkida valguslastest ning kokku tuli üks väga valgustava sisuga artikkel. Nagu pealkirigi tabavalt ütleb “Valguslapsed – eriliste võimetega tulevikumaailma loojad” räägib lähemalt, kes on üldse valguslapsed, miks neid nimetatakse “valguse lasteks”, missugune on uue ajastu laste erinev olemus varasemate tulijatega (Indigod ja I põlvkond).

Artiklist leiad vastused ka valguslaste rollide kohta, mis ülesanded nad on omale siin elus valinud, missugune imeline ja püha seos on neil lastel siia sündides ka planeet Maa toetamisega ja inimkonna ülestõusmisajastuga. Ja muidugi on juttu ka sellest, mida üks teadlik perekond oma erilise armsa lapse toetamiseks võiks teisiti teha, et tema erilisust ja loomingulisust hoida ja toetada.

Ajakiri “Müstika” nr 1, mai 2020. Muuhulgas märkasin… on selles ajakirjas ka üks väga oluline ja niivõrd kasulik artikkel taime kohta… mis aitab keha kompromissitult terves häälestuses hoida… 🙂 Lugege kindlasti!

Mul on tõesti hea meel, et oleme oma ajajärgus juba sinnamaale jõudnud, et ajakirja kaante vahele mahutatakse lugu, mis räägib nii teadlikust, s.t. ärganud inimeste teemadest nagu uue ajastu laste uus saabumine.

Artikli autor P.Pilv

Rahu südamesse, rõõmu teie hinge!

Amaryllis

Valguslapsed – eriliste võimetega tulevikumaailma loojad

Similar Posts