Skip links

Uude ruumikihti liikumine- ülestõusmise aeg.

Aastal 2019 (vahemikus juuli-september) leidis aset kosmiliselt selline sündmus, et planeet Maa liikus koos oma Päikesesüsteemiga täiesti uude ruumikihti. Võime küsida, et mis siis muutunud on… Kõik on ümberringi justkui sama, aga see on hästi palju muutusi toonud inimese kehatasandil, DNA tasandil, energeetiliselt ja muidugi ka lastega seoses, kes Maale viimaste aastate jooksul sündinud ja sünnivad.

Mida see siis ikkagi tähendab, et Maa liikus uude ruumikihti. Inimesed, kes on siin planeedil, nad on saanud ainulaadse võimaluse 9000 – 12 000 aasta jooksul nö. maatriksist kiirendatud viisil välja saada ja kogu oma võimekus tagasi saada. See on taas üks tsükkel. Ehk siis me oleme jälle jõudnud 9000 – 12 000 Maa aasta jooksul sellisesse ajajärku, kus on hästi suured võimalused isiklikuks arenguks vaimselt aga ka kollektiivselt terves inimkonnas. See on hästi tähtis aeg kuhu me praegu sündinud oleme ja kus me praegu elame.

Iga inimene, kes on oma kehas praegu – väärtustage siinviibimise võimalust, sest see on antud ainult elavale inimesele.

See on hästi huvitav, seda ülestõusu võimalust praegu (praegu on ülestõusmise ajastu) ei laiene hingedele, kes on oma eludevahelises ruumis, küll on aga nad hakanud hästi aktiivset koostööd tegema oma Maal elavate inimestega. Looja Kõrgem Teadvus, kes on loonud kõik selle, mis meie ümber – väga teadlik energiavorm, kes võib täiesti kõneleda nii nagu inimene, ainult ta on hästi suure Valgusteadvusega, ta on alustanud inimeste äratamist ja ta on andnud igale ühele võrdsed võimalused, et oma platvormilt üles tõusta. Mida see tähendab.

Oleme jõudnud sellisesse etappi, kus igal inimesel on võrdsed võimalused. Absoluutselt kõigil on võrdsed võimalused. Mitte kellelgi ei ole rohkemat eelist, mitte kellelgi ei ole vähemat eelist. Näiteks inimene, kes on terve elu olnud kurjategija ja kes on terve elu elanud hästi madalalt eluviisi, mitte just eriti kõrgemat eluviisi – nüüd on Looja andnud kõigile võrdsed võimalused tõusmiseks. See tähendab väga paljude hüvede osaks saamist. Siinkohal Amaryllis rõhutab, et need inimesed kes on hästi vaimsed, kes midagi kanaldab, kes midagi räägib, kes on mingid võimed juba kätte saanud – nad on täpselt samal latil. See nii on. Hästi suur eriline aeg on praegu, see on ülestõumise aeg.


Antud info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.