| | |

Uudiseid suvistest sündmustest

Tere, Loojad ja imelised unikaalsed Hinged.

TEETATERVENDAMISE KURSUSED TAAS TULEMAS!

Aju teetalainete seisund on väga sügav loomeseisund. Kui õppida oma teadvust kasutama vastavalt nii, et ajus tekib teetasageduslik seisund, on võimalik väga võimendunud ja sügavas seisundis enda elu jaoks luua.

Mitmete küsijate soovil – on käesoleval suvel /ja ka sügisehakul/ on mitu teetatervendamise kursust tulemas. Sel aastal täiesti uus ring ja lisandunud on uued teetatervendamise kursused, mida Eestis esmakordselt antakse – eesti keeles. Iga kursus on oma nägu või oma juhendaja nägu nagu öeldakse. Iga seminar on oma unikaalse sisuga.

Seminarid, mida on oodata 2022 aastal.

֎ Teetatervendamise baaskursus DNA1 (3 päeva) / Thetahealing Basic DNA – 28.-30.juuli 2022 KOHAPEAL ÕPE JA ONLINE ÕPE

֎ Teetatervendamise edasijõudnute kursus ehk DNA2 (3 päeva) / Thetahealing Advanced DNA2 25.-27.aug 2022 AINULT ONLINE õpe

֎ Manifesteerimise ja külluse kursus (2 päeva) / Manifesting and Abundance 24.-25.sept 2022 AINULT ONLINE õpe

֎ Sina ja Looja (2 päeva) / You and the Creator 8.-9.okt 2022 AINULT ONLINE õpe

֎ Uskumuste süvakaevamise kursus (traumade süvatervendamine) (2 päeva) / Dig Deeper 10.-11.sept 2022 AINULT ONLINE õpe

֎ Täiusliku kehakaalurütmi leidmise kursus (1 päev) / Rhythm to a Perfect Weight 17.sept 2022 AINULT ONLINE õpe

Kogu info teetatervendamise kursustest hakkab edasipidi olema aina rohkem teetakursused.ee kodulehel. On loodud täiesti uus teetatervendamise meditatsioonitehnikale suunatud koduleht teetakursused.ee, kus on väga põhjalik ja selgitav info kõikide seminaride kohta, hindade, toimumiskohtade, aegade ja registreerumise kohta.

Seminaridele saad registreeruda mugavalt läbi teetakursused.ee lehe ning seal on lihtsasti ja selgesti leitav KOGU kursusega seonduv info – hinnad, toimumisajad ja kohad.

Sel aastal on laiendatud  ka õppe toimumisviise – kõik jätkukursused toimuvad online-versioonis ehk läbi zoomi. Mugavalt Sinu oma kodust, enda õpinurgast. See on midagi uut teetatervendamises. Vaid algajate baaskursus toimub nii online kui ka kohapeal isikliku õppeviisina, sest nii olulise meditatsioonitehnika esmasel omandamisel oleks tore, kui jääks võimalus osaleda ka kohapealses õppes. Kõigest lähemalt seminaril.

Lühidalt mõne sõnaga eelolevatest kursustest

Teetatervendamise baaskursus – 3 päevane põhjalik õpe, kuidas luua kontakt Universumi Kõige Olemasoleva Looja algse puhta mõjutamatu energiaga ning sellest energiaruumist kehatervendusi läbi viia, kuidas uskumusi muuta,alateadvuse programme muuta, reaalsuseruumi muuta, sündmuseid muuta, energiaid juhtida. Tehnikad, nagu hinge tervendamine, hingeosade tagasitoomine, kaitseinglite vaatlus ja kontakti loomine jmt. Koolitus sobib neile, kes soovivad põhjalikku õpet, mismoodi ise end tervendada, teisi tervendada, loomi tervendada, taimedega telepaatiliselt kontakti luua, peenenergiate maailma tundma õppida ning selgeltnägemist ja –tajumist arendada. Loe  detailsemalt algajate baaskursusest siit:  http://teetakursused.ee/teeta-baaskursus-basic-dna-3-paeva/

Teetatervendamise kursus edasijõudnutele – 3 päevane põhjalik õpe süvendatud teemadel. Universumi ruumide, energiate ja tasandite selgitused, manifesteerimisega seotud teemad, aeg-ruumi painutamine, ajaga mängimine, oma kõrgema missiooni vaatlemine. Koolitus sobib neile, kes soovivad süvendatud õpet oma intuitsiooni arendamise valdkonnas. Koolitusel osalemiseks peab eelnevalt olema läbitud baaskursus.

Teetatervendamise Uskumuste Kaevamise kursus – 2 päevane süvendatud õpe haiglaslikke seisundeid või mentaalseid raskeid seisundeid põhjustavate alateadvuse programmide ülesleidmiseks ning teraapiliseks vabastamiseks ja lahendamiseks. Tegemist on 2 päevase intensiivse päevaga, kus on palju praktikat kaheksa põhilise alateadvuse uskumuste kaevamise meetoditega. Tegeletakse hirmudega, lahendamata traumadega, rahulolematust tekitavate seisunditega jmt. Põhirõhk on paaristööl ja praktikal ning alateadvuse programmidega tööl. Koolitus sobib neile, kes tahavad enda hirmudega tegeleda ja kes soovivad päriselt endast jagu saada mingitest rasketest seisunditest, lahendamata traumadest vmt. Koolitus sobib tervendajatele, kanaldajatele ja neile, kes on oma tervendamise töös, inimestega tegelemise töös või iseendaga tegelemise töös aru saanud, et kogu vastutus lasub meil endil enda elu ja olemise ja seisundi eest. Loe detailsemalt kursuse kohta siit: http://teetakursused.ee/%d6%8e-edasijoudnute-kursus-dna-2-advanced-dna/

Teetatervendamise Manifesteerimise ja külluse kursus – 2 päevane süvendatud jätkukursus neile, kes soovivad spetsiifilisemaid tehnikaid ja infot manifesteerimise kohta ning külluse loomise kohta oma ellu. Väga suur põhirõhk seminaril on enda alateadvuse programmidega töötamine, s.t. vaesuse ja puudusega seotud uskumuste ja mustrite muutmisel. Koolitus sobib neile, kes ususvad ja teavad, et igaüks on ise oma õnnesepp ning juhuseid ega õnnemänge pole olemas, vaid kõik on teadlik ja juhitud loomine ja ligitõmbamine. Selleks, et osaleda konkreetsel koolitusel, peavad eelnevalt olema mingil ajahetkel läbitud teeta baaskoolitus, edasijõudnute koolitus ja uskumuste kaevamise koolitus. Loe detailsemalt kursuse kohta siit: http://teetakursused.ee/%d6%8e-uskumuste-suvatervendamise-ja-uurimise-kursus-dig-deeper/

Teetatervendamise kursus: Sina ja Looja – 2 päevane süvendatud jätkukursus neile, kes soovivad spetsiifilisemalt tegeleda selle nimel, et saada parem kontakt ja puhtam ühendus iseenda ja Looja Kõrgema teadvuse vahel. Oluline rõhk kursusel on paaristööl ja enda alateadvuse programmidega tegelemisel. Kitsaskohtadega tegelemine, tõkete ja häirivate blokeeringute eemaldamine. Segavate ja häirivate alateadlike programmidega tegelemine, mis segavad puhast ja jumalikku ühendust Looja teadvusega. Kursus sobib tervendajatele, kanaldajatele ja neile, kes soovivad iseendaga sügavuti tööd teha oma Kõrgema Teadvuse parema ühenduse nimel või neile, kes tegelevad inimestega. Selleks, et osaleda vastaval konkreetsel koolitusel, peavad eelnevalt olema mingil ajahetkel läbitud teeta baaskursus, edasijõudnute kursus ja uskumuste kaevamise kursus.

Loe detailsemalt kursuse kohta siit: http://teetakursused.ee/%d6%8e-sina-ja-looja-kursus-you-and-god-2-paeva/

Teetatervendamise ideaalse kehakaalurütmi leidmise seminar– 1 päev. Seminar, mille põhifookus on kehakaaluga seotud programmid, mustrid ja teemad. Räägime spetsiifiliselt kehakaalu mõjutavatest teguritest ning tehnikatest, kuidas nutikal viisil programmeerida oma keha alateadlikult end treenima. Räägime toidu mõjust ja toidu energeetika mõjust inimese kehale. Räägime toidulisanditest ning nende valimisest ja palju muud. Seminar sobib neile, kellele pole üllatus, et jah – oma keha parameetreid saab mõjutada läbi oma Vaimu teadvuse ja Kõige algsema Looja energia teadvuse. Seminaril saab osaleda, kui eelnevalt on läbitud varasemalt mingi aeg baaskursus, edasijõudnute kursus ja uskumuste kaevamise kursus. Loe detailsemalt seminari kohta siit: http://teetakursused.ee/%d6%8e-taiusliku-kehakaalurutmi-leidmise-seminar-rhythm-to-a-perfect-weight-1-paev/

Kõikide seminaride kohta leiad lisainfo teetakursused.ee lehelt, iga kursuse tutvustuse alt.

Sealt leiad ka täpsemad koolituse toimumise tingimused, ajad ja registreerimisvormi.

Kõiki eeltoodud kuvatud sündmuseid kodulehel teetakursused.ee viib läbi Adeline V.Amaryllis

Kursustel osalemine toimub ainult läbi eelregistreerimise.

Kursusel on vaid väga piiratud arv kohti, sealhulgas ka online õppes osaledes on kohti vaid 20 inimesele.

Registreerumine toimub siin mugavalt läbi registreerumisvormi: http://teetakursused.ee/kursustel-osalemine/

Teretulemast oma teadvuse kasutamise müstilisse maailma!

Oled südamest oodatud!

Heade soovidega

Amaryllis

TeetaTervendamise meditatsioonitehnika pole lihtsalt tervendamiseks mõeldud tehnika. See on terviklik ja ühtne meditatsioonitehnika,, mille abil Sa saad muuta kogu oma isiklikku reaalsust ja energiaruumi ning ka alateadvuse ruumi ühest kohast – Kõige algsemast Looja Puhtast energiast Universumis.

Similar Posts