Skip links

Valgusolenditest toetajad.

OLE TEADLIK: Sinu ümber võivad liikuda peenenergias toetajad, kes on praegu meeletul hulgal inimeste seas aktiveerunud.

Mõnikord, eriti intuitiivsed või tundlikud inimesed tunnevad end üksi. Täiesti nagu eraldatuna. Inimesed on ümberringi aga ikkagi tuntakse end kuidagi nii üksi. See on illusioon, millega süsteemienergia hästi tugevalt mängib. Ühest küljest mängib inimesega aga teisest küljest see on natuke tõsi ka ehk siis inimene peabki tegelema endaga, et saada see ühendus kätte oma toetajatega. Kosmilise perekonnaga ühenduse saamine, kellel seda pole veel juhtunud, küll see tuleb.

Meil on Valgusolenditest toetajad. Valgusolendi all peab Amaryllis silmas päriselt Püha Vaimu teadvusega suurt Valguskeha, mis omab ainult armastavat, toetavat, väga andestavat loomust. Inimesed on jaganud, et neil on olnud Inglid juures, kes öelnud, et mine tee seda teist ja kolmandat – sellisel juhul see ei ole Valgusolend. Kunagi Looja teadvus ei ole isiklik ega käsi teha midagi kurja ja samuti mitte Valgusolend ei palu seda teha. See on lihtne printsiip mida meelde jätta. Kui on toetajad või keegi räägib, suhtleb Inglitega, siis jälgige, mis on nende viljad...


Antud info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


/Maie, Valguslapsed.com tiim/