Väljavõte uuest Manifesteerimismärkmikust. Imelised juhtumid. Hetkega loomised.

Mida tugevam on kujund, seda tugevamat jõudu ta kannab, et looma hakata (siinses füüsilises plaanis materialiseeruma hakata) ja seda kindlamini kujund kogemusena kehatasandil realiseerub.

Mulle on näidatud, et praegu on energiate võnkekiirused väga kiired ning loomised toimuvad väga kiirelt – lausa 2 kuuga. Samas on mulle näidatud infoväljadest, et osadel inimestel meil Eestis on loomise- ja manifesteerimisevõime nii arenenud, et nende taotlus realiseerub lausa 2 päevaga.

Olen olnud ka olukordades, kus loomised toimuvad hetkega, instantselt, viivitamatult. Neid nimetatakse teisisõnu ka imelisteks juhtumiteks. Tegelikult on seal mitmed asjaolud, miks imed juhtuvad. Kui imede taga olevaid mehhanisme mõista, siis saaksid aru, et need on palju tavalisemad, kui me arvame. Suur tahe, suur taotlusjõud, erakordne enesekindlus, südamest tulenev vajadus, intensiivne võnkesagedus ning koostöö Puhta Loova Energia ja inimeste hingede vahel. Jumalik Algallikate inimene oli kord selline, et tema loomine toimus hetkega. Polnud mingeid kõverpeegleid ega kõverkäike ega kadalippe oodatu suhtes. Kuid jumalik inimene võttis ise oma loomise eest ka vastutuse. Harjuta ka sina siis oma küsitu suhtes vastutust võtma.


Sellistel huvitavatel teemadel kirjutab Amaryllis uues Manifesteerimismärkmik-raamatus. Uuri lisa ja huvi korral soeta see endale meie e-poest:

Similar Posts